Дата и час: 19 Юни 2018, 07:16

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 30 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Сеп 2006, 15:42 
Подполковник
Подполковник
Аватар

Прав е Дюкето в случая, то май аз почнах със сравенението за МотоБум в тая тема, така че ше си го разчиста след няколко дена, като се оталожат страстите в тази тема ;)

П.П. Бони е най-големия пич, уважавам!

"In a given day, a given circumstance, you think you have a limit. And you then go for this limit, and you touch this limit, and then think "Ok, this is the limit". So you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high."

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2007, 07:51 
Редник
Редник
Аватар

Незнам пичове, ама аз от тоя магазин на Симеон не можах да си взема екип. Се бяха малки размери, тия хора май не мислят че има 198 см карачи в тая държава. :roll: Иначе обслужването е на ниво там.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2007, 22:33 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

Fats написа:
А най-разумно е като купиш някакъв консуматив от Мотобум да минеш отзад при "пингвините" - Бонифас и Явката, монтьорите на магазина. Там няма това-онова - работи се бързо и без проблеми. Майстор не трябва да се хвали, щото се разглезва, но за мен са най-добрите. :evala:
Kатегорично не съм съгласен с това твое мнение. Просто се обосновавам на личен опит. Повече няма да стъпя в МОТОБУМ. :mad:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2007, 11:01 
Подполковник
Подполковник
Аватар

съмнявам се че скоро в българия ще има магазин за такива като нас и да е зареден от до, нали трябва някой да пазарува . Все още тук са много малко хората които карат мотори , а дори и от нас не всички влизаме в магазините и смело пазаруваме.
а относно макеята аз лично си купих ботуши , служителите са много вежливи и след като се спрях на марка и модел ги доставиха за един ден.

който не е доволен да направи един мото магазин да го зареди до горе/поне за 100 000 евра/ и да ни покани :D

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Апр 2007, 09:57 
Полковник
Полковник
Аватар

Баси...магазина, който си има отделна тема...
но искам да отбележа нещо,
понеже въпросното място е на две крачки от нас, а заради зареждането и обслужването дълго време го бях зарязал, да кажа - временно може би, там се подвизава един от пичовете от Търново /и според мен обучава разни младежи да работят в магазина/, та в момента обслужването е на доста прилично /направо добро/ ниво!
да се надяваме и такова да остане, защото предпочитам да си пазарувам пред къщи от колкото да ходя до Горубляне, например!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Апр 2007, 11:28 
Генерал-майор
Генерал-майор
Аватар

ПИКАСО написа:
Fats написа:
А най-разумно е като купиш някакъв консуматив от Мотобум да минеш отзад при "пингвините" - Бонифас и Явката, монтьорите на магазина. Там няма това-онова - работи се бързо и без проблеми. Майстор не трябва да се хвали, щото се разглезва, но за мен са най-добрите. :evala:
Kатегорично не съм съгласен с това твое мнение. Просто се обосновавам на личен опит. Повече няма да стъпя в МОТОБУМ. :mad:

Ми не стъпвай. Хората, които не знаят какво искат няма да се свършат. Пожелавам ти да си намериш майстора. Буквално, а не в преносен смисъл. Не знам колко ти е голям опитът, но съм се наслушал на категорични мнения. Поогледай се, направи сравнения и чак тогава се изказвай толкова категорично. Успех!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2007, 11:28 
Полковник
Полковник
Аватар

еее стига бе...вие ще се избиете. става нещо от рода :" Моя магазин е по - хубав, по - зареден и с по - квалифициран персонал от твоя..." недейте така, големи хора сте :D

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2007, 12:25 
Майор
Майор
Аватар

Фатс,не може да не се съгласиш,че щом става въпрос за приятелски отношения(каквито неведнъж си писал че имаш с господата) от една страна,а от друга,някой съвсем непознат,отношението не е еднакво,както и аз,а и всички,сме пристрастни щом става въпрос за "наш човек".
Мненията,които не харесваш са от тия непознатите,дето и да не се върнат в магазина "големо важно".

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2007, 12:43 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

Ники, може би зависи от много неща, но например аз не ги познавах, за първи път отидох и получих отношението и компетентността която ще ме кара да отида пак там.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Апр 2007, 12:47 
Майор
Майор
Аватар

Имах впредвид ремонтни работи по мотора,а за отношението в магазина,вътре,не мога да кажа лоша дума.Никога не е имало лоши погледи.
Но заради това което съм чувал,относно сервизните работи,не бих оставил мотора си,освен ако не бъда до тях и да зяпам кое-как,но като знам и аз колко обичам да ми гледат в ръцете,сигурно ще има напрежение.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 30 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]