Дата и час: 22 Юли 2018, 14:01

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 14 Юли 2004, 22:42 
Админ
Админ
Аватар

Смислените теми, преводи от списания и всякакви подобни неща в този раздел ще бъдат заключени за коментари и ще са "Важни теми"
Това е с цел да не се разводняват с лигави коментари, а и да седят най-отгоре, за да е ясно че са важни :)

Коментарите предлагам да ги пускате в "Общи" ако не намерите по близък като тема форум

Ако имате коментари или сте недоволни от така предложената организация - казвайте! :)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2004, 21:07 
Неможе ли несериозните и лигавите коментари да се изтриват по твое усмотрение да кажем или по усмотрение на модератора на въпросния форум. Пък и все пак не мислиш ли че по този начин се ограничава свободата, пък и това което си е важна тема си остава без значение кой е писал след нея. Може например да се слага от този който я пуска някакъв символ който да означава важна тема и че нежелани писаници по нея няма да бъдат толерирани. Не прави ограничения от сега, това беше единия от минусите на този форум.

Забравих да добавя, че аз лично изпитвам удоволствие когато някой ми напише едно простичко браво, ако съм написал нещо де, предполагам и при другите е така. Например Jade прави винаги добри писания, ама ако никой не му отценява труда дали ще продължава ?

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Юли 2004, 10:15 
Капитан
Капитан
Аватар

Да ти кажа - мислех си почти на майтап да подметна да направим един раздел "Jade". Тоя пич винаги изтрепва рибата. С други думи - и аз мисля, че трябва да се оценяват по достойнство полезните теми във форума.
От друга страна и на мене като на Изрода ми се струва малко крайно това - да бъдат заключени темите. Нали си има модератори. Нека "Мъдростта на моториста" бъде форума с най- силно модераторско присъствие. Дайте да напишем едни правила, да ги заключим като важна тема, да седят най- отгоре във форума и да започнем да си ги спазваме.

По принцип идеята е ясна - да се запазят неодрискани тези теми, които биха стояли добре и като статия на някой мотоджийски сайт примерно. Но това е форум. А по идея във форума се обсъжда.
Така че считам за най- разумно следното:

Докато не сме направили един свестен сайт, такъв какъвто си го мечтаем - подреден, с много информация, акъли, форум и менюъли, да отделяме в "Мъдростта на моториста" качествените теми и предимно тези от тях които биха могли да бъдат статии ( като им се орежат лигавите коментари разбира се). Ако искате аз ще ги режа, нека да ми се сърдят на мене.

Само трябва да определиме критерий дали дадена тема е за "Мъдростта на моториста", да определим правила за запазване на темата "чиста" и тва е.

С две думи - 99% съм съгласен с Wilco

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2004, 20:15 
Мда. По-скоро съм съгласен с Румен. До колкото разбрах Вилко движи нещата тука. При твоето предложение кой ще има право да пише в тези теми? Защото ако всеки то може всеки пакк да напише първи пост някоя лигня и това е. А най лесно е като има смислено нещо с коментар (нали в спора се ражда истината (пример - жироскопа или азота в гумите - сега и на сън да ме бутнеш мога да ти говоря по темата))
Като една тема позагуби интерес - тоест не се появяват мнения по нея хващаш се ти или Румен (или който и да е) изчиства лигнята и ти я праща събрана само ценното от темата. Защото наистина има много ценни неща в другия форум и някой път като започна да търся...се отказвам. Просто много траш има. И чатъри и всякакви.

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Фев 2007, 00:30 
Ако моето мнение е важно ASenna го е измислил добре. Няма к'во да коментираш статия с характеристиките на нов мотор или съвети на някой професионалист. Пък ако някой толкова иска да се изкаже да отвори тема с коментар (на бас, че няма да има повече от една две реплики). Според мен 'свободата не значи свободия'!

Върнете се в началото

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]