Дата и час: 21 Окт 2018, 13:27

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 40 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2007, 10:33 
Капитан
Капитан

Не знам дали е добра идея, обаче:
Напоследък доста народ се оплаква, че имало много плява. Има и предложения за разни отделни подфоруми, филтри и др. подобни. Аз примерно доста вися във форума и като видя нещо не на място трия или премествам. Обаче сигурно и доста неща пропускам... Та по тоя повод предлагам:
В тази тема пускайте линкове към теми, които според вас са не на място, било като тематика, било като израз или квото и да е. Придружени с едно изречение за аргументация. Така хем ще направите живота на модераторите по-лесен, хем ще спрете да ривйете, че спам ис ол араунд. Абе с две думи, да допринесем във форума да ни е уютно...

ПС Ако решите, че съм изтропал поредната глупост, трия темата без възражения...

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2007, 11:26 
Полковник
Полковник
Аватар

http://bikerz.netissat.bg/viewtopic.php?t=5469&highlight=
Вдъхновяващ тъпизъм (1987 епизод на серияла)...който го е страх от мечки да на влиза в гората ...
Грам не ми пука кой как се е размазал или ще се размаже.Не съм Майка Тереза и ми пука само и единствено за мен,за моя пасажер и за хората които познавам (а те за моя радост са с позитивно i.q. и могат да се грижат за себе си!!!Естествено има 1100 фактора който не зависят от тях ,но няма как да се изключат -просто са част от уравнението включващо удоволствието и риска от карането на мотор
Тая я заключвам още утре, все пак едни хора водят интегигентен диалог
http://bikerz.netissat.bg/viewtopic.php?t=6534&highlight=
Тоже (патосът е на висота)
Тук нямам права, надявам се Светльо да вземе отношение
http://bikerz.netissat.bg/viewtopic.php?t=6532&highlight=
Ние имаме мотор и сме стари кучета ... и сме голяма работа

Заключена е
http://bikerz.netissat.bg/viewtopic.php?t=6515&highlight=
ние сме женки и имаме мотори ...и сме голяма работа
Тва май в най-скоро време ше отиде към Лигнята
Темите в мъдроста да се заключват !!! Щото на труда на някой едно изсрано-Евала,thumbs up,etc не ми стой добре.
Съгласих се

Нищо лично ,но ако не искте да Ви серат в темите -помислете преди га ги пуснета :wink:
ПП:BTW 2-те мнения преди моето са си 100% спам (ако не знаете какво е да Ви го дефинирам) :wink:
ПП2:Гаргата пише готини разказчета-нека му направим едно подфорумче "Гаргата Ви советува " :D ,да му дадем модераторси права и вярвам никой няма да загуби...
ПП3:Ако покарвате повече ,нито Вие ,нито форума ще загубят :D

KTM Duke R / 2011

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2007, 11:48 
Подполковник
Подполковник
Аватар

The Duke написа:
Гаргата пише готини разказчета-нека му направим едно подфорумче "Гаргата Ви советува " :D ,да му дадем модераторси права и вярвам никой няма да загуби...

Той си има модераторски права.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2007, 13:44 
Полковник
Полковник
Аватар

@ Chaser
убу (значи някой се е сетил преди мен )

BTW: Имам нов фаворит :wink:
Moov3_bi4

Татко му искал да си взима мотор - о.к. лошо няма -да се регистрира таткото ...
Моето конкретно предложение е или да влиза в час или да си ходи
:!:

KTM Duke R / 2011

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2007, 14:00 
Подполковник
Подполковник
Аватар

Съгласен - за 2 часа написа 6 мнения и въппроса, и все дебилни.
Позатрих му ги

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2007, 11:59 
Майор
Майор
Аватар

Ако някой мене пита, трябва да се съберат отговорните за форума хора и да решат точно какъв вид искат да има... Щото в момента замязва все повече на "ни риба, ни рак", ама с оня гаден негативен привкус... и човек не знае каква информация къде да търси, даже и да е съвсем съвестен новак.

Форумът съвсем спокойно, бързо и лесно може да заприлича на някой от сериозните uk/us мотофоруми, където темите и мненията са конструктивни, точни и ясни. Ако в течение на седмица и нещо модовете трият всички лиготии и ненужни глупости наред (а това са 80% от мненията дневно); така че да останат само нужните на един "сериозен мотофорум" теми - ноу проб.

Обаче с това се повдига стария въпрос - щем ли тоя форум да е strictly motocyclist-ски сериозен форум или не щем...

За да остане форумът един такъв чаровен "ни риба, ни рак", какъвто беше, когато аз се зарибих да се регна в него - бих предложил модовете да са даже още малко повечко, за да има засилен контрол. В секции като Мъдростта; Обяви; Общи; Инициативи - там боза не ни требе. Из Въпросите, Лигнята и други подобни раздели - ОК. Но нека форума да си има сериозна част, където нещата да са под контрол, и място, където всички да си леят лиготията (така де, без нея не може).

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Юли 2007, 11:20 
Капитан
Капитан
Аватар

Ааа мое ли да вметна едно мнение - да си оставите женките да си царуват в царството. Имат си модератор, да си трие, порицава, мести и каквото реши за правилно. На всичкото отгоре се справя много добре. Имаше няква кифла дето внася разцепление и на втория опит я окастриха.
Аре да не се месим докато не кажат, че имат нужда от помощ или докато не изникне проблем.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Юли 2007, 16:47 
Подполковник
Подполковник
Аватар

®yMeH написа:
Ааа мое ли да вметна едно мнение - да си оставите женките да си царуват в царството. Имат си модератор, да си трие, порицава, мести и каквото реши за правилно. На всичкото отгоре се справя много добре. Имаше няква кифла дето внася разцепление и на втория опит я окастриха.
Аре да не се месим докато не кажат, че имат нужда от помощ или докато не изникне проблем.

+1 and hard :)

The Duke написа:
Вдъхновяващ тъпизъм (1987 епизод на серияла)...който го е страх от мечки да на влиза в гората ...
Грам не ми пука кой как се е размазал или ще се размаже.Не съм Майка Тереза и ми пука само и единствено за мен,за моя пасажер и за хората които познавам

Duke, много крайно, аз лично съм фен на (почти) всички опити някой да се замисли над темата за крехкоста на човешкото тяло. Особенно в нашата мила Родина,където няма контролни органи на пътя. Просто, колкото и да ти е тъжно да го признаеш, 80% от участниците в уличното движение са под желаното от теб IQ и им трябва жесток контрол за да не престанат да бъдат маса убиийци. Тъй като не е във възможностите ми да подобря нивото на контролните органи, приветствам почти всички алтернативни методи за стресиране на тъпи копелета, убиийци на пътя. Дори в белите държави, където пътния контрол е на никогаш_недостижимо_в_БеГе ниво, пак се провеждат масово медийни кампании по темата...

"In a given day, a given circumstance, you think you have a limit. And you then go for this limit, and you touch this limit, and then think "Ok, this is the limit". So you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high."

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Юли 2007, 16:57 
Полковник
Полковник
Аватар

Харесва ми /Не ми харесва - при мен е така - явно съм краен ...к'о да правиш "човещинка" :wink:

KTM Duke R / 2011

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Юли 2007, 19:39 
Ако всички си наслагаме в подписа снимки като тоз юнак как ли ще изглежда форума? :roll:
Не трябва ли да се регламентира размера на аватара и подписа?

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Юли 2007, 20:48 
Капитан
Капитан

Юли написа:
Ако всички си наслагаме в подписа снимки като тоз юнак как ли ще изглежда форума? :roll:
Не трябва ли да се регламентира размера на аватара и подписа?

Ще изглежда тъпо като в тунинг.бг

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Юли 2007, 20:57 
Генерал-майор
Генерал-майор

доколкото знам php-то на този тип форуми не позволява това да се забрани... нещата са до кОлтура на потребление... деба и кОлтурата :)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Юли 2007, 22:15 
Защо да не се забрани?
Пишат се Форумни правила, които всеки потребител е длъжен да спазва и толкоз
Регламентират се пикселите за аватар, забраняват се изображенията в подписа и готово...

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Юли 2007, 12:35 
Майор
Майор
Аватар

оффф, кво да Ви кажа наводнява се зловещо форума...не искам, да давам акъл на модераторите достатъчно оправни са...Но определено, трябва да се позатегне контрола...и правилата...
Пълно е с разни тинейджърчета с много свободно време и "мотористи по душа" дето осират пейзажа звонски...
За пример темата на Тошо...редактирайте я от шита...Некъффф не го познавал лично, ма се надявал да имало мотори там където е...ииии...., не ми се коментира...

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Юли 2007, 13:58 
Капитан
Капитан

BigOne написа:
...За пример темата на Тошо...редактирайте я от шита...Некъффф не го познавал лично, ма се надявал да имало мотори там където е...ииии...., не ми се коментира...

Big, съгласен съм, обаче аз не мога да преценя точно по тая тема кое да махна и кое не, та ше замоля някой от другите...

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Юли 2007, 14:01 
Генерал-майор
Генерал-майор

Юли написа:
Защо да не се забрани?
Пишат се Форумни правила, които всеки потребител е длъжен да спазва и толкоз
Регламентират се пикселите за аватар, забраняват се изображенията в подписа и готово...

да де... ама спазването на тези правила опира до кОлтурата... не може Иво по цял ден да сменя и трие аватари и подписи...

а иначе то си го имаше нейде писано... 160х160 пиксела макс

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Юли 2007, 17:58 
Подполковник
Подполковник
Аватар

Дам, специално за аватарите и подписите, които са прекалено голями пиша лично съобщение всеки път до дадения юзър. Винаги хваща дикиш, макар и не на първия ден :)
Тей че, който види юзър с голям аватар/подпис, пращай те им по едно ЛС, ако са не вразумят - казвайте :)

"In a given day, a given circumstance, you think you have a limit. And you then go for this limit, and you touch this limit, and then think "Ok, this is the limit". So you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high."

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Авг 2007, 10:09 
1.Заключете темите (поне на Тошо)в "Мъдростта.." Защото не искам да видя примерно "Тошко, я кажи к'ва каска да си взема???" :mad: , а другите поне ги чистете от спам...

2.Въобще форума трябва да се почиства всекидневно от спам(все пак това са МНЕНИЯ ,а не чат или емоушън) всички раздели. Примерно " Мнение : xaxaxa " или " :evala: :evala: :evala: " или теми за отминали вече срещи, обяви, или др. от което вече няма никаква полза...
Само погледнете феновете на олд изи райдъра във неговата обява.Човека продава мотор, а обявата му леко прилича на разговор между стари приятели...

3. Може някакъв раздел "чат" който всеки да си пише кво си иска и той единствен само да прилича на мотозоната.... Всъщност затова харесвам повече този форум , защото на една тема има 5 отговора но смислени а не 30 отговора 2/3 нямащи нищо общо с въпроса..Надявам се да има смисъл че съм закъснял за бачкане...

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Сеп 2007, 16:16 
Подполковник
Подполковник
Аватар

Иво, днес съм затрил 10-ина теми за разни лекарства от "Реклами". Айде сложи някакъв филтър на регистрацията.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Сеп 2007, 21:55 
Подполковник
Подполковник
Аватар

Chaser написа:
Иво, днес съм затрил 10-ина теми за разни лекарства от "Реклами".

Вече са 23...

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 40 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]