Дата и час: 17 Юли 2018, 04:35

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 40 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 31 Яну 2008, 18:35 
Генерал-майор
Генерал-майор
Аватар

Забелязвам, че в последно време някой с тъпа упоритост ми трие постовете. Що бе, хора? Става дума за безобидни работи, например датите на съборите. Почвяам да се дразня, а това не е хубаво.

krasi.kara: Аз преместих питането в нова тема.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Яну 2008, 22:37 
като видиш важна тема за ботуши в "обяви", ще им простиш :wink:

п.п. щото едни нови ботуши са по-скъпи "от нещо значимо...рама или двигател/на найсе годишен мотор/" :lol:

п.п.п. тури ги на куро си

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Яну 2008, 23:53 
Капитан
Капитан

"... не бойте се другари...", и аз имах скоро търкане с мотораторите - модераторите, после като ги каних да "пушим лулата на мира ", дори не дойдоха - ама явно не сме достойни за височайшата им чест...

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Фев 2008, 00:40 
Капитан
Капитан

Стига сте се лигавили.

hardhat написа:
п.п.п. тури ги на куро си

Цинизмите не са разрешени. Косвени обиди също.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Фев 2008, 09:57 
сори :oops:

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Фев 2008, 01:16 
Капитан
Капитан
Аватар

пичове, хайде ще пробвам да ви отговоря. не точно на вас, ами на другите, които не могат да се сетят сами - много народ се навъди из форума напоследък, много нещо. И голяма част от новите някак .. не се вписват добре тук.
По принцип нищо лошо да имаме наплив, само че прекалено много дрискат по двора и някой (хайде познайте кой) трябва да чисти. Та напоследък покрай сухото ... малко и мокрото го отнася.
По принцип модераторите сме се разбрали да вмъкваме кратко обяснение защо сме модерирали това или онова, но при създалата се обстановка .... все пак имаме си и други задължения, някои и деца хранят. На всичкото отгоре - нямаме кой знае каква подкрепа от старите съфорумисти - тия които се вписват във форума и тия които забелязват разните отклонения. Май всички забравихте, че едно от правилата на форума е, да напишете ЛС на участник който не спазва правилата.
Това правило е измислено точно с тази цел - модераторите не са някви лоши гадове, които по цял ден се правят на зли - идеята е ако може форума да се прави от всички, не само от нас, лошите.

Иначе - евала (без капка сарказъм, вярвайте ми) на гонзо и фатс, че повдигат темата и си защитават правата. Ако всички бяха такива - нямаше да се налага толкова голямо модераторско присъствие. И ... сори, случва се. Знаете - демокрацията е зор работа.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Фев 2008, 11:13 
Капитан
Капитан
Аватар

Здравейте! Интересно ми стана как се определя това кой нов се вписва и кой не... Разбирам , че старите форумисти може би малко трудно ще приемат нови хора в семейството и ще има леки търкания, но нека форума да не заприличва на МС.
Преди по-малко от месец разглеждах профили и установих че ИМА АДСКИ МНОГО профили, които явно не се използват. Някой решил да продаде или да попита нещо и с 2 3 мнения присъствието му се изчерпало. Има невероятно много потребители, които реално не влизат. Започнете от тях. Лесно се вижда кой е активен и кой не е. Така бройката ще се сведе до някакво приемливо количество и надявам се няма да има проблеми, че се появяват новаци (като мен) , които все пак драсват по нещо. Ако е такъв голям проблем за старите форумисти направете тема, в която да е описано на какво трябва да отговаря новодошлия за да бъде добре приет и да не бъде скоропостижно изтъркан. Някак си усещам, че има някакво дразнене, но и търпимост и от това се получава напрежение.... Изяснете се!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Фев 2008, 11:23 
Полковник
Полковник
Аватар

WolfHeart написа:
направете тема, в която да е описано на какво трябва да отговаря новодошлия за да бъде добре приет и да не бъде скоропостижно изтъркан.

Има си такава тема - ПРАВИЛАТА:

http://bikerz.netissat.bg/viewtopic.php?t=9336

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Фев 2008, 09:28 
Капитан
Капитан
Аватар

След като има такава тема , а много не само не отговарят ами и изобщо не вземат участие какво правят още тук... Абонатите са много... почти като в mtel 5 000 000 и отгоре.... явно баба и дядо са скрили от мен че си имат телефони...

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Фев 2008, 15:13 
Майор
Майор
Аватар

ок де...като има правила, ред и дисциплина защо няма нито една друга важна тема за продажба на каска (а аз нямам спомен някога да е имало такава важна тема), и не само че е важна...то е направо СЪОБЩЕНИЕ...
че даже е и над правилата на раздел обяви.

това ако не е демонстрация на висша форма на чекиджийство здраве му кажи.

докато темата на един от модераторите за продажба на каска снимана върху розови чаршафи седи над правилата, нито един от модераторите тук не може да прави забележка на който и да е потребител, че не спазва правилата.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Фев 2008, 15:26 
Полковник
Полковник
Аватар

съгласен съм с redalex въпреки, че не ми пречи кой знае колко. ама спокойно всички - времето се оправя и съвсем скоро всички ще се успокоят като усетят вятъра в косите и мухите в устата от зачестилото каране :)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Фев 2008, 18:10 
redalex написа:
ок де...като има правила, ред и дисциплина защо няма нито една друга важна тема за продажба на каска (а аз нямам спомен някога да е имало такава важна тема), и не само че е важна...то е направо СЪОБЩЕНИЕ...
че даже е и над правилата на раздел обяви.

това ако не е демонстрация на висша форма на чекиджийство здраве му кажи.

докато темата на един от модераторите за продажба на каска снимана върху розови чаршафи седи над правилата, нито един от модераторите тук не може да прави забележка на който и да е потребител, че не спазва правилата.

=D> =D> =D>
за въпросното ръкоблудство, написах че това дори е и реклама
Keko написа:
Възможност за доставка на всички модели и цветове на Arai RX7 до 20 работни дни ...

за контакти ЛС тук или на 0887 77 69 61

но беше изтрито своевременно от същия хормонално неуравновесен тип /че и на бой налита келемето :lol:/

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Фев 2008, 23:47 
Капитан
Капитан
Аватар

:) ще използвам добре познатата фраза

... какви каиши

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Фев 2008, 23:57 
Майор
Майор
Аватар

моля?

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Фев 2008, 00:01 
®yMeH написа:
:) ще използвам добре познатата фраза

... какви каиши

дялай си патката братле и хич да не ти пука от некви юзери :wink:
/кво като си смешен в техните очи....а може и умен да си, ма не го показваш/

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Фев 2008, 00:22 
Подполковник
Подполковник
Аватар

®yMeH написа:
... какви каиши

:popcorn: :abravo: "Путко потока не треаа да спира-много шит във ефира" :lol: :twisted:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Фев 2008, 00:46 
Подполковник
Подполковник
Аватар

Определено взе да става интересно.
Лично мое мнение е че в този форум и модератори и пищещи са си доста на ниво / с някой изключения естествено/, много малко са изцепките и глупостите които се пишат в сравнение с други off форуми където някои модератори са се провъзгласили даже за "супер модератори" с тенденция да се възпроизведът в "мега кванти модератори" и си безчинстват както намерят за добре/ трият мажат и замазват/
Предложение от моя страна е да се въведе явно гласуване за изгонването на всякъкви спамери и келеши . Събира даденият бай Х.. 100 гласа /от потребители с над 200 мнения примерно/ и бива заличаван като такъв :idea:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Фев 2008, 00:55 
Сержант
Сержант
Аватар

mikluho написа:
Предложение от моя страна е да се въведе явно гласуване за изгонването на всякъкви спамери и келеши . Събира даденият бай Х.. 100 гласа /от потребители с над 200 мнения примерно/ и бива заличаван като такъв :idea:

ми нали затва са модераторите и администраторите - да пращат в БАН неграмотните :D , закво треа да се променя обществения строи-аз неща демокрация искам здраФ кумуНизЪм :D

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Фев 2008, 01:08 
Майор
Майор
Аватар

mikluho написа:
Събира даденият бай Х.. 100 гласа /от потребители с над 200 мнения примерно/ и бива заличаван като такъв :idea:

после се регистрира наново и нещата си продължават... и не мисли, че можеш да го спреш.... има програми, които използват прокси сървъри за връзка с избрания от теб сайт - бан по АЙ ПИ няма да помогне.... ако човека си има представа от нещата...

а и малко смешно ми се струва да гласуват обикновените потребители - те да не са съдебни заседатели? има си модератори - те решават кой да гонят ако това е нужно.... освен това аз не виждам някой тук да е заслужил да го гонят...

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Фев 2008, 10:02 
Полковник
Полковник
Аватар

®yMeH написа:
....

Решението на въпроса с многото работа по почистване на форума е повече модератори! Така ще се пада по-малко работа на глава от модераторското население! В тази посока може да обявим например гласуване за нови модератори за по големичките подфоруми като Въпросите и Общи :)

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 40 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]