Дата и час: 18 Юли 2018, 09:34

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 40 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Фев 2008, 12:51 
Генерал-майор
Генерал-майор

Ами хайде аз като един от модовете да взема да кажа нещо по темата.

Румене /Fats/, незнам кой ти е изтрил темата със сборовете /знам, че е правилно да им се вика събори, ама за мен голяма част от тези събития са си селски сботове, та ще ме простите/.
Факт е, че в рамките на 2 дни се появиха 4-5 теми с еднакво съдържание и може някой да е преценил, че 1 тема е достатъчна.
Както забелязвате, лично се постарах да направя, темите по тази толкова важна за вас проблематика, по прегледни и ясни... колко съм успял незнам.

Относно "ябълката на раздора" - каската на Кеко - ами нека това да е най-големия проблем на този форум. Признавам, че Кирил ни е приятел - на повечето модове, той самия е мод, и най-вероятно има някакъв двоен стандарт... посипвам си главата с пепел и т.н.

Относно юзъра Hardhat - пич, от 1997 година съм влязъл в интернет, помня Dir-а от времето, когато имаще 5 клуба, създал съм и относително успещно модерирам един от най-взривоопасните форуми в BG... и за всичкото това време и всичките тези хора... по дървена глава не съм срещал !!!
Постарах се да прегледам отново голяма част от мненията ти... като почнем от пълното безхаберие по темите за който пишеш /платформи на бандит, махане на датчика на стъпенката и т.н./ и стигнем до пуберските ти борби за "справедливост"... С риск да излезна извън добрия тон, което не е обичайно за мен, ще ти кажа, че отсъствието на лейка като тебе, ще е само от полза за този форум. И 5kb от глупостите ти да се спестят, ще е добре и за мен и за всички други.
Кофти ми е, че съм стоял с тебе на една маса, кофти ми е, че съм карал с теб и т.н. ... хора като теб ме карат да ходя рядко на сбирките на форума...

Искам и официално да се извиня на Шпека, който може и да не ми е любимец, но поне в 10% постовете му има някаква информация, която може да е някому полезна.

Та честито Hardhat... обещавам да не оставя неизтрит нито един от традиционно безмислените ти постове... имаш си личен модератор.
И да знаеш, че е лично... никакъв бизнес, просто лична непоносимост /предизвикана/ към теб - достатъчно много време те траех.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Фев 2008, 16:24 
LoveHate написа:
Ами хайде аз като един от модовете да взема да кажа нещо по темата.

Относно юзъра Hardhat - пич, от 1997 година съм влязъл в интернет, помня Dir-а от времето, когато имаще 5 клуба, създал съм и относително успещно модерирам един от най-взривоопасните форуми в BG... и за всичкото това време и всичките тези хора... по дървена глава не съм срещал !!!
Постарах се да прегледам отново голяма част от мненията ти... като почнем от пълното безхаберие по темите за който пишеш /платформи на бандит, махане на датчика на стъпенката и т.н./ и стигнем до пуберските ти борби за "справедливост"... С риск да излезна извън добрия тон, което не е обичайно за мен, ще ти кажа, че отсъствието на лейка като тебе, ще е само от полза за този форум. И 5kb от глупостите ти да се спестят, ще е добре и за мен и за всички други.
Кофти ми е, че съм стоял с тебе на една маса, кофти ми е, че съм карал с теб и т.н. ... хора като теб ме карат да ходя рядко на сбирките на форума...

Искам и официално да се извиня на Шпека, който може и да не ми е любимец, но поне в 10% постовете му има някаква информация, която може да е някому полезна.

Та честито Hardhat... обещавам да не оставя неизтрит нито един от традиционно безмислените ти постове... имаш си личен модератор.
И да знаеш, че е лично... никакъв бизнес, просто лична непоносимост /предизвикана/ към теб - достатъчно много време те траех.

не си такъв човек..., утре, като си прочетеш пак мнението, ще се почувстваш неудобно, сигурен съм...

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: 04 Фев 2008, 21:57 
Капитан
Капитан
Аватар

мислех да не пиша повече в тая тема, ама ми се чини че има нужда от леко лавиране
Humppa написа:
®yMeH написа:
....

Решението на въпроса с многото работа по почистване на форума е повече модератори! Така ще се пада по-малко работа на глава от модераторското население! В тази посока може да обявим например гласуване за нови модератори за по големичките подфоруми като Въпросите и Общи :)

Хем си прав, хем не си. Не е лесно да се координират много модератори, но това е малкия проблем. Да бачкаме повече или да намерим начин да намалим количеството работа ... избора за мене е елементарен, сигурно щото съм мързелив. Според мене - правила, популяризиране на първоначалния замисъл на форума, поощряване на тия които го вдяват, порицаване а тия които не го усещат + привеждане форума в чист вид, за да може от всякъде да се взема пример и да няма от къде да се взема лош пример.
И - да, имаме нужда от помощ, нямаме нужда от мрънкала. Ако нещата продължават така като нищо скоро форума да стане рийд-онли за някакъв период от време.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Фев 2008, 22:34 
Подполковник
Подполковник
Аватар

Наличието на субективен фактор винаги ще поражда недоволства, но в крайна сметка затова са правилата /има олигофрен има проблем, няма ......./. И на мен доста писания и драсканици ме дразнят ама си седим и не го затварям тоя форум . Тъй че който не му изнася щрак на "ИЗХОД"
и се понася към по търпеливи към неговата особа сайтове из нет пространството :idea:
А най много се дразня някой сам да си трие мненията и после все едно нищо не е станало :x б.....ти лицемерието.

не че аз съм цвете за мирисане

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Фев 2008, 08:48 
Полковник
Полковник

Пичове, след като лошите модове не ви влизат в положението - http://bikerz.netissat.bg/viewtopic.php ... highlight=

Там ще намерите разбиране, съчувствие и дори съвет - един вид, ще бъдете обгрижени :wink:

Заповядайте, не се предавайте !!!

Венсеремос !

www.zmei.bg

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Фев 2008, 09:56 
Полковник
Полковник
Аватар

Ами хайде тогава да се опитаме дружно да сме по-толерантни.
Например когато някой нов потребител пусне първата си тема с някакво питане от вида "моя акумулатор акумулатор ли е или лукова глава" не да скочат всички да му пискат, че не си е задал правилно въпроса и за това няма да получи правилен отговор и веднага да му се мести темата в лигнята или каишите, а на ЛС...
Един добър старт като начало :)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Фев 2008, 11:02 
Капитан
Капитан

Дет вика Румката, и аз най-мразим критика без грам помощ или поне идея как да се променят нещата. Така че подобни мнения от подобни индивиди могат да ме накарат само от единия крачол в другия да си го преместя...

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Фев 2008, 12:05 
Капитан
Капитан
Аватар

Humppa написа:
Ами хайде тогава да се опитаме дружно да сме по-толерантни.
Например когато някой нов потребител пусне първата си тема с някакво питане от вида "моя акумулатор акумулатор ли е или лукова глава" не да скочат всички да му пискат, че не си е задал правилно въпроса и за това няма да получи правилен отговор и веднага да му се мести темата в лигнята или каишите, а на ЛС...
Един добър старт като начало :)

Oдoбрявам. Xайде да се опитатe и виe да гo пpaвитe!
(да спомeнaвам ли, чe твa го пишe в правилата?)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Фев 2008, 19:36 
Майор
Майор
Аватар

мога ли да попитам кой и защо ми изтри мнението от тази тема:
http://bikerz.netissat.bg/viewtopic.php?p=93156#93156

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2008, 18:54 
Майор
Майор
Аватар

това е последното ми мнение в този форум.

пиша го не защото имам желание да се правя на важен или велик.
Идеята е да предупредя хората, които биха търсили контакт с мен в този форум, че няма да имам възможност да им отговоря.

в случай, че някой не се интересува от мотивите ми за това решение, нека не чете по-нататък.

От първия момент, в който започнах да чета и пиша в този форум ми направи впечатление, че на новодошлите се гледа с насмешка, пренебрежение и меко казано неодобрение....(някои го заслужават, но в масовия случай, според мен е незаслужено).

Да, форумът е полезен, систематизиран и сравнително подреден.
Но и аз като Лов хейт влизам в интернет от 10тина години и имам впечатлението, че за да прогресира едно място (било то виртуално, какъвто е форума) би трябвало да има някакво развитие и промяна в начините му на управление и работа.
Чета този форум вече малко повече от година, а почти от година и пиша....но промяна или развитие не съм забелязал.

Прави ми впечатление, че модераторите винаги се позовават на правилата на форума, а в същото време самите те ги нарушават често.
Дори не е нужно да давам примери...те са навсякъде, включително и в тази тема.

В последните месеци имах поне 4-5 случая с изтрити мнения, къде с основание, къде без. Само при 1 от тези случаи модераторът изтрил мнението ми влезе в контакт с мен и се изяснихме какво точно е имал предвид и защо го е изтрил, за което му благодаря.

В стремежа си да запазят форума чисто, спретнатно и полезно място, модераторите малко по малко го превръщат в скучновато и старомодно място. Това разбира се е мое мнение и всеки може да не се съгласи с мен.

(ако някой си е направил труда да прочете горните редове, ще съм доволен, а ако случайно предизвикам и някакви промени в този форум за добро ще съм направо щастлив)

та...това е в общи линии.

живот и здраве ще се виждаме по пътищата...сполай ви.
:bira:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2008, 22:57 
уважавам решението ти, но по този начин "наказваш" хората които искат да комуникират с тебе
пък и форума, не се състои само от модератори /не мога аз да съдя кой добър и кой лош/
аз също не съм поискал ръката на нито един съфорумец и не разбирам защо някои се нахвърлят така злобно върху ми /но всеки с комплексите си/
...
въпроса е, че едно затворено общество, без коректив и различни мнения е обречено на деградация....
живота не е само "рози и кебапчета", за съжаление :wink:

п.п. WWW тръгна в България около ~`95г. ако не се лъжа
преди това поддържахме мрежи от типа BBS - нещо като бащата на интернет още през далечната `85година, ако това ви говори нещо
...
не виждам какво общо има с мотолюбовта :lol: кой кога е "влезнал" за пръв път в интернет

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2008, 17:26 
Капитан
Капитан
Аватар

hardhat написа:
и не разбирам защо някои се нахвърлят така злобно върху ми

Не знам дали трябва или имам право да се изказвам по темата , но ми се струва , че в повечето случаи hardhat си пуска бъзици , но доста хора се връзват (дори и от модераторите) което не им прави чест. Колкото и пъти да съм се опитвал да критикувам нещо видимо неправилно съм излизал черната овца. Наскоро ме нападнаха групово понеже пак си казвах мнението.
Първото ми впечатление от форума беше инициативата за децата. Честно казано това много ме трогна и си казах , че съм попаднал на правилното място. Моля ви нека това ми мнение да си остане същото. Да забравим за дребните заяждания и да бъдем заедно в това. Нека не забравяме какви сме и какво ни свързва!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2008, 18:41 
Майор
Майор
Аватар

баси к`ва футболна драма дами и господа... ае немате ли си работа та се заяждате за глупости.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2008, 22:16 
Майор
Майор
Аватар

redalex - другия форум като е зверска анархия, по-добре ли ти се струва...??

защото там пък отношението към новите потребители е 10x по-зле, но пък на мен спря да ми пука...

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2008, 11:26 
Полковник
Полковник
Аватар

...продавам си модераторството - начална цена 5 лв., казвам го съвсем сериозно... не знам що сте решили, че на някой от нас му доставя някакво удоволствие и вътрешен гъдел да се разправя ежедневно с нек'ви си глупости...

P.S. за Червения Сашко промоция - аз давам 5 лв. към модераторския статут. :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2008, 12:09 
Капитан
Капитан
Аватар

mikluho написа:
А най много се дразня някой сам да си трие мненията и после все едно нищо не е станало :x б.....ти лицемерието.

Май не е за тази тема, ама тук се подхвана...
Към модераторите и администрацията....
Абсолютно подкрепям Митко за това триене и редактиране.....
Моето мнение е, че триенето на собствени постове трябва да се забрани, да се махне като екстра за всички нас... А редакцията да се позволява до известно време след публикуването.... час, два най-много.
Няма нищо по-гнусно от това да си триеш поста и да се отмяташ от думите си! След като си се насрал ще си миришеш! Големи хора сме! Нямаме нужда от памперси - а тази екстра триене и редактиране за мен е един памперс за възрастни. Някои си го слагат след това пикаят, дрискат изхвърлят памперса на боклука и все едно не са били те.
Гащи пичове, слагате гащите и всичко което правите да се вижда и да се знае.
Моят син е на 2 годинки и вече спря с памперсите!

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2008, 13:14 
Капитан
Капитан
Аватар

И аз подкрепям...
Като те е срам от това, което си написал, да си мислил навреме :)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2008, 01:54 
Подполковник
Подполковник
Аватар

Имам още едно предложение. Нека на този, който заслужи изтриване на мнение да се отнемат примерно 100 точки от рейтинга определящ ранга (Лейтинант, Капитан, Старшина, Фелдфебел...)

Така се надявам да се спре слабоумният стремеж на болшинството нови юзери да трупат мнения на всяка цена, изсипвайки върху главите ни тонове глупости. Не може да не се съгласите, че повече от половината олигофренизми във форума се раждат по тази причина. Аман от кандидат Генерали! Форума да не е флипер.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: .
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2008, 11:13 
Офтопик... не е за тук, но не виждам къде ще се впише по-добре според контекста.

Ще се постарая да бъда възможно по-кратък... 1во или си професионалист или не - да се очаква повече от модовете не е много разумно. Тук всички са на добра воля! 2ро - харесва ли ви или не форума е това което сами си направите... след като изчетох "мъдростта" (покорно благодаря на всички пуснали тема в този раздел!), това което чета е фън частта... вицове и т.н. От интерес гледам и разделите за марките. В "общи" не съм влизал от много отдавна или ако съм било е погрешка. Като относително външен човек - какво ми харесва във форума - всички имат чувство за хумор :) , повечето си казвате нещата направо и това заслужава уважение! Какво не ми харесва... много крайни мнения има тук - това поражда доста търкания, модовете не уведомяват защо и по каква причина модерират - досадно е знам, но спестява много обърквания и понякога кара овцете да мислят, вместо да псуват, доста често 'отрязвате' новите веднага... знам, знам, че тук си има правила и, че всички са длъжни да ги спазват, но преди да ги наложите с 'тоягата' пробвайте да им покажете какво бъркат - ще имате по-щасливи и благодарни юзъри!

Иначе и аз, и всички други само ще си каишеем... Ако няма от къде да видим нещо по-разумно, повече няма да постигнем - поне не много скоро...

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Юли 2008, 12:01 
Полковник
Полковник
Аватар

ДА ВИ biiiip МАЙКАТА ВЕЧЕ И В ЧУЖДИТЕ ТЕМИ ЛИ ПОЧНАХТЕ ДА ПИШЕТЕ СПАМЕРИ ИЗГНИЛИ !!

Едко, разкарах спамера, но оставям справедливия ти гняв към него, като леко го цензурирам ;)
Оги

Why do you think I don't wear the colors, Jack? Why do you think I ride alone? 'Cause you don't know about it anymore. I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 40 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]