Дата и час: 04 Юни 2020, 11:50

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 22 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 01 Юни 2011, 13:11 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

Ами щото ми се струва крайно тъпо да се разкарвам до Овча купел, за това че там някой не разбира какво продава или пък разбира, ама хич не обръща внимание, а и намерих приятел, който много се зарадва на подаръка. Все пак времето и за нас е ценно за да го губим мотайки се по магазини по няколко пъти за едно и също нещо. Въпроса е, че като продаваш нещо, трябва да обръщаш внимание на клиентите, щото ние не сме зависими от тях и да умираме до ходим в мотобум. Вече има прекалено много начини и места да се купуват екипировки и части. Ама това си е моя опит, може към други да не е такова отношението. При мен това отношение беше за втори път и аз и толкова съм ходил там - два пъти.

We live to ride........"

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 01 Юни 2011, 15:56 
Майор
Майор
Аватар

Нямам идея как е с вас, но последните 10-ина пъти, като ходих в МотоБум ОК, останах много приятно изненадан от обслужването. Независимо дали купувах, или само питах ми обръщаха внимание, донасяха частите за оглед, ровеха из каталози... Определено се държат много адекватно. И не, не са ми никакви, за да им правя реклама :)

"...едните философи смятат, че животът в основата си е прост, но се подчинява на сложни закони, другите твърдят, че в основата си животът е сложен и се подчинява на прости закони, от трета страна идвам аз с убеждението, че животът в основата си е смахнат и пиенето никога не стига..."

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 22 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]