Дата и час: 21 Юли 2018, 14:29

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Honda VFR 800 FI
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2014, 13:18 
Сержант
Сержант
Аватар

В перфектно състояние, потдържан изключително добре. С подгрев на ръкохватките, спортен филтъ K&N / който само се почиства /, нови гуми Metzeler Sportec M3, термометър за маслото, извод 12v / за зареждане на мобилен телефон или навигация /, автоматична система за смазване на веригата / ойлер /, преправена седалка за по удобно пътуване на далечни разстояния, повдигнато кормило / за по- изпрявена стойка и по- удобно пътуване/, туристическа слюда GIVI, активно охлаждане на реле регулатора / дори и в най горещите дни - дори да стои на място - няма да има проблем с реле регулатора/. Нов акумулатор, нови накладки, сменени течности. С мотора вървя и 3 куфара Kappa - 2x40 + 1x48 литра. също така и 4l не разпечатана туба масло MOTUL 7100 4T 20W50 + маслен филтър. Преглед до март 2015, застраховка до април 2015. Моторът е наистина в перфектно състояние, гласен е и е ползван за дълги пътешествия извън страната. Като разход - с двама души + натоварен с багаж като испански галеон повече от 6.5 ~ 6.8 не ми е стигал / това при скорости над 150 по магистрали. Най ниско съм го смъквал до 5.3. Продава се защото по стечение на обстоятелствата се сдобих с GS, а два мотора порсто за жалост няма да имам възможност да карам и потдържам. Цена 5400. Ето и линк към обявата в cars.bg -

http://motori.cars.bg/?go=publishmoto&p ... CC6EEDB97E

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Honda VFR 800 FI
МнениеПубликувано на: 14 Юли 2014, 09:42 
Редник
Редник
Аватар

Човек, мотора ти е УНИКАЛЕН!!! Направоо тегля кредит и го взимам хихи! Дано попадне в добри ръце, респект за машината!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Honda VFR 800 FI
МнениеПубликувано на: 16 Юли 2014, 10:57 
Сержант
Сержант
Аватар

Благодаря :) Да наистина VFR-a е уникален, взех го в прекрасно състояние и продължих да се грижа подобаващо за него. Мъка ми е да се разделям с него, но след като се сдобих с BMW R1150GS - няма как да ги карам и двата, а да стои в гаража VFR-a и да "мухлясва" не е опция - къса ми се сърцето. Дано си намери нов грижовен собственик машинката и ако той се грижи за него - VFR-a ще му служи вярно напред в годините. А забравих да добавя в обявата, че давам с мотора и още няколко комплекта гуми за мотора - карани са - но има още хляб в тях.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]