Дата и час: 17 Ное 2018, 20:58

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 160 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 25 Ное 2008, 19:01 
Полковник
Полковник
Аватар

Събота, в кръчмата на Райдърсите, Суходол! Последната събота стана много яко парти! Арианката на левче - има здрави момчета да те крепят, ако се напиеш! :mrgreen: Обслужването е от още по-здрави момчета - в началото мислиш, че се навежда да ти откъсне ухото със зъби, а той пита с нежен глас : "Да ви из'фърля пепелника?!"
Беше яко, мислим да завтаргам!

... ееехх, хубаво е, като си върнеш чувството за тумор...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 05 Дек 2008, 10:16 
Полковник
Полковник
Аватар

Веруюто на МК Свинете, впечатлило очевидно умелия фотограф от кръчмата на Райдърс-и :

Изображение
Изображение

Умел, защото на снимка 1 не изглеждам толкова дебел, а на снимка 2 изглеждам направо здравеняк хаха ;) ;)

Една забележка - аз ху'у се радвах на бира за стинки, ама се оказа, че от 100 стотинки е станала 150 стотинки, което е 50 % увеличение за 1 седмица!!!! Не посягайте на най-милото де...

И още една забележка - отказвам се да коментирам теми за музика, баси! Изразявам себе си в едно смешно изречение за родопеизираната вакханална чревоугодна консуматорска и стимулираща отделителната система селяния на хората, които забравиха да мислят! :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 07 Дек 2008, 19:08 
Майор
Майор

Babyface Bob написа:
... Изразявам себе си в едно смешно изречение за родопеизираната вакханална чревоугодна консуматорска и стимулираща отделителната система селяния на хората, които забравиха да мислят! :)

Ъ-ъ, в опитите си да прочета това гладко и без запиране, стигнах до извода, че съм забравил да чета.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 08 Дек 2008, 12:04 
Полковник
Полковник
Аватар

Че се самопреведем, по-понятно като самопоясним - те това свиньете нема да умреме до крак, ако ще да стане турско от турци, дето не се кефат на Корана! Ама па секви помияри има и класиката в музиката вече толкоз дразни ушите, че колко и да ги размахваш, нема да отърсиш му'ите, освен ако бийта не е равноделен с призвучие на неравнотакъв! Разбра ли ме с'а, колега?! :twisted: :twisted:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Дек 2008, 16:11 
Полковник
Полковник
Аватар

Новогодишно приветствие към достолепните граждани на Републиката:

Мотоклубът, който не е това, което ви диктува първоначалното схващане, желае да изрази удоволетворение от благодушния прием сред вашето сплотено общество през изминалата година - да приемеш една свиня за брат е израз на близост, подобна на библейско суеверие! На свой ред като Председател на МК "Свинете" изразявам своята признателност към целокупието ви и ви пожелавам новата година да дойде щастлива като Снежанка в секс магазин, да протече меко като кехлибара в бара и да ви донесе благополучието на моторист без финансови скрупу/оли на изложение в Германия.

По-здрави и Ч.Н.Г.

Любим цитат от изминалата година :

"Катски гадове умрете,
да живей МеКа "Свинете" бай (by) Клатибирата.

Ачо

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Яну 2009, 15:40 
Капитан
Капитан
Аватар

Едно гръбче? :D
Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Яну 2009, 12:37 
Полковник
Полковник
Аватар

Хахах брех - видя ли,а?! Вдъхновение си е то, прасето! Винаги съм бил зачуден защо на таратайки и не толкова зли бусове на месокомбинати прасетата са нарисувани щастливи, все едно не се возят транжирани вътре? :twisted: Та и туй сладко прасе ми напомня за трамвай на ужаса - удоволствие да видиш преди очите ти да се изцъклят :) :) и да виснеш на дръжките на трамвая не както майка те е родила, а както Господ наполовината те е създал.. :twisted: :twisted:

Туй прасе за касичка требе да би било да е. Ний си имаме логоту - нали го видя по-горе. Нема лабаво - свиньете не са сладки прасенца с розови дупенца, а хора-животни, лицедупи един вид! Така се стига до същественото на само/иронията - държим на задниците си доколкото се държим като тях.

Дали може да залегне едно прасенце в листата с емотикони? :twisted:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Яну 2009, 12:46 
Полковник
Полковник
Аватар

ИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение

Сори, ма сичките са розови ..

Why do you think I don't wear the colors, Jack? Why do you think I ride alone? 'Cause you don't know about it anymore. I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Яну 2009, 16:33 
Майор
Майор

“Вдъхновен” от : viewtopic.php?f=22&t=15148 и да не оплесквам темата за четириколесните ще си поцапам тук. Да ви представя wheelman/bushpig – http://wheelmanclub.ru/media_miscphotos.html . - Свиня в храстчето или на кой както му харесва. Официално превозно средство на Свинете (ако Бейби Бог(б) разреши де), така де ние мотористи ли сме? Ужас- на четири колела - СРАМОТА

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Яну 2009, 21:07 
Полковник
Полковник
Аватар

Вах те, ей! БААААААААААН!!!! БААААААнан!! :twisted: :twisted: :mrgreen:
Една свиня не е свиня, ако не е на четири крака! Или не ги е разперила във въздуха!! :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 02 Мар 2009, 19:43 
Майор
Майор

Щях да ти я давам утре на пържолките, ма щом предпочиташ да работиш....
Честита ти виртуална Баба Марта!
Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 06 Мар 2009, 20:49 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

Мале това последното прасе бая са го бошунирали :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Юни 2009, 11:33 
Полковник
Полковник
Аватар

Пфуу... фууу... влезна ми прах в очите чак...Ех, майка му как прашасват нещата в т'ва мазе...
Я да видим сега как е?! А така, добре изглежда. Вижда се.. Личи си нещо, да почваме тогава. Вие се настанете добре, удобно. няма да има време за пуканки, но пък една бърза биричка, докато ви разправям историята, може и да се случи :

Седя си на фестивала в Приморско, така протича през мене забавена нишка на разсъждение - като стигна донякъде, или давя мисълта си в морето или ме напича слънцето и се обръщам към някоя сянка...
На фанелката ми изобразено юпи в костюм, с вдигнат среден пръст, уголемен от използваната перспектива, и надпис : НЕ ТОЛЕРИРАМ ЧАЛГАТА.
Обичам тази тениска, социална е.

Към мене се приближава класически случай на "лош рокер" - лице в смисъл "Харесвам окото ти. А къде е другото, бе?! Аа, ето го!..", навул видоизменено теле пост мортум връз плещите и по краката - да му се чудиш какво остава от мъжествеността му при кипеж на водата..или самото носене на пълно бойно в тая жега е проява на мъжественост? Индивидът прилича на манекен на агенция за садо - мазо запознанства - краката му - обути в тежки ботуши, увити във вериги..ръцете му с гривни... якето му дрънчи като обесен в клетка на вятъра..ако погледне надолу, ще се самоубие с шиповете по врата си...По голата му глава художник - маниак си поиграл със нещо остро... Поглежда ме тоз пич с едното си око, намества и другото си връз мене и после надолу към семплата ми тенисчица :

- И к'во значи туй "Не толерирам чалгата"? - цъка с език, все едно всеки момент ще плюне тютюн, макар че съм сигурен, че тва зеленото по устата му е просто стрък трева, запечен от вчерашното му претенциозно дъвчене.
- Ъъ.. еми к'во да е?-отговарям тъпо. - Просто не харесвам чалгата и се изразявам с тениската си.
- И к'во - вика тоя - аз като я харесвам чалгата, да си сложа тениска и аз ли?
- Еми да, к'во ти пречи?
- Е такива като тебе ми пречат, дето викат против нещо, което не разбират...К'во - продължава Терминатор-а - ще направиш, ако компанията ти влезе в чалга заведение? Е така, ще си станеш и ще излезеш ли,ве?
Напушва ме смях, ама тоз пич сериозно се подпалил, затова му отговарям кротко :
- Мно'у ясно! А и нямам приятели, които да ходят по чалга заведения...
- И к'во и на сватбата на сестра ти ли нема да идеш, 'шото нема чалга?!
Тука не издържам и се захилвам...
- Еми аз на сватбата на сестра ми свирих с бандата ми. Чалга немаше... Само рок н' ролл.
Този вижда, че нещо не му върви в аргументацията. И аз го виждам - очите му вече не фиксират, а търсят вдъхновение в две различни посоки.. Челото му се нагърчва като шкембе на барман в бирария... Мисли.
- Аз па се разсърдих на братчед ми, задето ме покани на сватбата си, на която немаше да има чалга...
- Ъ.. Ми ок. Щом те влече - хващам един лаф на Иван Железния от Децата на Дядото...
- И да знаеш - приготвил заключението си поддема бодливата атракция - че рокер не значи рокаджия!!
Изнася се от жизнения ми ареал със стъпка на госпожица с първо анално приключение...
......

Вървя си по главната на Приморско и чувам да се приближава музика... Набримчена, познавам нещо като класически рок - може би Whitesnake.. обръшам се , сигурен, че съм познал резултата - Серго с Голд Уинг-а и музичка околовръст... Но какво се задава и отминава?! Хонда Шедоу, с импровизирано вградени в заден кожен бойлер колони. Зад волана, разгърнал цялата площ на мускулатурата си, стиснал чевръсто челюсти в презрително безразличие, критикът на моята тениска. Отминава, хората се обръщат и зяпат... А аз - усмихвам се и си спомням : РОКЕР НЕ ЗНАЧИ РОКАДЖИЯ! Ясно ми е от 1вата ми година зад волана, че за доста мотористи рок н' ролът отдавна е отживяла ценност! Но толкова грубо отличителните белези на една рок култура да се смесят с институцията на чалга манталитета?! :)

Бих си направил тениска затова... :twisted:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Юни 2009, 23:08 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

Аз затова като ме питат нещо от рода на "рокер ли си?" отговарям- "ами, глупости, просто си карам..."

к`о да се правя... Между другото в колата имам цели две CD-та с някаква чалга
- от предния собственик са.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Юни 2009, 08:02 
Полковник
Полковник

Chronograph написа:
... Между другото в колата имам цели две CD-та с някаква чалга - от предния собственик са.

Аууууу, бърже да ги мяташ през джама, докато не те е усетил Ачката :mrgreen:

www.zmei.bg

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Юни 2009, 08:27 
Генерал-майор
Генерал-майор
Аватар

ЗМЕЙ написа:
Chronograph написа:
... Между другото в колата имам цели две CD-та с някаква чалга - от предния собственик са.

Аууууу, бърже да ги мяташ през джама, докато не те е усетил Ачката :mrgreen:

Късно е вече,Ачо знае!!!

Chronograph,трепери,Ачо ще те намери.... :D :D :D :D :D

Продавам Suzuki Katana 1100F;
http://bikerz.bg/viewtopic.php?f=12&t=34279

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Юни 2009, 09:23 
Полковник
Полковник
Аватар

Еби му майката на Ачо!

Важно е хипотенузата да си е между бедрата, иначе конфигурацията става извратена!

Слушайте рок н' ролл, или чалга - к'вото си искате, не мешайте, моля! :)

Безпринципното отношение към различията води до ескалацията на професионалните ангажименти на пластичните хирурзи, които пълнят цици със силикон, за да надуят нечие задължително черно кожено деколте...

Толкова животни умряха без смисъл, за да напълнят чревоугодната консуматорска система, възпитаваща безразборен не безопасен секс, фриволно социално поведение, всекакви безогледни материални стремления...

Друго си е Джудас да те кани да нарушиш закона, Слейър - да утрепеш някого.. Все ще се намери Пантера да те прикани да се Разходиш, да ти мине или Деф Лепърд ще те подсетят, че винаги, в труден момент, ще имаш някого две крачки зад теб :twisted:

Е т'ва е - ценности, д'еба! :twisted:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Юни 2009, 09:42 
Полковник
Полковник
Аватар

Нямам нищо против чалга музиката, имам против чалга културата.
Убийти ма с каманье!

Why do you think I don't wear the colors, Jack? Why do you think I ride alone? 'Cause you don't know about it anymore. I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Юни 2009, 14:25 
Полковник
Полковник
Аватар

Сгласен съм с Едко.. чалга културата е къде къде по-лошото производно на гюбека.. социален проблем си е направо :evil:

http://vbox7.com/play:148b462a ----> за скучаещите по офисите..

http://chalgakiller.hit.bg/----> за играещите по офисите..

http://vbox7.com/play:d8bd73c9----> за слушащите по офисите :)

за чалгарите :lol:
Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Юни 2009, 16:10 
Полковник
Полковник
Аватар

Към последното се присъединявам с едно самоопределило се през годините послание :

Изображение

ПОСЛАНИЕТО :

IRON MAIDEN's GONNA GET YOU, NO MATTER HOW FAR!

А сега да бъдем послушни и да оставим темата! Тук има и други свинщини, заради които човек може да си остави обеда в тоалетната (през устата или преди дори да е ял!)...

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 160 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]