Дата и час: 16 Ное 2018, 18:41

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: някой кара ли ZX6R
МнениеПубликувано на: 04 Яну 2007, 20:39 
Сержант
Сержант
Аватар

ако има собственик на ZX -6R 1999г. моля да сподели впечатления от мотора,има ли нещо на което трябва да обърна внимание преди да го закупя?кои са му слабите места? (ако има такива разбира се)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2008, 22:28 
Сержант
Сержант
Аватар

колега незнам какво да ти кажа.вчера си купих zx6r 2001 година и просто нямам думи.аз сам в англия и от дъжд нямам много време за каране но колкото го карах съм много доволен.според мен е много добър избор.няма да сбъркаш

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Юли 2008, 11:20 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

\:D/
Впечатления.... Ами доволен съм много е палав след 6500 :)
накратко... заслушай се след като запали дали притраква веригата (на двигателя) също виж дали няма луфтове при кормилото че има един лагер дето се скапва и ако не се оправи си прави легло след което е гадно за правене....
Виж скоростите как са че от неграмотно каране се скапват бързо :)
друго няма какво,,, центровка най-вероятно ще трябва да правиш ама това си е by default.... иначе при подходящи условия и добре настроика на мотора поне мя зкова към 262 и това с гума на 200 което си е бая...
та очаквай доста "сурово" ускорение от 25 до 130 и след това съвсем лек спад (не вярвам да го усетиш де) от 130 до към 220/230 след това си е малко мъка :) ама за 600 от тая година и с мойте настроики си ми е чук.
ако не е тайна какви пари си приготвил или вече дал....

а и нещо много важно въздушният филтър - сложи си K&N щото фабричните са скъпи а по бългърските пътища е доста мръсно и (зависи колко караш) ще го смениш два пъти за един сезон

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: относно кавата
МнениеПубликувано на: 23 Юли 2008, 21:47 
Редник
Редник

колега няма какво да се 4удиш.ве4е понавартях доста мили тук в англия и мотор4ето е мн добро моето 2001 год.ако намериш подходящо за добри пари взимай,а относно до максималната скорост колега няма как да си вдигнал 262 км като в характеристиките на моето макс. му скорост е дадена 258,освен ако не е пипано по него.ина4е аз карах най-много с около 220 и можеше още но все пак малко ме е страх .но е мн паргаво и добре стои на пътя.ще останеш доволен

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Юли 2008, 10:20 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

miro_aa написа:
а относно до максималната скорост колега няма как да си вдигнал 262 км като в характеристиките на моето макс. му скорост е дадена 258,освен ако не е пипано по него.

принципно бих се съгласил но нали не мислиш че близо 9 годишен мотор е оригинален откъм перформънс... поне аз откакто го взех съм сложил иридиеви свещи и КN... друг е въпроса с колко лъже километража а също така че съм и с доста по различна гума. иначе таван на спокоино поведение съм забелязъл е около 220

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]