Дата и час: 17 Авг 2018, 04:10

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 222 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 27 Юни 2012, 23:22 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

Привет бандити :). Напоследък ме гложди един въпрос... Само моят Bandit 400 ли е толкоз проблемен и аз съм карък или ... ?!?. От както го взех - дек. 2011 все нещо му е се разваля... Бобина, едно реле, второ реле... Сега протече резервоара... доколкото видях мястото на теча е лепено веднъж. Залепих го с някакъв "течен метал"...дано държи :). В очакване съм на следващата изненада...
П.С Знам , че тези бандити се славят с лоша слава, според мен благодарение на недобросъвестни собственици... Но въпреки това моторчето ми харесва :). Гледах скоро Бандит 600 по обявите.... Според всички е много по-успешен и безпроблемен... Но като дизайн 400-ката ми харесва далеч повече :). Толкова , че за сега съм склонен да прощавам разни "дребни" кусури :). Поздрави и безаварийно каране :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 03 Юли 2012, 14:34 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

ЧеСтита ми нова предна гума :-). Нова,нова, абе втора употреба, но доста запазена от Горни Богров :-)

Последна промяна powercepyman на 12 Юли 2012, 16:34, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 03 Юли 2012, 22:25 
Майор
Майор
Аватар

Ха честито, тря да черпиш да ге...

И моя Бандит е нещо развален, колко и бензин да му сипя все свършва, сигурно изтича някъде :-k :ozyben:
Ич да не ти дреме, проблеми винаги има ако не с едно то с друго, карай си и свиркай

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 04 Юли 2012, 06:57 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

bra1npa1n написа:
Ха честито, тря да черпиш да ге...

И моя Бандит е нещо развален, колко и бензин да му сипя все свършва, сигурно изтича някъде :-k :ozyben:
Ич да не ти дреме, проблеми винаги има ако не с едно то с друго, карай си и свиркай

И моят така :). Но последно ми даде 5,3 и съм доволен :). Спирам да го следя . Колкото толкова. Който иска нисък разход да си вземе скутер :)...
Няма пък да му мисля : "Сега ако дам газ да изпреваря, ще ми дигне разхода с 0,5!" . Как не ! :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Юли 2012, 16:12 
Редник
Редник

Здравейте на бандата и от мен. Нов съм във форума, нов съм и в моторджийството, където се вика купих копчето сега ще шия балтона. От една седмица съм горд собственика на Bandit 1200 S. Голям кеф ей, голям кеф. Едно време съм карал балканчетата и симсонките на бащата и сега като се качих... А всичко стана като на шега. Едно приятелче, който се занимаваше с продажба на моторетки го докара до нас защото някакъв клиент щял да го гледа. Е той не дойде обаче аз една седмица бях като болен. Въртях се, качвах му се, припалвах го... Накрая му съобщих на аверчето, че го е докарал баш при клиента :) . Има някакви леки драми като се запали студен, малко реди цилиндрите все едно губи по някой и гасне, но го отдавам на това, че не е каран поне 4 години. Иначе направо ме грабна, новичък, лъскав... Ето и малко снимки на моята Сузанка...
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
[img]https://lh5.googleusercontent.com/-fkj7yTudOI8/T_7LbNCqY6I/AAAAAAAABbA/z0EqNWpBJe8/s512/IMAG0047.jpg[img]
Изображение
Не съм наясно какво се прави при първоначално обслужване, не смея и много да го пипам да не вземе изобщо да замлъкне... Засега леко го раздвижвам из квартала докато взема книжка, кога ли ще бъде... Та това е засега.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Юли 2012, 16:39 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

Честито mmihailov76 :-). Лаченко, лаченко :-).
Със здраве да го караш....
Още нямаш книжка .... Моля те карай внимателно преди и след книжката... още повече щом до сега си карал само балканчета и симсонки.... Не съм се качвал на Bandit 1200 /моят е 400 и ми е предостатъчен за сега/, но според мен този мотор не е много подходящ за начинаещ моторист. Карай с акъл и респект към машинката за да си още дълго измежду бандитите :-) !
Инак за обслужване - нека го види някой , но резонно , филтри, масло, антифриз, сп. течност, накладки, верига с пиньони /според състоянието/. гуми /според състоянието/, свещи.... и каквОто друго излезе :-)

Последна промяна powercepyman на 13 Юли 2012, 11:00, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 13 Юли 2012, 10:36 
Редник
Редник
Аватар

Честито и от мен на колегата "mmihailov76"!Спожелания за безаварийни безкрайни километри! :bira: :bira: :bira: :bira:
Относно подръжката...ми колегата "powercepyman" добре го е казал,а аз мога да допълня...извикай някой да ти направи синхронизация на карбураторите,след като не е каран 4 години :wink: А относно паленето на студено и аз го имам същия проблем с моя,затова от лявата страна на кормилото има едно лосче (смукач) дърпаш го надолу,оборотите се вдигат и после си ги регулираш,мяташ се и караш докато загрее и си готов :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: между другото това ти решава кофти моменти по светофарите :lol:
P.S. за карбовете мога да ти препоръчам "Stuman" от форума тук.Идва на място,работи чисто,внимателно и бързо,а и не взима много =D> =D> =D>
Айде успех!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 13 Юли 2012, 11:00 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

+1 за Stuman. Бях забравил за синхрона :-)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 13 Юли 2012, 17:11 
Редник
Редник

Честито и от мен mmihailov76! Безаварийни километри и с глава да го караш :wink:
А относно паленето така като го гледам бандюгата може да е от карбураторите, имало някакви неща (тип уплатнение/семеринг или нещо такова) и точно от не каране се разсъхвали и ти дава проблем. Не го казвам на 100%, но го вземи предвид. Предполагам като загрее нямаш проблеми и работи като часовник :)
Евала мАтора е много запазен и само весели моменти да имаш с него.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 13 Юли 2012, 21:17 
Майор
Майор
Аватар

Взехме нещо да се размножаваме :lol:

@ mmihailov76 =D> честито и безаварийно

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 13 Юли 2012, 22:47 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

Има нещо вярно :-). Аз самият зарибявам един нов бандитко ;-) , но ще мине малко време , докато се влее в редиците на големите бандити ;-) :

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 15 Юли 2012, 14:12 
Редник
Редник

Благодаря банда за топлото посрещане! Желая и на вас безаварийни километри и приятни изживявания!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Юли 2012, 00:50 
Редник
Редник
Аватар

Здравейте ,колеги!И аз се присъединявам към бандит клуба . Уви, не ми се получава качването на снимка , но мотора е на един съфорумник и му се кефя адски много.Поздрави от Стара Загора !! :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Юли 2012, 08:02 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

Aaaa, става , става ;-). Но не през форума. Качи я през друга страница. Аз ползвам http://www.picvalley.net/ /но има и много други/. След като качиш снимката, можеш да си копираш линка към thumnail - сиреч малка снимка , който копираш във форума с помощта на бутончето "Img" ,намиращо се над полето , в което пишеш съобщение :-).

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 10 Авг 2012, 13:15 
Редник
Редник
Аватар

Колеги,някой може ли да ме просветли колко е годишния данък на 600 кубиков 2000г. Бандит? :?: :?: :?:
Благодаря! :wink:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 11 Авг 2012, 21:00 
Майор
Майор
Аватар

Данъка е местен и като такъв, всяка община си го определя сама.
Ако искаш да го плащаш наполовина, вземи бележка от някой сервиз за катализатори и я пробутай в данъчното. :mrgreen:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 25 Авг 2012, 09:49 
Редник
Редник
Аватар

Благодаря за съвета =D> =D> =D> =D> а питането ми беше орентировъчно да знам,че още не съм го регистритал в даначното. :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 25 Авг 2012, 21:41 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

За моят 400сс е около 50 лв...ако не се лъжа...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Авг 2012, 10:28 
Редник
Редник
Аватар

Благодарско! :D Сега вече се ориентирах =D> :bira:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 11 Сеп 2012, 16:59 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

Бандити ... с тъга съобщaвам , че поне за момента не се числя към вас ... Продадох Бандюгата :( ... Започва процес на събиране на допълнителни финанси. За сега съм се ориентирал към Bandit 600, Yamaha XJ 600, Honda Hornet. Ако придобия нов Бандит ще се похваля тук ;-). Ако ли ви изневеря - здраве да е ... Важното е да сме на 2 колела ;-)

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 222 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]