Дата и час: 25 Юни 2018, 22:03

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: SUZUKI BANDIT 250cc
МнениеПубликувано на: 16 Ное 2013, 23:19 
Редник
Редник

Здравейте нов съм във форума :mrgreen:
Та имам няколко въпроса ...доста идиотски !!!
Собственик съм на сузуки бандит 250 кубика ако не се лъжа 1991 година :-P
За всяко нещо съм го давал на майстор и реших ,че е крайно време да си го оправям сам и да се понауча на някои работи .... :oops:
Значи трябва ми помощ от колегите които знаят как се сменя антифриза на тоя умашляк :lol: , каква верига и пиньони ми трябват за новия сезон и от къде евентуално мога да си намирам части като стартерно реле,реле регулатор,какъв маслен филтър да му сложа (смисъл да гледам просто да пасне или да търся спец. за моя модел ??? За сега се сещам за това .... :roll: но ако има нещо с което някой се е сблъсквал нека каже да го имам едно на ум .

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: SUZUKI BANDIT 250cc
МнениеПубликувано на: 22 Дек 2013, 18:48 
Майор
Майор
Аватар

Здрасти колега. Добре дошъл. И аз карам таквоз чудо , ма с лееко по-голяма кубатура 398. Като блок и чаркове май са едни и същи. Първото нещо което мога, да те посъветвам, е да си изтеглиш менюал за модела, колкото и не мъжка да ти се струва постъпката. Резервни чаркове не се намират лесно. Мойте обикновено ги поръчам от английския ибей.
Антифриза:
Мотора трябва да е изстинал, махаш предната седалка, декоративните капаци от двете страни под резервоара, след което самия резервоар. Като е студено ще е трудно да махнеш маркучите и още по трудно, да ги върнеш обратно. Отвиваш капачката на радиатора и болта, който се намира точно над входната тръба на водната помпа. Да не забравиш преди това, да подложиш някакъв леген или нещо, за събиране на течността. Като изтече, в зависимост от състоянието ий решаваш, да промиваш системата или не. Връщаш болта на водната помпа и наливаш антифриз, като нивото следиш по разширителния съд под седалката, май се пада от дясно. По принцип поема около 1900мл.
Пак ти казвам съветите с въз основа на мойто колело.
Успех.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: SUZUKI BANDIT 250cc
МнениеПубликувано на: 26 Мар 2015, 06:59 
Редник
Редник

Преди месец пазарувахме за един приятел баш тоя клас. Той си взе Хорнет и е доволен. Не искаше да ме чуе за Suzuki SV650, ама после като врътна едно кръгче на моята Cagiva пак V двигател взе да съжалява.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]