Дата и час: 21 Авг 2019, 11:21

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: ЕХО!
МнениеПубликувано на: 17 Яну 2019, 14:42 
Майор
Майор
Аватар

Не вярвах, че ще доживея това което заварвам тук....като осъзнавам и собствената си вина. Шибания Фейс ни зомбира и избута тази форма за общуване . Форумите приличат на изоставените български села...влизаш в къщи в които е кипял живот....стаи станали свидетел на раждането на големи приятелства....и още по-големи вражди....килери където е ехтял кикот...Тъжно е и според мен е голяма загуба за всички които сега започват ....тези места бяха едно страхотно място да разбереш кое - как...и защо...сега ми е мъчно дори за "дърдорковците" които ме вбесяваха...Жалко е че се лишихме от това.....петъчните сбирки....любимите форумни герои които винаги са насреща за да се избъзикаш за нещо....мдааа. Форумите имат и много богат архив, който би бил много полезен за всеки моторист.....живота наистина е колело / ние това го знаем :))/....
Чао засега...лично аз ще наминавам и ще помогна да оживим това место както мога!
П.П Сега виждам че в прозорчето на Фори свети.....ахааа....и оградката му е боядисана....Фори - ти си ЧовекЪт....:))

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: ЕХО!
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2019, 11:38 
Полковник
Полковник

Благодарско, бат' Венци :mrgreen: Форумът, въпреки, че на практика е в клинична смърт, си остава място пълно с информация и прекрасни спомени! За мен също е така! Може би и това е причината да си говоря сам из него, не искайки да приема очевидното! А и честно казано това с тоя клюкарник фейса - нещо не ми е точно "мойта работа"...

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: ЕХО!
МнениеПубликувано на: 21 Яну 2019, 11:09 
Подполковник
Подполковник
Аватар

Фори, няма страшно. Отшелничеството не е модна тенденция - то си е човешка необходимост от време оно. Ако знаеш само колко пъти съм цитирал мотото от подписа ти...

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]