Дата и час: 15 Дек 2018, 19:15

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 165 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Yamaha BG (Motodinamics)
МнениеПубликувано на: 03 Авг 2009, 23:06 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

Аргумент 1- Приятел чака своите жигльори които е капарирал 40 лева преди 4 ГОДИНИ- ЗВЪНЯ ИМ НАД 15 ПЪТИ и накрая се отказа.
Аргумент 2- Цената на резервна част, която ми трябваше при тях струваше 394 лева. Намерих я за 98 с доставка до вкъщи.
Аргумент 3- Телефона го вдигат много рядко- ако се случи е събитие.
Аргумент 4- Нови карбуратори за мотора на аватара струват при тях 10400 лева ( да- десет хиляди и четиристотин лева лева за мотор 91-96 година ) намерих ги много,МНОГО по-евтино.
Това достатъчно ли ви е ? За мен да !!!
Айде със здраве

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 03 Авг 2009, 23:42 
Подполковник
Подполковник
Аватар

Нали няма да си прережеш вените... сега? :roll: :roll: :roll:

http://www.expertmotors.bg
http://www.vinolamancha.com

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 03 Авг 2009, 23:47 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

Няма- обещавам :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2009, 08:46 
Генерал-майор
Генерал-майор
Аватар

Повече не искам да чувам нищо за този магазин, както и работещите в него. Както някои от вас са чули, преди повече от месец претърпях едно неприятно премеждие, в което аз и моторът получихме някои увреждания. Тъй като ми е нужна информация за цените на някои елементи, а нямам физическата възможвост (по понятни причини) да достигна магазина и да направя справка на място, помолих в лично съобщение доста активната в тази тема девойка за помощ по въпроса. До този момент не съм получил и дума отговор. Въпреки дебелите цени и безумните забавяния бях готов с парите, получени от застрахователите на си купя всичко на куп от тях. Това повече няма да се случи никога, независимо от това какви усилия ще са нужни за набавяне на това, което ми трябва. Оставам с надеждата, че някога в София ще се появи истински магазин на Ямаха, където наистина ще можем да намираме това, което ние нужно. А с тия нещастници повече не желая да се занимавам - те са обречени. Призовавам собствениците на Ямаха да им обявят бойкот и да не пазаруват от тях, има достатъчно други начини - бързи и коректни.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2009, 09:38 
Полковник
Полковник
Аватар

Ами Елито от април месец не е влизала във форума...
Предполагам ти се е изпарило желанието но все пак ето един е-меил: e.moleva :D yamaha-motor.bg на мястото на усмивката е ясно какво се слага.
Пальо скоро спомена че е била в отпуск та не знам сега дали е на работа.
Телефонитте и другите начини за контакт също биха били полезни.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2009, 11:24 
Полковник
Полковник
Аватар

Румене , разбирам раздразнението ти но бих ти препоръчал да направиш втори опит , позлвай мейла .
Аз лично много години се стисках да не пазарувам от там но след случая когато Фил се срешна с някакъв от управата от Гърция реших да видя има ли промяна.
За моя изненада всичко беше без проблемно. Вече няколко пъти поръчвам различни части за различни Ямахи и никакви проблеми нито при поръчката нито при доставката , получавам си СМС като пристигнат . Случи се да поръчам едни неща и като пристигнаха се бех охарчил за друго и бех без пари за момент та си ме изчакаха без проблем, частите си стоят там на мое име и толкоз .

Аз лично съм доволен
Поръчвал съм и съм правил запитвания през е-мейла който Галин е написал , нямам никакви оплаквания - напротив доста съм доволен , отговорите са бързи и точни .

Преди ме дразнеше че поръчвам долу при Ели а после ходя да плащам на втория етаж при някакъв дето всеки път изглеждаше че му е за пръв път да пуска фактури и да получава плащания много се туткаше . Последния път видях обаче че това се е променило и вече парите направо долу при Елена - доста по удобно .

ПП. днес ще ходя по обяд до там да си взимам неща ако искаш пиши ми какво ти трябва или ми звънни да ги проверя ...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2009, 12:02 
Полковник
Полковник
Аватар

galinvayov написа:
Ами Елито от април месец не е влизала във форума...

memberlist.php?mode=viewprofile&u=3657

Последно посещение:
Пон Апр 13, 2009 4:51 pm

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 08 Сеп 2009, 16:50 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

ПИКАСО написа:
Аргумент 2- Цената на резервна част, която ми трябваше при тях струваше 394 лева. Намерих я за 98 с доставка до вкъщи.

Корегирам си тази част от поста- намерих ги за 44 лева.Налични в Бг. :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 28 Сеп 2009, 23:31 
Редник
Редник

Утре сутрин ще съм при тях да си прибера едни дреболии за Ямахата.
Става все по-добре при тях.

Фатс да опита пак :wink: - или да ми цъкне на мене инфото за интересуващите го чаркове.
Моя тел. е 0886 11 39 79 - Мартин, ще ти проверя :agrue: за чарковете.
Минавам покрай тях на път за работа.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 06 Ное 2009, 20:53 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

Я да споделя и аз нещо... Както знаят тези, които ме познават, аз съм един от най-големите привърженици на марката и се опитвам по всякакъв начин да правя неща, които малко или много да я промотират (доколкото нещо такова може да се прави от един фен). Клиент съм на мотодинамикс още от първата ми ямаха (демек първия ми мотор изобщо), когато те още се намираха на "Мадрид". Поддържах добри взаимоотношения с хората в тази фирма, но от тях не остана никой, освен Гаврил (който разбира се няма как да не е там). Преди няколко дни пратих приятелката ми да ми купи антифриз оттам, като разбира се очаквах да й дадат Ямалуб, тъй като какъв друг би могъл да продава един дилър на Ямаха... Оказа се обаче, че момичето там й е дало някакъв пълен шит, обяснявайки й, че антифриз на Ямалуб нямало къде в БГ да се намери (явно информацията й далеч не е достатъчна). И така, днес отидох да го върна заедно с един ключодържател, който приятелката ми беше купила за мен, но аз никак не го харесах. Идеята ми като цяло бе дори не да си взема парите обратно, а да заменя нещата за нещо друго. Още в началото обаче Гаврил (с който мислех, че сме в достатъчно добри отношения), ме посрещна с думите - НИЕ ПАРИ НЕ ВРЪЩАМЕ), след което едва ли не по милост се съгласиха за антифриза и то просто защото се оказа, че имат такъв на Ямалуб (седящ на витрината срещу тях), но просто момичето там не е знаело.... ключодържателя обаче отказаха да вземат (голям проблем щеше да стане, не е истина) Обясних човешки, че не ми е за парите толкова (общата сума беше около 25лв), но просто не вуждам какъв е проблема да сменя нещата с някакви други, а и така или иначе си поръчах дреболии за 40-ина лв. А и при положение, че не ми вършат работа е безмислено да ги запазвам. Аз никога не съм обичал да правя проблеми, но им обясних, че ако това е някой заядливец, ще ги направи на нищо, защото по новите закони, съобразени с ЕС, всеки един купувач може да върне дадена покупка, независимо каква е тя и независимо по каква причина, стига да си пази бележката и опаковката да не е нарушена. Т.е. - купувам си гащи от гаражното магазинче пред блока и на следващия ден решавам, че не ги искам вече, защото слънцето не грее достатъчно и на мен ми е криво. И ТЕ НЯМАТ ПРАВО ДА МИ ОТКАЖАТ ПО НИКАКЪВ НАЧИН. Отговора и на двамата обаче беше - "Да бе да"...
Винаги съм защитавал фирмата и съм се опитвал да убеждавам всички да не я псуват и да й се доверяват, а и аз самия съм си купувал доста неща оттам, въпреки че се справям достатъчно добре както с всички варианти на ebay, така и с yamahagenuineparts.com и другите подобни, където цените почти винаги са доста по-ниски, отколкото тук. Явно обачеще трябва да премисля нещата, още повече след като хората, които ценях вече ги няма в тази фирма. Да, при тях винаги е имало проблем с нещо и нещата винаги са се бавели поне по месец, лизингите им са смешни, цените зверски високи, а отношението далеч не най-доброто, но аз все си мислех, че това са представителите на марката , която обичам и че ще си поддържам добри отношения с тях. Гаврил обаче ме разочарова, въпреки че уж се знаем от доста време (айде момичето е ново, него не го коментирам). И в крайна сметка започвам да си мисля, че докато в БГ не се появи истински представител на марката Ямаха (а не гръцки дилър), недоволните ще са си все около 99% ...

ЗАЩО МУХИЧКИТЕ ВИНАГИ КАРАТ В НАСРЕЩНОТО????

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 07 Ное 2009, 13:33 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

Аве така е всичко което казват всички(като негативи )е така спор няма и аз съм на същото мнение няма да стъпя там ако ще да ми седи мотора в гаража [-X [-X

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 02 Мар 2010, 22:02 
Подполковник
Подполковник
Аватар

jagobi написа:
Аве така е всичко което казват всички(като негативи )е така спор няма и аз съм на същото мнение няма да стъпя там ако ще да ми седи мотора в гаража [-X [-X

И ти си много корав !!!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 08 Мар 2010, 11:26 
Майор
Майор
Аватар

mikluho написа:
jagobi написа:

И ти си много корав !!!

:ozyben: :ozyben: :ozyben: :zelen:

спам тва е ВСИЧКО ОНОВА КОЕТО НЕ ИМ ХАРЕСВА НА СОФИАНЦИ БЕЕЕЕ...... -няма такъв фен честно :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 08 Мар 2010, 15:10 
Подполковник
Подполковник
Аватар

rumen1 написа:
И в крайна сметка започвам да си мисля, че докато в БГ не се появи истински представител на марката Ямаха (а не гръцки дилър), недоволните ще са си все около 99% ...

Дали е в гърците проблема?
Цялото представителство тук е бутафорно и алъш-вериш...Пожелавам им развитие все пак, дано започнат да предлагат по-качествени услуги.
А на такива отговори пари не връщаме, директно си харесвам нещо, взимам си го и излизам, да дойдат да ме спрат ;) стига да ме нервират достатъчно де ;)

Купете си Хонда, в Бултрако са по-читави :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 09 Мар 2010, 00:04 
Полковник
Полковник
Аватар

Ели, продължавай така.....
Аз и още 5-6 човека ще те подкрепяме.
Дано развиеш нещата!!!!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 09 Мар 2010, 10:51 
Полковник
Полковник

Явка, лошото е, че подкрепата на 5-6 човека не решава проблема :wink: Знаеш, че карам предимно Ямахи и съм със сравнително кротък характер (пък преди ми се намираха и повечко парици). Е, с тея хора от Мотодинамикс така и не успях да намеря общ език, въпреки, че винаги съм бил на принципа да отида имено там, да поръчам, платя и да не ме занимават с глупоссти... Знаеш, че не съм от тея дето ще ровят из разни ибеи, мибеи и да правят хиляда финта, за да спестят лев-два...Да де, ама като те не искат да ми вземат парите, аз не мисля да се натискам. Винаги има кой! Жалкото е, че за мен с трите ми ямахи в момента това "представителство" на Цариградско на практика не съществува... Лошото е, че на тях хич не им дреме от тая работа, а ако бяха търговци на място, би трябвало :wink:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 09 Мар 2010, 11:12 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

jagobi написа:

То като караш хонда е лесно мухахахахахах :abravo:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 09 Мар 2010, 11:25 
Полковник
Полковник

Темата е на година и половина вече. И докато през това време представителствата на Хонда и Сузуки се развиват /аз поне съм на това мнение/, Мотодинамикс продължава да задълбава.

И нямат зор да бъде по друг начин, докато държат представителства в Гърция, България и Румъния. Понеже българите купуват предимно от Гърция, където пазара пак е техен, хич не си дават зор. Алтернативата е Румъния - пак те държат представителството. Да, ама Ямаха в Румъния няма нищо общо с нашенската. Вярно е, че румънския пазар е по - голям, ама е вярно и друго - румънците имат богат избор - кеф ти Унгария, кеф ти Полша, кеф ти Чехия и Словакия - все моторно-развити държави, където обаче представителството не е на Мотодинамикс :wink:

www.zmei.bg

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 09 Мар 2010, 13:49 
Генерал-майор
Генерал-майор
Аватар

Напълно подкрепям Фори. Два пъти изпращам мейл с молба да науча цените (не обсъждаме нивото им) на някои части, които са ми необходими за възстановяване на щетите от катастрофата. Подробно написах каталожните номера на чарковете за да спестя време на персонала. По предварителни сметки става дума за доста прилична сума. Повече от половин година нямам отговор. Не се и надявам да получа. Тъй като са се постарали да направят магазин почти в Пазарджик, отиването на място е ужасно неудобно. Но какво ли ги е грижа гръцките собственици, които явно са направили маггазина (не използвайте думата "представителство") със строго определине, по-скоро хигиенни (разбирай перене) цели. Никакво подкрепа не заслужават и колкото по-бълзо се махнат от България, толкова по-добре. Който и да е след тях ще бъде в пъти по-добър. Виждаме какво става в измислената им държава и как от много хитреене и тъпи византийски номера сами се нанизаха на големия прът. Лошото е, че още има хора, които разчитат но подобни нещастници. Даже не си струва повече да се занимаваме с тях.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Мар 2010, 15:00 
Майор
Майор
Аватар

признавам си че тази тема ми въздейства и ги бях отписал Мотодинамикс като доставчик, в сервизната книжка на ямаха се препоръчва масло Yamalube но заради това което прочетох тук си рекох абе заеби ги тези няма какво да се занимаваш, но след като сложих вече Motul, си рекох абе я да проверя все пак колко пари е Yamalube 4, 20W50 - врътнах един телефон и се оказа 13 лв литъра, т.е. по-евтино от Motul-а, веднага си поръчах 4 л. да има за следващата смяна викам си колкото и да са мърляви и да се бавят няма да мога да навъртя 6000 км дотогава :lol: пратиха ми имейл с проформа, платих и след два дни маслото бе при мен, така че за консумативи които са им на склад явно проблеми няма :D

не ги отписвайте съвсем, а за сложнотии си има ebay, luis, wemoto да не изброявам но за масло транспорта щеше да ми струва от англия колкото самото масло

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 165 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]