Дата и час: 15 Дек 2018, 19:29

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 04 Фев 2013, 13:45 
Редник
Редник

Здравейте!
Разглеждах доста различните теми и подфоруми, но не успях да открия никъде линк или нещо подобно с Ръководство на потребителя за Yamaha YZF R1 '07.
Много ще съм благодарен ако някой сподели такова!
Поздрави! :wink:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 04 Фев 2013, 13:47 
Полковник
Полковник
Аватар

На един Гугъл разстояние ;) http://www.yamaha-motor.com/assets/serv ... 1_1309.pdf

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 04 Фев 2013, 15:28 
Редник
Редник

Евала пич!!! Огромно благодаря!!!!!! :wink:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Фев 2013, 18:52 
Капитан
Капитан
Аватар

Милко,сподели малко информация за тая прословута Ямаха.Кво й харесваш,кво не...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Май 2013, 14:39 
Редник
Редник

Здравейте колеги! Чак сега видях, че сте ми писали в темата и се извинявам за лекото забавяне от няколко месеца.... :oops:
Та какво харесвам на тая Ямаха! Ами да започна отначало:
Първият ми мотор беше реколкта '93 Kawasaki ZX7R-тежък, дооооста пъти падано с него (включително и аз два пъти) и какво ли още не-ама все пак беше първи мотор и за 2000 лева не може да искаш нещо перфектно нали!!! След това имах пак Kawasaki само че 600 кубика и мааалко по-нов-'99, после Honda CBR 600 RR '05, предпоследния беше Honda CBR 954 RR '04 и беше просто невероятен-в уникално запзаено състояние, с доста допълнителни екстри и какво ли не! Така го и продадох на колега от този форум, който по последни данни му се радва и всичко е наред! Всичките мотори, които съм имал са ми доставяли удоволствие и определено съм се кефел максимално!!!!
Но последният е просто ИСТИНАТА!!!!!!!!
Yamaha YZF R1 '07, която има в момента я закупи вместо мен братчето ми, тъй като аз от около година и нещо съм в чудната страна Афганистан и харесах мотора в нет-а, пратих барт ми и човека, който ми подържа моторите досега да го видят, оказа се, че е читав и така!
Какво да кажа-ВИНАГИ съм мечтал ТОЧНО за тая R1! ВИНАГИ ме е кефила ужасно много-агресивен външен вид, дооооста прилично вървене и какво ли още не! Имах възможност да си купя и следващата-модела от 2010, но не ми харесва толкова външния вид! Не съм големия карач, че да се стремя към някакви ужасяващи мощности-по-скоро ми харесва мотора като цяло (май най-вече външния вид де.....). Още не съм я карал моята R1-надявам се като се прибера окончателно в края на юли живи и здрави, да и се радвам подобаващо! А, и понеже така или иначе не съм в БГ, а мотора го купих в края на миналата година, беше закаран на моя майстор и се ревизира изцяло, всички спойлери се пребоядисаха, сложиха се още някои екстри (то и без това имаше дооста) и така!
Ще се радвам да се запознаем лятото и да покараме заедно!
За целта дайте някакви координати да ви потърся като се прибера!!!
ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ!!!!!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Май 2013, 10:11 
Капитан
Капитан
Аватар

С удоволствие ще се включа в карането,но съм малко сложен аз,че също като тебе не съм в България.Във форума често се правят срещи за каране,така че едва ли ще ти е трудно да си намериж дружки като се върнеш :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]