Дата и час: 19 Дек 2018, 00:03

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2013, 19:01 
Редник
Редник

Здравейте колеги,нов съм във форума, но имам опит с мотоциклетите.На 17 годишна възраст изкарах А1 категория(сега съм на 25)
Започнах преди повече от десет години с една симсонка,след това минах на Malaguti Fifty - много пъргава и забавна моторетка,минах през Honda NSR125 която карах в продължение на 2 години и до скоро карах kawasaki ninja 250R-2009,
който карах в продължение на 3 години и му навъртях 21 000км. безаварийни за щастите.Тъйкато скоро го продадох съм се насочил към Yamaha YZF R6 2003,не намерих много информация за това пуснах нова тема.
Въпросите са ми:
1.Всички модели ли след 2003-та с инжекцион?
2.Имат ли "детски болести" като изключим това с 2-ра скорост дето всеки мотор втора употреба пати?
3.По сигурен ли ще е мотора след монтиране на dempfer ,като се има в предвид по по-скойно каране(никога не съм имал мотор с dempfer но ако с това ще предотвратя бъдещи инциденти си заслужава инвестицията)далеч съм от мисълта че мотора сам ще се управлява но поне по стабилен ли става?
3.Може ли малко информация според вас,този http://motori.cars.bg/m86594 мотор как е (снимките не са много качествени на живо цвета е много наситено жълто)?Бях на оглед,човека е доста свестен по мотора всичко ми изглежда оригинално като липсва единствено калника на опашката но така или иначе и аз бих го махнал.С чисто нови гуми е и единствения видим проблем е цъфнало жило на съединителя(което се договорихме да смени).Бих се радвал на всякъкви мнения и биха ми били полезни.Също ако има колега от София,съгласен да дойде с мен да погледнем мотора ще съм много благодарен.
Поздрави на всички и ако според модераторите темата не е за тук,то нека тя бъде преместена.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]