Дата и час: 23 Юни 2018, 07:18

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 182 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 08 Фев 2012, 20:53 
Капитан
Капитан
Аватар

:) мерси за отговора, но нито part каталога, нито owner's manuala не ми върши работа - никъде не намирам из нета Workshop manual в частнос ел. инсталацията

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Фев 2012, 20:50 
Сержант
Сержант

sled написа:
Привет на всички. Имам едно въпросче за тази машина-nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=5&act=4&adv=51326644798433300&f1=details. Някой запознат моля да сподели впечатления за този модел Дукати ст - 2. Наистина ли е 120 коня, с какъв нрав е двигателя, всякаква информация ще ми е от полза.Благодаря предварително.

Това Ducati и на мен ми привлечи вниманието, главно заради атрактивната цена. Това, че двигателя е 83к.с не бива да те притеснява въртящия му момент е със същата стойност т.е. 83Nm и според мен ще си дърпа доволно още от ниските обороти. Тук може да видиш техническите данни на модела.
Поне на мен ми е далече и ще се радвам ако някой, който иде да го види сподели тук впечатления.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 182 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]