Дата и час: 19 Юни 2018, 17:14

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 15 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Гараж в Лозенец?
МнениеПубликувано на: 10 Дек 2011, 12:29 
Редник
Редник

Здравейте колеги,
Наскоро се преместих в Лозенец и се опитвам да намеря нова къщичка за Сянката... Не е спешно, но докато се запролети жив-мъртъв трябва да съм намерил гараж в района. Ще съм много благодарен, ако някой може да ми приюти моторчето или ако има желаещи да се комбинираме и да търсим подходящо място заедно.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 11 Дек 2011, 03:32 
Сержант
Сержант
Аватар

Здравей,
до края на месеца ще освободя един гараж близо до 4-то районно, ако те интересува звънни.
0888701914
Жоро

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 22 Яну 2012, 01:04 
Капитан
Капитан
Аватар

И аз да се запиша, че и аз се преселих. Гадя засега е в старата къща, ама напролет ще е добре да ми е под ръка. Около ВИАС би било чудесно, но и 4то районно би свършило работа, стига да има желаещи за кооперация.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 03 Мар 2012, 11:05 
Капитан
Капитан
Аватар

Да "повдигнем" тази жизненоважна темичка!

Колеги!
В момента навън е 8 градуса! Сами разбирате важността на тази задача! Който успее да я разреши... всъщност, знаете как се разплащаме :bira:

Та... давам старт на конкурс под надслов: "Търси се местенце за моето дупЕнце!"

Моля всички желаещи да заявят участие в най-кратки срокове!

Предлагаме приятна компания в синьо, редовни вечерни сеанси, както и ескорт за лежерни разходки наблизо и надалеч. Всички услуги се предоставят при пълна дискретност и хигиена.

Благодаря за вниманието!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 03 Мар 2012, 16:22 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

Колеги имам гараж на ул.Бунтовник номер.21 - Води се като трагнеш по черни връх към хладилника в локалното след мола третата пряка в дясно и после около 200 300м по улицата. Единия гараж го ползва шефа ми а другия е от задната страна на блокчето и е мн удобно за мотоциклети, има вода ток бойлер с фаянсови плочки и супер местенце пред гаража ако някой иска да го види нека се обади, Най важното цената е мн приемвлива 100лв. на месец а гаража е около 18 20 квадрата. тел.ми е 0878850838 казвам се Дидо и ще е добре ако мога да услужа на някой (като говоря с шефа ми да ви го даде да го ползвате имам на предвид) а другото е от Вас. Успех с намирането на гараж.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 07 Мар 2012, 17:40 
Редник
Редник

g00 написа:
Колеги имам гараж на ул.Бунтовник номер.21 - Води се като трагнеш по черни връх към хладилника в локалното след мола третата пряка в дясно и после около 200 300м по улицата. Единия гараж го ползва шефа ми а другия е от задната страна на блокчето и е мн удобно за мотоциклети, има вода ток бойлер с фаянсови плочки и супер местенце пред гаража ако някой иска да го види нека се обади, Най важното цената е мн приемвлива 100лв. на месец а гаража е около 18 20 квадрата. тел.ми е 0878850838 казвам се Дидо и ще е добре ако мога да услужа на някой (като говоря с шефа ми да ви го даде да го ползвате имам на предвид) а другото е от Вас. Успех с намирането на гараж.

Хайде, колеги... мен лично този гараж ме устройва напълно, само да се намерят още един-двама да си го разделим. Ще звънна тези дни, като ми остане малко свободно време, да го видя гаражчето, а ако има други мераклии, пратете някое съобщение да се разберем ;)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 07 Мар 2012, 18:29 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

Бате утре може сутринта да минеш да го видиш... ще съм там до 11ч. трябва да го поизчистя и подредя.. просто мини да го видиш.. за да имаш на представя за кво става дума.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 09 Мар 2012, 13:55 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

Колеги дава се гараж в ж.к Лозенец на ул.Бунтовник номер:21 на 200м от СитиЦентър и метростанцията на Черни Връх, - Цена на гаража е 100лв. за колеги.. вътре спокойно влизат 4 бр. Мотоциклета, има вода, канал, бойлер, осветление и комин. Просто перфектен... и се намира в задната страна на блока където никой няма да вижда какво има в гаража и е спокойно, може и сот да си сложите цената ще е + 40лв. мисля. Тел. за връзка с мен 0878850838 казвам се Дидо.
Прилагам и малко снимки на гаража.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Мар 2012, 18:06 
Редник
Редник

Здравейте,

От известно време съм взел под наем гараж в Лозенец. Адреса е ул. Калиакра 17 (до 345 магазина)
Гаража е подземен, 2ро ниво.

В момента съм само аз с моя мотор, но има място за грубо казано още 2ма. Ако има желаещи може да се чуем и организираме нещо. Наема в момента ми е 80 лв / месец, така че при разделяне на 2ма ще е по 40 лв на човек, 3ма...по-малко :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Апр 2013, 18:54 
Редник
Редник

Колеги, вдигам темата, че хондата пак остана бездомна... Гледам, че има доста обяви за гаражи в Лозенец, но цената им идва малко солена за сам човек. Ще ви помоля отново, ако някой има желание да споделим гаражче, да пише тук или да ми прати лично съобщение.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Апр 2013, 22:13 
Редник
Редник
Аватар

welinow написа:
Да ползвам темата , предлага се гараж за 4 мотора в кв.Лозенец/срещу 4-то РПУ/ за 120лв , има ток и вода , гаража е на приятел ето и неговия тел.0889221138 Цецо

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Апр 2013, 04:22 
Капитан
Капитан
Аватар

Ако все още търсиш гараж - Черни Връх N20 - пиши на лични (наемът ще го измислим някакъв символичен)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 07 Апр 2015, 21:41 
Редник
Редник

Здравейте отново! За съжаление се налага да вдигна пак темата... моторчето отново остава бездомно и си търси гараж и/или съквартиранти. Ще съм много благодарен за всякакви идеи и предложения!

Поздрави,
Наско

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 15 Апр 2016, 20:59 
Редник
Редник

Здравейте колеги,
от седмица съм със скутер и търся къде да го държа вечер. Живея на ул. Бунтовник. Ако нянай като мен също търси, можем да си разделим някой гараж (100лв за скутер на месец е доста) :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 21 Юни 2016, 12:09 
Майор
Майор
Аватар

nk_dimitrov написа:
Здравейте колеги,
от седмица съм със скутер и търся къде да го държа вечер. Живея на ул. Бунтовник. Ако нянай като мен също търси, можем да си разделим някой гараж (100лв за скутер на месец е доста) :)

Здравей.
Гараж за сега ли ти трябва или само за зимата?
Къде на Бунтовник живееш, че и аз съм там?
Имам два гаража, но и двата са пълни с многооо неща и трябва да разчистим единият.
Драсни ми да се разберем на ЛС.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 15 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]