Дата и час: 21 Окт 2018, 19:42

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 15 Авг 2016, 00:49 
Редник
Редник

Здравейте на всички,От град Варна съм кв.Владислав Варненчик.На сутринта на 13.08 ми откраднаха мотопедa Tomos a3ml който беше заключен пред блока,незнам номер на рамата и на квото и да е било понеже мотопеда ми е подарен и не разбирам кой знае от мотори..ако трябва ще погледна документите на мотора за тях.има черти по него по който може дасе познае,мотопеда е ударен от лявата страна,има и черна щайга отзад! ако естествено вече неса го продали на части или разглобили.Син цвят е със черни джанти/капли (ако мога така даги нарека)Със дълга черна седалка..моторчето имах намерение даго прибирам тези дни понеже жилото на газта се е скъсало и неможе дасе пали изобщо и така пък и нямах време даго правя,дадохме го във полицията, дойдохме със патрулката пред блока огледаха мястото където е откраднато и нищо ново до сега :( Моля ако някой може дами помогне със каквото може , всякви съвети ще сами от ползва, ТЕЛ:0877077691.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 15 Авг 2016, 11:59 
Капитан
Капитан
Аватар

Съжалявам за случилото се! Но мисля, че най-малкото което можеш да направиш, е поне едни снимки да покажеш. Най-вече за колегите от Варна и региона.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 15 Авг 2016, 14:33 
Редник
Редник

http://postimg.org/gallery/1ibzb7j00/ Качил съм снимките на моторчето във галерия понеже тук не искат дасе качват,а й само да кажа снимките който съм качил е същия като моя самоче има черна щайга отзад ! Ще съм благодарен на всеки който помогне с каквото може !!! :cry:

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]