Дата и час: 16 Авг 2018, 03:40

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Апр 2008, 18:12 
А бе вие ме взехте за ебати тапака :lol: не карам мотор от вчера бе! Споко имам някакъв опит зад мен. От много малък ми е кеф да карам мотор така че спокойно, не се притеснявайте за мен, знам кво права ,и се съмнявам че Young Buck бди над мен :D :lol: :lol: :D

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Апр 2008, 19:36 
Майор
Майор

Боже, колко мъка има по тоя свят, драги ми смехурко... Мислят те за ебати тъпака, щото говориш като такъв. На твойте години и аз бях залетял по такива изпълнения, ама ми дойде овреме акъла... Говориш пълни глупости за тея скорости, а колкото и опит да имаш, с тоя акъл няма да ти е достатъчен. Как си взел категория М, като нямаш представа за кво става дума дори при категориите не ми е ясно, ама май се сещам. Като си толкова ербап и все си уол и полийс фъкър, що не си купиш самолет? По-лесно ше ти бъде да се пречукаш... Ааа... забравих, книжката за самолет ше ти е проблема... ми нищо, вземи изкарай една, кво толкова. Още повече, че по небето няма милиционери, дето да те спират и няма населени места, та не е опасно и със 700 да караш... Забравих... там не можеш да "fuck police"... Нищо, ше си натовариш един полицай със закон в самолета и действай... Цялото тва не го казвам за да те обидя, а малко да се замислиш, че наистина си в дебилна фаза на развитието ти вмомента. Поздрави и като ти дойде акъла, пак пиши.

13427% oт хората във форума незнаят български език и немогат да пишат гръмотно. Освен това и неизкат да се на учат. Ако си от останалите 247%, които знаят, че "зграда" се пише без кавичките, ходи си сипи едно двойно!
Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: .
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2008, 09:07 
sampos написа:
AntWan написа:
Хмм... да ти кажа честно незнам!
Мисля че няма.
Но не ми дреме! На талона пише 50 на книжката ми пише М...
В София има не една 50 кубикова бръмчалка с номера на мотоциклет , а не на мотопед , демек им е отказана регистрация , щото в талона пише и мощността на двигателя , май там е 'препъникамъка" :roll: :?: :!:

Изсискванията са прости и ясни - 49 километра максимална скорост и мощност не повече от 11kw!

Колкото до "f*ck da полице" изразите... това е като да се напъваш да караш с 200 в центъра на София към 18,15 например - изглеждаш като идиот, държиш се като идиот... мииии май си идиот? Надявам се, че няма да влизаш в тая категория!

Без да съм експерт - седни си на задните части и си купи 125-ка!

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2008, 10:57 
Полковник
Полковник
Аватар

БРАВО !! Чудех се кога някои ще се усети да премести тая слово-чикиджийщина в правилния раздел!
До автора - ми като си толкова печен, пък и още повече щом имаш такъв солиден ангел-хранител, що идваш да задаваш въпроси? Нали си им знаеш отговора ?
Пожелавам ти да не станеш част от статистиката

Why do you think I don't wear the colors, Jack? Why do you think I ride alone? 'Cause you don't know about it anymore. I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2008, 11:44 
Капитан
Капитан

Недейте така с детето,всеки е бил на 16...А колкотото до автора-виж сега приятелю,не бързай с покупката на мотор,който ще ти е малък след 2-3 години..Няма смисъл да даваш тези пари за машина която може и да е свършила до тогава(просто съм предубеден за издръжливостта на малкия клас)Поздравления за желанито да караш мотор-все по малко сме хората които предпочитаме двуколесно пред четириколесна кутийка.
Цитат:
. А в града ако ми се живее така и така трябва да карам бавно

...сам си го казал,помисли над това...Вземи си на първо време моторче с което ще си вършиш работа и което ще ти е тренировъчна машина(ще свикнеш как да реагираш в различни ситуации,и дори недай си Боже-да падаш)Успех и умната :)

Каквото можах изтрих (снимки),останалото моля админ екипа да стори. МОЛЯ целия ми профил и цялото му съдържание да бъдат премахнати.Ако някой от колегите прецени че с нещо мога да съм му от полза ще му отговоря единствено и само на Л.С.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2008, 11:51 
Лейтенант
Лейтенант

nigell написа:
Момче, не ги слушай тия! Ако можеш да си го позволиш си купи нов мотор и си го карай с кеф! Купи си задължително и каска и някаква екипировка (яке, панталон, обувки), щото и с 50 кубика може да се претрепеш като куче... Освен това ще изглеждаш като истински моторист, а не като леке-гъзарче. Който от изброените по-горе да си вземеш, ще ти свърши работа, а за повечето има тунинг кит, който вдига и мощността и максималната скорост, но ако не си карал мотор досега ти препоръчвам да си джиткаш със "сток" двигател на първо време.

п.п. И аз съм за Априлиата :abravo:

+1 :D

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2008, 13:18 
Майор
Майор
Аватар

Човека има опит зад гърба си и иска бърз мотор, явно ще се състезава нещо. Тука състезатели няма и незнам дали ще можем да му бъдем от полза.
Според мен книжка за мотор трябва да се дава на 21г.
Да си седи повече вкъщи обаче човека, че ако му дойде пипето да не го изпусне и то да отиде при друг.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Апр 2008, 00:41 
Майор
Майор
Аватар

Цитат:
Според мен книжка за мотор трябва да се дава на 21г.

според мен и на 21 е рано,нищо че повечето от нас карат още преди 18.
По темата: малдеж ако много бързаш,вземи си такси :lol: :lol: :lol:

Изображение
Изображение
Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Апр 2008, 18:44 
Капитан
Капитан
Аватар

Хората са го измислили: 50сс и конструктивна скорост до 45км/ч.
Всичките еквилибристики, които се опитваш да направиш с цел да минеш тънко говорят много ясно що за акъл имаш горе в камбанарията. Да караш мотоциклет (или мотопед) не е игра, така че не бързай да си съкращаваш живота. Всичко казано дотук от теб ми се струва страшно несериозно.
Хората са измислили и някаква възраст за взимане на книжка за категория А и може би има някаква умисъл в това....
Наистина, помисли добре какво смяташ да вършиш и най-вече кога! Оправи си отношението към околните включително полицията и закона.
От доста време насам все по-често чувам за т.нар. донори по пътищата и честно казано ще се радвам да се задържиш сред нас като трезвомислещ моторист.
Животът е пред теб! Почакай още малко и си изкарай категорията, помисли добре какво искаш да правиш и тогава действай с повече мозък и по-малко емоционалност.
Желая ти успех в начинанията и отново призив .. Разсъждавай!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 01 Юли 2012, 01:17 
ако искаш такива ето ти няколко !!!
/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\//\/\/\/\/\/\|
Aprilia RS50 |аз ти препоръчвам моделите от (включително)2006/07 нагоре .
Yamaha TZR50.
Derbi GPR50.
Cagiva Mito (но аз лично не бих си взел такава). :wink:

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: 01 Юли 2012, 18:08 
Сержант
Сержант
Аватар

Devors написа:
ако искаш такива ето ти няколко !!!
/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\//\/\/\/\/\/\|
Aprilia RS50 |аз ти препоръчвам моделите от (включително)2006/07 нагоре .
Yamaha TZR50.
Derbi GPR50.
Cagiva Mito (но аз лично не бих си взел такава). :wink:

Мара бе археолог,сега сериозно,мислиш ли че момчето не си е намерило мотор,все пак са минали има няма 4 години. :D :D :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Юли 2012, 17:54 
Сержант
Сержант
Аватар

С това темпо вече или кара Kawasaki zx14R или не кара :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Юли 2012, 20:05 
Сержант
Сержант
Аватар

За последното нека да не си прав.Дано да му е дошъл "акъла" на младежа.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Юли 2012, 20:33 
Редник
Редник

Закона от догодина се променя. В момента за 16 години е до 49 кубика и конструктивна максимална скорост не повече от 45 км/ч.

От 1 януари М категория отпада. На нейно място идва А1, което ти позволява на 16 да караш мотор до 125 кубика, но не повече от 11 киловата - около 14 коня май се пада. От 18 навлиза А2 категория и чак тогава А. Като вече за А трябва да имаш минимум 21 години, а за да караш мотор с над 600 кубика ти трябва А категория + 24 годишен да бъдеш.

За моторите - един приятел си взе една Гилера 125 като тази на снимките. Това не е мотор. Това има всички части на скутер, само че на външен вид прилича на пистак. На външен вид са готини, ускорява добре за кубиците. Вдигам 100 без проблем с двама човека (общо 130 кила) по равно. До 110 ги докарвам с малко зор. Моторът е сток и според мен си заслужава от това, което съм видял за около 200км преход. За 50-ката не знам как стоят нещата.

Последна промяна novobrancheto на 12 Юли 2012, 20:34, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Юли 2012, 20:34 
Редник
Редник

И аз тъпака отговарям на теми от 2008 ........

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]