Дата и час: 23 Юни 2018, 10:57

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 51 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 02 Дек 2008, 13:48 
Полковник
Полковник
Аватар

Сигурно си мислите още от заглавието, че е поредната изцепка на пръдливия. Но не е, всъщност това е запитване на заинтересован, лишен от информация. Всяка помощ от ваша страна ще подхрани неизчерпаем ентусиазъм, идващ от не една, а две детски мечти да се научиш поне малко и на аматьорско ниво да се боксираш - мечатата на моята приятелка и тази на мен самия. Какво ми се случи дотук?
Записахме със Сибила съвсем наскоро бокс в залата на Славия - но! платих карта от по 35 лв за 12 посещения в т.нар. "групови тренировки", което предполага наличието на треньор. Обаче се оказа, че груповите тренировки са едва от 18.30 до 19.30! Никой не сподели важното инфо при разплащането. За да ползвам допълнително и съответно индивидуално треньор в удобното за мен време - след 19.30 - трябва да добавям по 5 лв на човек всеки път. С една дума индивидуална тренировка по бокс излиза 8 лв - 3 лв за залата и 5 лв за треньор. Е, не съм Рокфелер, за да плащам по 100 лв на месец за бокс. Доста разочаровани останахме от организацията на екипа в Славия - изключително инфо затъмнение, аз лично избързах с картите и сега ще си плащам за грешката. Но това няма да ни откаже от бокса! Толкова желание имаме, а аз и сто и седем кг имам да свалям :)
Започнах да търся къде срещу да кажем нормални пари можем със Сиби да вземаме групови занимания в София. И!! Къде по дяволите?! Доста разпръсната информация намерих в нета. Кой клуб не съществувал или се преместил..

С една дума моля за помощ. Знаете ли клуб по бойни изкуства и конкретно бокс в София, който да се занимава с любители?!
Предпочитанията ми са да е в западен квартал или в центъра. Ето на Националния стадион - единствената информация е "Има два клуба!" Е кои са? Имат ли сайтове? Телефони? Цифри малко!?

Благодаря предварително за информацията!

По-здрави!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 02 Дек 2008, 14:53 
Полковник
Полковник
Аватар

Ачка, ако тук никой не съдейства питай тук: http://spidersport.com/forum/index.php

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 02 Дек 2008, 15:34 
Редник
Редник
Аватар

честно казано и мен ме интересува но още не съм се навил да се записвам на бокс. но съм търсил, цени не знам но ето сайт на единия от клубовете на националния стадион: http://abcfight.hit.bg/bg/Index.htm

надявам се да ти е от помощ.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 02 Дек 2008, 15:38 
Полковник
Полковник
Аватар

АБЦ Файт вече не се помещава на националния стадион, където е останал само АБЦ клуб по таекундо! Не можах да разбера дали въобще съшествува АБЦ Файт повече...
Координатите от сайта, цитиран горе, са променени и не можах да установя връзка, иначе ги имах предвид още преди да напиша темата!
Що се отнася до до "навиването" да се запишеш на бокс - няма какво да му мислиш! Досега не съм попаднал на гявури, които искат само да ми сплескат лицето хаха :) Краси Чалъков (фамилията май не беше така) - тренерът от Славия - дори представя боксът като източно бойно изкуство със своята философия. Жалко че е толкова скъпо при него, иначе не бих помислил за алтернативни зали!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 02 Дек 2008, 18:09 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

Ачка, аз тренирам вече няколко години в Академик. Преди беше на Фестивална, сега им го отнеха и са на залата в базата на Академик при завод Електроника. Аз плащам по 5 лв. на тренировка, следобедните са от 4, 5 6 и 7 часа, сутрин също има. Прави се така за да загряват всички заедно иначе става сбутване. Картите мисля че са по 45 лева без ограничение. Минуси - съблекалнята им е малко спартанска, още не са я дооборудвали (абе малко българска работа), на тренировката от 6 ч. е пълно (но това е може би навсякъде защото е след работа),

Плюсове - треньорите са си от бранша (т.е. бивши боксьори, а не общи биячи). По принцип много не обръщат внимание, но като ги питаш - обясняват. Компанията не е лоша , идват всякякви, но по принцип атмосферата е добра. Тоест досега не ми се случвало да вляза на спаринг с някой и той да ме млати като за световното като види , че съм по -слаб. Напротив, позволяват ти повече свобода. Има е момичета, които боксират доста добре

офф- понеже от интерес намерих писанията ти от другия форум, където те наритали за въпроса ти - не би трябвало да имаш проблем, ако се с хубава гума, т.е. първия път да е сложена правилно. В интерес на истината веднага се натъкнах на няколко големи глупости от рода, че боксирайки се с ръкавици, след това ако удряш с голи ръце ударите ти спирали на 2-3 см от целта...изключителна глупост...видях още няколко и бързо избягах.

В заключение мога да кажа - изключителен спорт, много правилен избор. Натоварване на цялото тяло, издръжливост, усет за дистанция, много пот , няма да ти кажа каква коренна промяна направих...така, че не се отказвай

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 02 Дек 2008, 18:23 
Редник
Редник
Аватар

Babyface Bob, май не помогнах особено, но ако намериш нещо по към центъра ще се радвам да го споделиш, че може и аз да дойда. от люлин съм по принцип и честно казано не ми се бие много път, иначе съм намерил и едно на герена ама ми е на майната си.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 02 Дек 2008, 23:37 
Майор
Майор
Аватар

сори че ще наспамя чуждата тема... но някой да знае къде има тренировки по кик-бокс?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 03 Дек 2008, 11:07 
Полковник
Полковник
Аватар

За Кик - бокс мога да кажа, че има на Славия, но пък аз , както вече споделих, имам горчив финансов опит от тая зала и съм меко казано разочарован.
Иначе благодарско на Соти и на Бибата, които бяха супер активни в моя полза - имам някаква алтернатива за проучване! За съжаление на западняците от Овча Ма'ала и региона - става дума за обсега на завод Електроника!

Спонтанна идея - има тук боксьорчета хвалени или самохвалени в нашия форум :) :) Може някой ден да се сберем на спаринг с ясен край - малко пари за сираците, две три синки по кокалчетата и бира в общочовешка полза! :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 03 Дек 2008, 13:21 
Полковник
Полковник
Аватар

Между другото да кажа, че продавам две карти за 12 посещения на групови тренировки в пон,сре,пет в Славия.
Взел съм ги на 35 лв, ползвали сме общо две посещения, всяка карта съдържа още 11 посещения. Търся им бързи 25 кинта на бройка! ;) Така оценявам ползваната от мен и Сиби тренировка на обша стойност 20 лв и питам за бързи 50 лв (или 25 / бр.) от някой, който е заинтересован.
Обаче! Картите са конкретно за месеца - взети са миналия петък на 28.11 и трябва да се изразходят до Нова година!
Аве и аз не знам защо пиша това, то ясно, че ще си плащам за грешките :) :) Но пък ако някой....

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 03 Дек 2008, 14:05 
Генерал-майор
Генерал-майор
Аватар

Dao bg е отлично място за търсене на подобна информация
http://daobg.com/forum/index.php?showtopic=1344

успех! :wink:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 03 Дек 2008, 15:07 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

Грахче написа:
Dao bg е отлично място за търсене на подобна информация
http://daobg.com/forum/index.php?showtopic=1344

успех! :wink:

Ако обиколиш тези места, смятам, че ще си намериш нещо по вкуса. Имаше и още един клуб, който някой от форума споменаваше - на ул. Лерин 53, Бели Брези, това може би ще ти е удобно. Другия извод изва от само себе си - не купувай направо карта, докато не направиш няколко посещения да разбереш харесва ли ти.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 03 Дек 2008, 16:43 
Полковник
Полковник
Аватар

Да ви кажа, още предид а пиша тема тук, изчетох въпросната тема в Дао, даже Соти е забелязал,ч е се регнах и попитах конкретно орпеделени неща, срещу което бях "резнат от безименен оператор като селянин петел на дръвника" - позволявам си да се цитирам хаха
Намирам темата в дао-форумът за не особено точна, ясна! Няма конкретни адреси, телефони. Доста са променени, някои клубове, описани, вече не съществуват! Същевременно се говори наготово - Левски, ЦСКА,Славия... Но Левски е нац.стадион и Герена?! ЦСКА е в Борисовата и на 4-ти км!?
В Белите Брези е "Дъ Джим", в който боксът е на изключително фитнес ниво, което отнема от качеството му на бойно изкуство.. Досега имам такава информация за там, но ще ида да видя лично.

Карта за бокс в Славия взех след едно пробно посещение, на което ми беше обяснено, че срещу 35 лв мога да участвам в групова тренировка с треньор. Не беше указано :
- че груповата тренировка е от 18.30 до 19.30, а ми казаха, че има през час след 18.30
- че картата е ограничена в рамките на едномесечен период
- че е конкретно за пон,сря,пет и не позволява достъп в други дни.

Въобще не мислете, че съм взел нещо, без да го пробвам. Аз съм счетоводителче все пак :twisted: , напраих си сметката. Дори се зарадвах колко евтино излиза! Просто, заради липсата ми на опит, не попитах нужните въпроси, на които, разбира се, никой няма да ми отговори току тъй. Особено повлеканата на рецепцията в Славия, чието лице е изходено от слон, въпреки че не е красиво!

Много благодаря на всички за съпричастието, връщам се на дао, за да видя дали нещо не пропускам. Ако е така, не ми се сърдете - още ме държи афектът! :) А така ми се боксира...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 03 Дек 2008, 17:28 
Майор
Майор
Аватар

Ачо...радвам се че поне ти ще си подготвен за съборите в новия сезон... :D :D :D Препоръчвам ти Търновския, въпреки че там не чакат да удари гонга, а и съдиите са платени...но пък входа е на ниво/10лв за цели 72 часа/...така че ДЕРЗАЙ !!!
8) :D :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 03 Дек 2008, 17:46 
Полковник
Полковник
Аватар

Е, човек, който и да си ти, че ме наричаш по име! ;) Не мисля, че удачно изказване направи! Моля модераторът да се разпише!
ТОВА НЕ Е ИДЕЯТА на темата, пишки ше мерим на място :twisted:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 03 Дек 2008, 17:58 
Полковник
Полковник
Аватар

Казва се Краси Чолаков....многократен шампион.
Иначе моите младини минаха в една зала на "Васил Левски" и до скоро моя тренер м.с. Тодор Занданов имаше школа там.
Можеш да попиташ, като име.
В "Локомотив" беше Наско Суванджиев, но се дали е там...пък и ти е далече.
Пусни някаква търсачка по имена, може да намериш нещо....

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 04 Дек 2008, 01:13 
Майор
Майор
Аватар

Провери в 88-мо, дали нЕма поне вариант - самоподготовка по темата...

"...едните философи смятат, че животът в основата си е прост, но се подчинява на сложни закони, другите твърдят, че в основата си животът е сложен и се подчинява на прости закони, от трета страна идвам аз с убеждението, че животът в основата си е смахнат и пиенето никога не стига..."

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 04 Дек 2008, 11:02 
Полковник
Полковник
Аватар

Папмперсо, за самоподготовка и Славия е ок - 3 лв на посещение при чудесни условия - зала, съблекалня, баня...
На мен ми се ще занимания с треньор!

Ето за заинтересованите, които имат времето да си го позволят една интересна информация :

Спортен Комплекс Сиконко в Люлин, тел 925 10 30, Ивайло се казва треньорът, има си обособена зала за бокс. Тренировките се провеждат всеки ден между 9.00 и 18.00 часа ; на тренировка е 5 лв, картата за 12 посещения - ограничена времево в 30 дни - 60 лв. Т.е. няма намаление! :)
На мен лично часовия пояс е изключително неудобен! Затова няма да мога да се възползвам! Но ако на някой му хрумне да иде - нека сподели впечатления!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 04 Дек 2008, 15:29 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

Зала и треньори има в НСА, но там май ти е далеч? А за жалост им намам координати, но мога да питам при интерес. Също при басейн Диана има зала и тренировки, но и там трябва да питам, ако има някой интерес ще питам. А някакво друго бойно изкуство вълнува ли те, каква ти идеята за тренировка, може да си харесаш и нещо друго.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 05 Дек 2008, 10:08 
Полковник
Полковник
Аватар

НСА съвсем не е оферта, приятелю! Но все пак благодаря за предложението.
От друго бойно изкуство не се интересувам, тъй като търся конкретно натоварване в комбинация с интересен спорт - мисля, че боксът е оптимален вариант от гледна точка на личните ми интереси! :)

Довечера отивам при SOTY - Академик (а) - студентската база зад Факултетите на 4-ти км. SOTY ако тренираш тази вечер, можем да се засечем. Засега с BattleAxe изчадието (добро момче с дебели мускули :) ) отиваме да душим - да видим обстановката каква е, опциите, материалната база.. Мамка му - да живееш в Овча Купел мо'е да се окаже накрая на двета да си пиеш сутрешното кайве ;) :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 05 Дек 2008, 11:01 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

Мисля да съм там, защото два зни поред преяждам вечер и трябва да следва наказателна акция....

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 51 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]