Дата и час: 18 Авг 2018, 19:08

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 51 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2008, 12:00 
Полковник
Полковник
Аватар

Хубаво е човек да се потруди за храната си,а?! хаха Един вид оправдание си е - да си хапнеш, пък да знаеш, че после ще потренираш! :)
Е, след 19.00 ч ще се опитаме да се промъкнем нагоре с благонравния колега със завидна физика :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 05 Дек 2008, 12:23 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

Аз по това време свършвам, така, че може и да не се видим. Търси Мефата, ако го няма - Бойко. Влез да видиш и съблекалнята, да не се изненадаш после...успех

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 05 Дек 2008, 14:11 
Сержант
Сержант
Аватар

http://sport.informator.bg/cgi-bin/inde ... fo&ID=2128

Фитнеса, басейна,съблекалната са на ниво - точно с бокса как стоят нещата не знам, но мога да проверя
Самата сграда я построиха преди 2 години
Намира се в Обеля

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 05 Дек 2008, 14:22 
Редник
Редник
Аватар

Аз тренирах известно време Кик Бокс в Малееви, тренировките не бяха лоши но няма никакъв спаринг, поне за начинаещите. Имаше хора, които тренираха от година и пак не ги пускаха на спаринг. Цената беше 6 лв. на тренировка, а самите тренировки почваха след 8 часа като има и в събота и неделя. Информацията ми е от преди около половин година, т.е. не е съвсем актуална.

Иначе, ако си в Овча Купел, или близо до квартала, доколкото разбрах във фитнеса на 88-о училище скоро ще има тренировки по бокс и кикбокс, трябва само да провериш.... успех х )

Последна промяна cbrApache на 05 Дек 2008, 16:00, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 05 Дек 2008, 14:24 
Полковник
Полковник
Аватар

Y написа:
http://sport.informator.bg/cgi-bin/index.pl?_state=Info&ID=2128

Фитнеса, басейна,съблекалната са на ниво - точно с бокса как стоят нещата не знам, но мога да проверя
Самата сграда я построиха преди 2 години
Намира се в Обеля

Новия комплекс в Обеля е уникум, Ачо, ма незнам как ще ти е разстоянието. И аз съм чувал много положителни отзиви !

Why do you think I don't wear the colors, Jack? Why do you think I ride alone? 'Cause you don't know about it anymore. I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 05 Дек 2008, 14:54 
Полковник
Полковник
Аватар

Чеквам, пичове! Благодаря!
А за 88 - мо в Овча Купел - още някой спомена, но че ставало за самоподготовка, нямало организирани занимания. Честно казано ако има нещо, каквото и да било, с Овча Купел, то няма да е преди да построят грандиозния спортен център :) :) точно под балкона ми - изколиха половината горичка, където се сбиркаха наркоманчетата! :) Ще проверя и това! Като имам повеч еинфо, ще я споделя, незавимо от резултата за мен! :)
Поздрави!

P.s. За Малееви - много краен вариант, все пак където са 6 лв, там са и 8. Не искам да звуча скъпернишки, но предпочитам да тествам всички алтернативи, преди да се хвърлям на тези, които така или иначе съм чувал.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 05 Дек 2008, 15:41 
Полковник
Полковник
Аватар

Е, мислех че най-скъпо е в Славия! Но се оказах в грешка! :)

В спортния център в Обеля една тренировка е 4 лв на посещение наем за ползване на залата + 6.00 лв за ползване на треньор - т.е. една тренировка с инструктор е 10 лв. Картите са по - добре от Славия - 50 лв 20 посещения т.е. 2.5 лв на посещение. Няма карта, която да включва тренировка+треньор! Ако си вземеш 20 посещения, на всяко ходене ще си доплащаш 6 лв за тренера, което значи, че в най добрия случай тренировката ще ти струва 2.5 + 6 = 8.5 лв, при 8 лв в Славия...

Ами честито на печелившите :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 05 Дек 2008, 18:41 
Подполковник
Подполковник
Аватар

баси измета съдистична има в тоя форум само за насиле мислите , как един не каза , че ще се запише на пиано или йога :lol: :lol: :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 05 Дек 2008, 21:26 
Полковник
Полковник
Аватар

dimitar написа:
.....как един не каза , че ще се запише на пиано или йога :lol: :lol: :lol:

И СИЧКИ СНИМКИ НА МАСИ !
Няма една снимка - в библиотека, на театър ... на ленински съботник... как помагат на бабата на пресече ... не! Само - на мотор, на маса, на мотор, на маса, на мотор, под маса ....
Кво да ги праиш - рокере !

Why do you think I don't wear the colors, Jack? Why do you think I ride alone? 'Cause you don't know about it anymore. I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 05 Дек 2008, 21:32 
Сержант
Сержант
Аватар

Малко ти е далечко, но все пак..
Преди 3г тренирах в Дианабад и бях много доволна.
Треньора ни обръщаше достатъчно внимание, обясняваше ни, правехме спаринги и всичко, както си трябва.
Парите, които плащахме за 1месец бяха смешни, 20лв..Предполагам, че сега цените са малко по-високи.
Дано съм ти била полезна :D Успех, много разтоварващ спорт е бокса

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 06 Дек 2008, 00:09 
Подполковник
Подполковник
Аватар

edko написа:
dimitar написа:
.....как един не каза , че ще се запише на пиано или йога :lol: :lol: :lol:

И СИЧКИ СНИМКИ НА МАСИ !
Няма една снимка - в библиотека, на театър ... на ленински съботник... как помагат на бабата на пресече ... не! Само - на мотор, на маса, на мотор, на маса, на мотор, под маса ....
Кво да ги праиш - рокере !

бе мани мани и сега нали знаеш къде са , петъчна сбирка да не ти казвам как са се наказачили и спорят на кой хрома му е по лъскъв :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 06 Дек 2008, 02:28 
Майор
Майор
Аватар

dimitar-ко... не знам дали ставам за йога... Даже, по-скоро - не ме бива за идеята! Виж, за пиЯЯЯЯЯното... работата е друга. Иначе и аз съм от ОК2, така, че ако се измисли нещо за вечерен бокс... много съм за, имам много пиянски калории да изгоря :)

"...едните философи смятат, че животът в основата си е прост, но се подчинява на сложни закони, другите твърдят, че в основата си животът е сложен и се подчинява на прости закони, от трета страна идвам аз с убеждението, че животът в основата си е смахнат и пиенето никога не стига..."

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 06 Дек 2008, 18:52 
Полковник
Полковник
Аватар

Бях при Мефата и Бойко в Академика по предложение на Соти - има занимания групови - тренировки демек - от 19.00 ч, карта за месеца с неопределен брой посещения - 50 лв. Материалната база е бивша комунистическа наследствена! Но нема да пуашите, особено ако тренерът все пак ви обърне внимание хаха :) Така де, мисля да пробвам, но имам едно наум, точно както ме посъветва Соти!
Станах пословичен с тоя бокс, заслужавам си подигравките хахаха :) Ма аз ш'ви връщам после :twisted: :twisted:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 08 Дек 2008, 11:30 
Полковник
Полковник
Аватар

Сега, след като минахме в правилния подраздел, да продължим тематиката :

К'во ще кажете следващият "благотворителен" изклесък на височайшата ни спорадична, егоистична форма на самозадоволяване на личното чувство за значимост пред болките на света а.к.а. "Доганово" да бъде не масов бой с възглавници, а една гала вечер на непрофесионалния бокс с предизвестен край! :) След това може да премине в масов побой, ако някой не е съгласен с решението на съдията, ако въобще има съдия! Рингът може да е опънати въжета за бесене между четири варела от масло, а Родригез може да октрие щанд и да продава благотворително компресия на неимащите!
Междувременно на сцена от сплескани капаци от измрели коли ще се свири механичен рок енд ролл от биомеханични друиди, докато 4 мацки в прилепнали кожи и маски на лицата ще режат с флексове безформени детайли... Ще е хубаво да се организира на открито, в дъждовна вечер и бяла светлина на прожектори.

Чрез употреба и демонстрация на техника на физическата сила ще научим децата на уважение, възпитание и самосъхранение. Това е чудесно!! :mrgreen:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 09 Дек 2008, 16:33 
Сержант
Сержант
Аватар

Да върна малко сериозността на темата.
Първо - някой по-нагоре беше споменал Наско Суванджиев. Търсих го преди около 3 месеца на Локото и никой там не можа да ми посочи боксова зала. Много странно, защото малко преди това говорихме с него и той каза, че си е там и да го потърся. Както и да е.
За Дианабад, в момента там е Васил Ацев (и националите де, но подозирам не искаш да тренираш точно с тях), който е внимателен и обръща внимание индивидуално, тренировките са понеделник, сряда и петък от 1600 часа, обаче, което е проблем. Още повече, че боксът при него е повече натоварване и по-малко техника. От опит казвам, там ходих до скоро. 5 лева на тренировка, иначе, няма карти.
За Националния Стадион - там в момента води Цачо Андрейковски и брат ми, който тренира при него е изключително доволен. Занятия има сряда, петък и неделя от 1800 часа. 5 лева на тренировка, 40 лева карта за месеца. Има съблекалня и душове, но какви са условията не знам, мисля да проверя след седмица-две, че съм леко контузен в момента.
За Обеля си разбрал вече. Има условия, но финансово не е изгодно, а и треньорите им не знам на какво ниво са.
Най-евтино доколкото знам излиза на стадион "Септември" в Красна Поляна. Не мога да ти кажа точно сумата, но знам, че условията не са кой знае какви. Все пак на теб ти е доста близко и можеш да си провериш.
Това от мен - успех и може да се засечем някъде по ринга. ;)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 09 Дек 2008, 20:23 
Полковник
Полковник
Аватар

Колега, за кой клуб на Националния стадион говориш?! Къде се намира точно? Благодаря за информацията!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 10 Дек 2008, 10:52 
Сержант
Сержант
Аватар

Преразказвам дословно обяснението, което получих къде се намира въпросната зала на Националният Стадион, тъй като както споменах още не съм ходил там: "Заставаш срещу главния вход, с гръб към "Гурко" и завиваш наляво, изкачваш се по левите стълби и влизаш в първата врата. Там вървиш, подминаваш една зала на която пише "Зала бокс "А - нещо си" и след нея стигаш до нашата зала, на която пише само "Зала бокс". Отпред има график, гледаш кога са занятията на Андрейковски и това е.

Съжалявам, че не мога да ти дам по-конкретно обяснение за момента, но това е което и аз получих. :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 10 Дек 2008, 11:00 
Полковник
Полковник
Аватар

По-конкретно, колега, от това - здраве му кажи!
Благодаря! Като проверя, ще изнеса информация върху таблото... на тази тема :) :)
А после каишите ще ги биеме 'сичките :) На ринга, разбира се ;)
Ама то ако перифразираме Шеееейк (ит) спир - животът е ринг и всички сме файтъри на него! :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 10 Дек 2008, 13:23 
Подполковник
Подполковник

Шейк с бир казва, че животът е кръчма, да седнем на една маса.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 11 Дек 2008, 11:16 
Полковник
Полковник
Аватар

Хахах ! Знаех си, че ще се намесиш! :) :)

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 51 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]