Дата и час: 18 Авг 2018, 02:24

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 13 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2012, 20:24 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

Колеги да се похваля може и някой друг да иска, та днес се здобих с камуфлажен панталон само за 20лв.
Много добри разцветки, подплата от нещо средно между полар и памук.. разни джобчета лепенки за крачолите и коленете колан и .. въобще много съм доволен. До преди малко съм карал с него и грам не ми е било студено.. много добре се чувствах... ако някой има интерес .. пича прави и доставки по домовете.. носи няколко вида размера и ти си избираш... предложи ми цена на яке и панталон за 30лв. ма яке не ми трябва.. та така.. това е модела камуфлаж който аз купих.
Изображение
Изображение
Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 14 Мар 2012, 00:57 
Капитан
Капитан
Аватар

Честито, добре изглежда! Дай някъв тел., че и аз си търся...щом казваш, че е качествен, за тия пари си е перфект. :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 14 Мар 2012, 13:31 
Сержант
Сержант

И мен ме интересува ...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 14 Мар 2012, 15:23 
Майор
Майор
Аватар

Як панталон!

Само да ползвам темата да вметна. В Интер експо център от 14 до 18 март има изложение "Кожен свят". Сигурно ще е интересно особенно за чопъристите! :bira:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 14 Мар 2012, 15:25 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

Ей сега един приятел си взема цял екип.. яке ватирано панталон ватиран и още един панталон за 50лв. :) Е няма такива цени ... ако някой го интересува тел. да ми пише на лична.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 14 Мар 2012, 15:40 
Майор
Майор
Аватар

g00 написа:
Ей сега един приятел си взема цял екип.. яке ватирано панталон ватиран и още един панталон за 50лв. :) Е няма такива цени ... ако някой го интересува тел. да ми пише на лична.

Ти предсатвяш ли си как ще изглеждаме всички и с панталон и с тениска. Цирк :lol: :lol: Защото и аз мисля да се обзаведа с един. Дай инфо на Л.С. моля.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 14 Мар 2012, 15:46 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

Ами ще стане готино, щото ще се разграничаваме... аз не харесвам кожени елементи по мен... а и камуфлажите са супер готини, удобни, здрави в общи линии и не запарват.. а и всички ако сме еднакви си ебало фара ... на откриването ще гледам кой е с камуфлаж... и ще махам.. :lol: пускам телефона на момчето... 0879566898 - като му звъннете му кажете че "момчето от Обеля моторджията" демек аз съм ви дал номера и цените ще са харабийски.. надявам се! Това ако сметнете че е реклама моля изтрийте телефона и ми пишете на лична. :) Имам и човек за технически прегледи.. на нормални цени.. без проблеми.. :) само мотора да е при него.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 14 Мар 2012, 16:18 
Полковник
Полковник
Аватар

g00 написа:
...

Да ти задам един конструктивен въпрос, без заяждане:
Доколкото разбрах нямаш книжка, а планираш пътуване, сега откриване и т.н. Дори и да приемем, че си си направил Г.О. и преглед, ако поради лошо стечение на обстоятелствата причиниш П.Т.П. нали знаеш, че освен ти, много вероятно ще го "отнесе" и този когото удариш?
Отново повтарям - не се заяждам, просто "втъквам". :)

Аз също покарах, признавам доста неразумна постъпка от моя страна, докато чаках книжката ми да излезе. Но поне гледах да минимизирам рисковете. Откриването определено не е ниско рисково място - много адреналин и много мераци на едно място!

(\__/)o*******_
(='.'=)*O*.--._.=.\-.
('')_('')***(_)=='(_) - I cannot get it out of my mind...

¯\_(ツ)_/¯

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 14 Мар 2012, 16:24 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

Напълно те разбирам за какво ми говориш... но аз не съм рисков фактор премислям всичко и винаги съм една крачка напред, знам че е лошо без книжка но... мн. внимавам работата ми е да съм шофьор (личен) имам малко дете и жена за които трябва да се грижа и не мога да си позволя да направя каквато и да е простотия (дори не си го помислям) имам гражданска, днес правя и техническия преглед.. остава книжката .. и тя ще е скоро.Ако мислите че бъркам някъде .. моля не ми го спестявайте а ми дайте съвет.. отворен съм за всякакви предложения. :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 14 Мар 2012, 16:30 
Полковник
Полковник
Аватар

Един сценарий, който няма за цел да те спре да правиш каквото си си наумил, а просто да те запознае с риска:
Ако ме бутнеш, Г.О.-то ти няма да ми плати нищо, защото не си редовен. Ще трябва да съдя теб лично.

Един приятелски съвет. Ако отидеш на откриването, карай най-отзад. Отпред има доста хора които ще карат рисково и близо до теб. Също така бъди сигурен, че охладителната ти система е в пълна изрядност. Очакват те доста километри на първа, втора и тук-там трета. Най-добре, тръгни в противоположна посока на народа за една приятна разходка.

(\__/)o*******_
(='.'=)*O*.--._.=.\-.
('')_('')***(_)=='(_) - I cannot get it out of my mind...

¯\_(ツ)_/¯

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 14 Мар 2012, 16:37 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

Запознат съм доста добре.. с Г.О .. ако аз съм нередовен твоята гражданска ти плаща.. от гаранционен фонд събиран от всички нас с гражданска.. в всяка първа вноска на гражданската има 10лв, гаранционен фонд затова всяка първа вноска ако е разсрочено е по скъпа от всички други.. и пази боже дано не се налага да бутам никой... а за охладителната система.. мотора ми е след основен ремонт и е на 3 карания, не обичам да карам бързо така или иначе.. и пак казвам не обичам да се бутам м/у шамарите.. :) дори да съм най отзад на колоната ... кво от това винаги има някой последен защо пък да не съм аз.. :) С уважение.. моля всички мотористи да си карат като хората за да не ни се случва каквото и да било в лошия смисъл..

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 14 Мар 2012, 17:11 
Сержант
Сержант
Аватар

На откриването 2009год., един пич се блъсна в мен, в задната ми гума, за по - голяма точност. Слава богу аз не пострадах, дори не паднах от мотора, което не важеше и за него. Това беше първото ми и единственото откриване.
Факт е, че карах на първа, супер бавно и внимателно, а двама приятели ме пазеха. Факт е и че от тогава не обичам никакви откривания и изпитвам ужас да карам сред големи групи.
Бъди внимателен, безаварийно и не дърпай дявола за опашката!

А панталонът е страхотен.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 14 Мар 2012, 17:16 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

Данке Шойн... :) сега ме карате да размисля за откриването.. и направо да отида на бояна по някое време... да се помотам.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 13 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]