Дата и час: 11 Дек 2018, 12:18

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 25 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Апр 2008, 14:23 
edko написа:
Еми според мен присъдата е ясна: след като единствения (засега!) човек, притежавал и карал китайско нещо, се изказа негативно, значи ОПРЕДЕЛЕНО отивай към японските!

двама сме до тук :wink:
@forry - доста негативно
@hardhat - добро мнение като за пръв/най-вече учебен/ мотор

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Апр 2008, 14:53 
Полковник
Полковник
Аватар

...аз чак са видях джантата на мотора ти. НАИСТИНА ли караш Даелим ? :)
Сори, не разбрах че имаш такъв ... мен ми харесват на външен вид много, даже по едно време мислех да си зема един да си бръмкам ефтино до работа ... но не ми се рискува ;) Пък и 250 кубика категорично са малко ... не за друго, но не обичам да държа двигател в обороти ,... а се съмнявам да може да поддържа нормална скорост (80-100) без да го вкарваш в обороти.

Why do you think I don't wear the colors, Jack? Why do you think I ride alone? 'Cause you don't know about it anymore. I think you all oughta get back on your bikes and go out and ride the highway until you remember what riding's all about.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Май 2008, 13:32 
Ей, благодаря на всички за мненията, особено за личния опит с китайските моторчета -- безценен!

Японски ще си търся. Замислила съм се за Хонда Ребел, те са по 250 кубика и ми харесват на външен вид. Те са около 90та година като гледам, когато изобщо се намери да се продава, така че ще има да се разваля на воля, но пък аз обичам да си ръчкам по мотора, така че ще има близки срещи и ще се сближим най-много...

Borimorta да си мълчи с тия идеи как аз съм обичала да карам! То кат ме возят обикновено не ме питат как искам ;Р -- не че кат си казвам пък ме чуват.... Пък тия 550 кубика и 220те им кила, дето са ни в гаража, колкото и да са прелестни, няма да ги подкарам от раз и туй то -- по-натам, евентуално.

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Май 2008, 18:58 
Майор
Майор
Аватар

Aaaa любима тема ... жалко, че не я хванах изначале :lol:

Долу жълтите комунистчета! Да живеят жълтите генийчета от острова!

Сега сериозно ......
2 ръце за япончетата ... стари, нови - трудно ще береш ядове, по-важното е да попаднеш на гледана и обслужвана машина .. марките ги остави настрана .. иначе все добри модели ти препоръчаха колегите!

Поздрави, успех и умната!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 14 Авг 2008, 16:11 
Сержант
Сержант
Аватар

edko написа:
Еми според мен присъдата е ясна: след като единствения (засега!) човек, притежавал и карал китайско нещо, се изказа негативно, значи ОПРЕДЕЛЕНО отивай към японските!
(нещото, от което винаги съм се страхувал е превозното средство да ме остави насред път)
Не знам с какви средства разполагаш, затова ще ти споделя моя опит, когато избирах нещо малко, до към 3000 лв: Хонда Шадоу (малките кубици), Хонда Ребел (ребела не е ли предшественик на Шадоуа??), Сузуки Интрудер, и разбира се - ЯмАха Вираго!
Според мен такива мотори се продават трудно, т.е. винаги има мегдан за пазарене със собственика ;)

Ребъл не е предшественик на Шадоу, по скоро по-малкия брат :) и в момента ги продават в Хонда. Шадоу 13890 лева с ДДС за 650 кубика, Ребъл 150 и 250 за 9100 лева с ДДС. Бих ти дал връзките но нещо не ми зарежда както трябва страницата след като минахме към Активна директория :(

Доволен съм от Ребъла, на мен ми върши перфектна работа, ако някой ден реша да го сменя, следващия ще е Шадоу или Магна. (Поне в момента така си мисля)

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 25 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]