Дата и час: 23 Окт 2018, 07:52

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2008, 14:52 
Капитан
Капитан
Аватар

Aprilia_girl написа:
tatkobarba написа:
бих предпочел някое оригинално Сузи и за тия пари мисля, че би се намерило доста запазено и произведено след 2000 година такова.

Жоро не четеш :)
аз искам да кажа че няма как да си намери читаво Сузи след 2000г. за под 5000...
ако ако има таквоз прати ми на лично че и аз искам :D

Аз искам да вметна нещо важно... щото гледам нещо за години си говорите, та да не заблуждаваме аудиторията...

Това са модели, произвеждани по 10-15 години, на които концепцията не им се е променяла до последно...
Единственото по което се различават са шарките и лепенките и други козметики... хептен старите(края на 80те) са със задна барабанна спирачка...Според зависи от модификацията(а не годината) биват СЪС или БЕЗ ел.стартер. Това е...
Не наблягайте на годината, а на качеството :idea:
Иначе KLXа е с най-модерна концепция - течно охлаждане, както и доста модерен дизайн...
Търсете т.нар. пазарски моторчета... Намират се такива на по 5-10-15 хил.км., които са карани само по асвалт до магазина... В тези случай годината не е от особено значение...У нас такива се намират от 3 до 4К... Има и по 5К, но те са 03-04г и буквално са на по 1-2-3000 километра(на практика чисто нови)... Е аз питам не си ли заслужават 5К такива моторчета или бихте избрали китайското спрямо тях?!

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 03 Ное 2008, 20:24 
Сержант
Сержант

Аз съм девойката с XT350 ;) и реших и аз да кажа нещо, защото го карам този мотро вече от 2 години и....ами не съм го сменила още :)
Първо да кажа, че това с килограмите наистина си е ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ! Малко са жените, които биха могли спокойно да карат 600 кубиково ендуро и те определено едва ли влизат в категорията с нормални физически данни ;) На мен също много ми се иска да карам такова ендуро, но за сега опитите са неуспешни, за това си карам моето си :)
НО за по-малко ендуро от 350 също не бих посъветвала, защото на мен лично ми "омаля" някъде след половин година и сега се чудя с какво да го сменям, да не говорим, че не се пътува никак удобно извън града и аз лично не го ползвам за такива цели, то просто е мъка. Средната скорост (без да му вадиш душата) е 100 - 110. Така че не става, да не говорим, че без спойлери...съвсем!
Но наистина както някой каза разлика от 30-40 кг при тези мотори се усеща МНОГО! Въпреки това си мисля, че ако се свали да стане малко по-нисък мотора може би и с 600 кубиковия ще се свикне...друг е въпроса дали не се променя геометрията на мотора при такова сваляне, защото моя например сме го свалили и мисля, че стана по нестабилен така :(
А за манивелата :D :D :D свиква се! На мен някак си не ми прави впечатление, но все пак ел.стартера си е екстра, която не бих отказала ;) Най-малкото, защото е супер неприятно ако ти изгасне мотора някъде в голямото движение и ти застанеш насред улицата и започнеш да риташ....кофти е това!
С две думи аз не бих посъветвала девойката да си купува по-малък мотор от 350, но това си е мое мнение. Карала съм и тези Ямахи 225, еми....нищо общо с моя често казано, аз не бих си купила такъв...но пак казвам това си е мое мнение :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 07 Ное 2008, 18:27 
Лейтенант
Лейтенант

За ХТ350 съм чел доста добри неща.
Други опции: Сузи Джебел 250; Кава Шерпа (Супершерпа) 250, Сузи DR Z400...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 10 Ное 2008, 13:19 
Сержант
Сержант

Jordi написа:
За ХТ350 съм чел доста добри неща.

Аха :), а аз потвърждавам прочетеното от личен опит. За две години освен да сменям масло не съм пипнала почти нищо по тоя мотор, а бая километри му навъртам. Карам го и през зимата, пали от първия път, много верно моторче е :)

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]