Дата и час: 18 Юли 2018, 21:21

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 10 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2010, 19:49 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

Днес за пореден път се убедих, че да се живее в България май не си струва...Простете моите лирични отклонения, но днес разбрах, че един от малкото останали зелени квартали в София, а именно Изток, си има нов план! И то какъв! Върху малкото останали зелени площи, ще се строят жилищни сгради, мол вместо киното и изобщо защо са им на софиянци градинки като може да има паркинги.
Аз лично съм засегната от въпросният нов план, а до днес дори не бях разбрала, че се готви такова нещо. Оказа се, че вече е одобрено. Та ако има някой от вас да се помещава в този регион на София, нека ми драсне. Ще събираме подписка...
Повече инфо: http://www.aimoti.com/r.php?id=1636..

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Юли 2010, 20:21 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

Това май е писано 2007г.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Юли 2010, 20:27 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

Не знам кога е писано, но на страницата на община Изгрев, се вижда кога са приети плановете. Освен това се водят няколко дела, благодарение на които още не могат да получат разрешение за строеж. Но делата свършват...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Юли 2010, 20:53 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

RazorBlade написа:
Не знам кога е писано, но на страницата на община Изгрев, се вижда кога са приети плановете. Освен това се водят няколко дела, благодарение на които още не могат да получат разрешение за строеж. Но делата свършват...

Не ги намерих плановете в сайта на общината.
Дай линк моля.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Юли 2010, 21:00 
Сержант
Сержант
Аватар

Настръхна ми козината, на Незабравка и Островски съм, ако е верно както съм домоуправител ще строя бабите да легнат пред фадромите, баси!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Юли 2010, 00:00 
Подполковник
Подполковник
Аватар

С риск да прозвуча цинично и да ме затриеш:

Докато има "тийт" дето си купуват апартаменти по такива места (и то на ебаси цените), какво очакваш да се случи? То си е като наркотиците - докато има търсене...

И аз бях изненадан като разрешиха на Артекс да строят в градинката пред КАТ, ама явно няма невъзможни неща. Пък и бая от сградата са я продали и сигурно не е за малко пари.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Юли 2010, 08:40 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

Страницата е тази: http://sofia-agk.com/index.php?option=c ... &Itemid=26 - има Изток част 1 и Изток част 2. Незабравка и Островски е в част 1. Аз съм на Латинка и по плана трябва точно зад блока ми да се построи още една сграда. Смешното е, че спечелихме по Европейската програма за озеленяване и ни отпуснаха 4000 лв за градинка точно там, където трябва да е строежа. Вече има пейки и стана наистина красива градинка.
Краси няма за какво да те трия. Истината е, че в този квартал винаги са играли интереси, не случайно в него строят предимно Артекс и Феърплей. Само че ако всички седим и лижем задници и ако не казваме и не правим нищо, просто ще ни правят на маймуни.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Юли 2010, 09:45 
Генерал-майор
Генерал-майор
Аватар

Като решите да правите протест се обади да се съберем. Аман от простотии. Точно затова се махнах от София. Живеех на Черковна, зад музея. Скоро минах от там, покрай новото сборище на простунгелите (мол) са разбутали тихия и чист на времето квартал. Така става, когато овците мълчат. Изток е един от любимите ми софийски квартали, свързан с много хубави спомени.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Юли 2010, 20:08 
Сержант
Сержант
Аватар

Aз се преместих от Лозенец, защото го съсипаха и е беше възмжно да се върна от работа без риск да пребия някой от паркиралите от двете страни на ЕДНОПОСОЧНАТА ми улица идиоти.Сега ако и тук е същото ще питам бат Румен за продаваща се къща около него :( Не можах по плана да се ориентирам кое тепърва ще се застроява, защото ако е в червеното, май вече са готови доста от нещата.Инфо?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 21 Дек 2010, 02:53 
Редник
Редник

На мен ми се наложи да гледам ПУП на други квартали - всички са на същото дередже...

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 10 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]