Дата и час: 23 Юни 2018, 20:19

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 31 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2012, 15:56 
Редник
Редник
Аватар

Изображение - малката ми...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 13 Юли 2012, 16:06 
Редник
Редник
Аватар

Като майка на две деца мисля, че задължително условие за всяко ново начинание е да знаеш, с какъв заряд от възможности разполагаш, за да можеш да подходиш с необходимата сериозност. Когато се качих на ски/ преди много години/ се надцених и така се изпочупих, че ми отне една година да се възстановя. За това сега ми се иска да започна с малко моторче и постепенно да навлизам в тайните на това вълнуващо приключение.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 13 Юли 2012, 16:25 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

Ако повече хора мислеха като теб , нарицателното "донори" нямаше да се спряга така усърдно , всеки път когато някой види моторист....

За съжаление са единици новаците мотористи, които напрягат мозъчните си гънки чак толкова.... Свидетелства за това безброй... от темите тип : "Утре изкарвам А кат. , други ден си купувам 1000-ката-а-а-а-а ! " до новините в черните хроники... Аз също карам от скоро /мотора на аватара/ и за сега 400-тинте му кубика са ми повече от достатъчни. Когато го купувах се наслушах на обичайните приказки от познати мотористи : "Вземи си по-голяма кубатура, този ще ти умалее! ". Както се изрази един колега в някой от форумите /цитирам по памет/: "Какво ги правите тези мотори, че ви умаляват ?!? Да не ги перете?".

п.с. А това е малкият ми бандит , укротяващ големия :-)

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 13 Юли 2012, 16:35 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

Няма лошо да се почне от малка кубатура, просто ми стана интересно че хем е мотор, хем задвижването е като на скутер.
Аз се пробвах веднъж да карам на един колега, на дядо му скутера и за малко щеше да стане голям провал - седя на "столчето" въртя масура прибирам си краката и проклетото нещо не ще да тръгне, добре че не се панирах да го навъртя до край ами само малко още му отпуснах та тръгна - предполагам като покараш малко и се свиква.

Много безаварийни километри на колежката пожелавам.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 13 Юли 2012, 16:36 
Редник
Редник
Аватар

Съгласна съм с теб, първо се научи, а после вече можеш да си вземеш и джъмбо джет, да си бръмкаш с 800 км. в час, но да си сигурен, че знаеш какво правиш...А може и да си "смел" и "готин" и липсващ!!!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 13 Юли 2012, 16:40 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

Липсващ, липсващ ... Колко да липсва... Я ръка , я крак , я глава .... за истинското камикадзе това са подробности...

Шегата на страна - трябва да караш с главата си , и да се осланяш на уменията, които имаш в момента, а не на тези които ще придобиеш в едно евентуално хипотетично бъдеще :-).

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Юли 2012, 22:06 
Подполковник
Подполковник
Аватар

Ха добре дошла!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Юли 2012, 18:05 
Подполковник
Подполковник
Аватар

nervnoto1 написа:
Извинете ме за думата "донор", но е нещо като професионално изкривяване!!! Возилото е малко и червено, идеално за новобранец - Gilera DNA 125cc...

Ахай, хавтеееее! Тези са почти като истински мотори :silly:

Единствената ми забележка към тези моторетки са малките гуми. Много са неподходящи за нашите прекрасни пътища.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Юли 2012, 09:25 
Редник
Редник
Аватар

Аз съм хипер доволна от моторетката, гумите са много по-големи от на скутер. Предимство е, че е автоматик и е много маневрено и леко, редя го между колите като тетрис...Много удобна градска машинка!!!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Юли 2012, 13:43 
Редник
Редник
Аватар

Изображение ето ме пак...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 09 Яну 2014, 23:23 
Редник
Редник

Привет , добре дошла сред мотористите , хиляди без аварийни километри с мотора , и само хубави мигове , ходите ли по мото събори като цяло, доста колеги съм виждал от различни краища на страната да посещават мото съборите там е купона на всички мотористи ...

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 31 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]