Дата и час: 19 Дек 2018, 02:14

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 26 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 22 Юли 2012, 09:08 
Редник
Редник
Аватар

Дали някой от вас се е будил с гадното чувство, че не е изпитвал силна тръпка от месеци. Животът му е низ от банални и досадни деноседмици , които го карат да се замисли „какъв е смисълът”…Ако е така, какво правите по въпроса, освен, че се качвате на моторите си и карате, карате, карате, а и също се карате с хората около вас и тренирате карате /не умаловажавам усещането/, но с какво го допълвате? Имате ли крайна точка и какво правите там, бънджи, рафтинг, скок с парашут или парапланер, с какво утолявате жаждата си за живот!!! Дайте идеи, оооооооооооо ами зимата, тогава какво се случва?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 22 Юли 2012, 10:01 
Редник
Редник
Аватар

А може и така ...
за болки в раменете – бънджи
за високо кръвно – парапланер
за изтрезняване – рафтинг, предимно април
за разбиване на целулит – поредица овъргалвания по снега на „Лале”, „Ястребец” или може и да се импровизира с някой „Маркуджик”
за приятен стегнат бедър и ведро настроение – разходка по чукарите
за смазване на гласни струни – возене на джет с подивяло човекоподобно

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 22 Юли 2012, 12:03 
Подполковник
Подполковник
Аватар

За всичко изброено-ендуро в гората, отивам на някой баир, който е труден и го бия докато го кача, като го направя поне 2-3 пъти съм доволен.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 22 Юли 2012, 13:07 
Редник
Редник
Аватар

Всеки си има своите малки лудости...видях, че си скиор, пробвал ли си да ходиш на ски с мотора, звучи яко.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 22 Юли 2012, 18:00 
Подполковник
Подполковник
Аватар

Бе не е като да не съм покарал мотора и на сняг :mrgreen:
Изображение

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 22 Юли 2012, 20:10 
Майор
Майор
Аватар

Явно съм доста тъп. Говорите за забавни неща, но... какво е общото с Неофилията? Поне аз, не видях никакъв пример, който да се връзва с диагнозата :P

"...едните философи смятат, че животът в основата си е прост, но се подчинява на сложни закони, другите твърдят, че в основата си животът е сложен и се подчинява на прости закони, от трета страна идвам аз с убеждението, че животът в основата си е смахнат и пиенето никога не стига..."

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 22 Юли 2012, 21:08 
Сержант
Сержант
Аватар

nervnoto1 написа:
Всеки си има своите малки лудости...видях, че си скиор, пробвал ли си да ходиш на ски с мотора, звучи яко.

Може да е доста болезнено ... Поне такива спомени имам, когато 89-та се появих в 4 сутринта на 7-ми февруари в бара на Щастливеца с ЧЗ 350 ... Помня само, че площада на Драгалевци го взех от 16-ти опит ;-))
Отделно и физиономиите горе бяха готини като ме видяха с шлем в ръка по това време ... ;-)
Сега честно казано се чудя с какъв акъл изобщо съм го направил :-)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Юли 2012, 09:05 
Редник
Редник
Аватар

Има общо разбира се, питам, с какво задоволявате естествената си потребност към приключения...

И адмирирам всички опити да станеш за резил. Аз лично се опитвам честичко да покажа на света, как не мога да правя хиляди неща, въпреки огромното ми желание!!!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Юли 2012, 09:26 
Редник
Редник
Аватар

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Юли 2012, 09:32 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

1. Ползване на различни мотори. (колко мотора последно цпоред форума му трябват на човек?)
2. Пътуване до различни места по различни маршрути
- опознай родината за да я обикнеш, после балканите, после...
- по колко (изчанчени) маршрута може да се стигне с мотор от София до Берковица?
- с колко най-малко багаж може да се мине? А колко най-много може да се натовари на мотора?
3. Разнообразяване на компанията (с две деца и жена, без никой, с приятел, с много приятели, с друго семейство, с някой който виждаш за първи път)
4. Зариби другарчето да вземе А категория...
5. Може ли да се кара мотор по Нова Година?

Горното не е всичко и е само в раздел мотори...
Иначе ски, харпунджийство, палатков туризъм, стрелба (по мишени - убивам само в краен случай, напимер Коледа :mrgreen: ), делтапланеризъм, парашутизъм и т.н. и т.п.

Въобще скуката е болест на мързеливите :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Юли 2012, 10:04 
Редник
Редник
Аватар

В очите на хората моторджиите са лежерни типове, които само обичат да си бръмкат и да "лочат" бира, да се събират на разни палаткови лагери /мотосъбори/ с игри /лапане на висяща наденица в движение от мотор/ и забавна музика /твърдо и скръцливо/, да общуват единствено и само помежду си, защото всички други са плебеи и лаици и това, че не разбират от мотори ги прави и тесногръди и сковани. А на мен ми интересно, какъв е бекграунда на един такъв човек....

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Юли 2012, 10:11 
Сержант
Сержант
Аватар

Обичам неща свързани със скорост и натрупване на някакви умения. Бънджи и парашутизъм не ме влекат толкова. Но бих се качил на малък самолет ако имах средствата (тая работа със скуката не е само до липса на мързел :) ) Относно следващото начинание - мисля да почна с кайт сърф този сезон. Лято, море, вятър далеч от претъпкани курорти няма как да не ми хареса 8)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Юли 2012, 10:31 
Редник
Редник
Аватар

Леле кайт сърфа е супер има и зимен кайт, това е страхотно и аз мисля да пробвам...имам една приятелка, която кара много добре уейкборд и казва, че не е толкова трудно, но пък е супер забавно!!!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Юли 2012, 10:45 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

Цитат:
В очите на хората моторджиите са лежерни типове, които само обичат да си бръмкат и да "лочат" бира...

Toва описва някои чопъристи може би...
Е, Родри да ти обясни за какво се ползват дамските превръзки :mrgreen: (не е за това за което са предназначени)
Интересен въпрос е и защо бирата се ползва стакава почит при мотористите, когато има водка например?
Иначе мотористи всякакви - народ шарен...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Юли 2012, 10:47 
Подполковник
Подполковник
Аватар

ама сафирясайте се малко .. к'ви са тия зимни теми .. [-X

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Юли 2012, 11:03 
Редник
Редник
Аватар

Зимата тропа на вратата, трябва да сме подготвени с идеи.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Юли 2012, 13:38 
Подполковник
Подполковник
Аватар

nervnoto1 написа:
Зимата тропа на вратата, трябва да сме подготвени с идеи.

като зазимиме моторите .. си философстваме "на корем" .. сега се ползват Тематичните раздели "Туризъм, Писта ............" и "Сбирките"
П.С. .. моля модератирите за заключат другите раздели :ozyben:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Юли 2012, 14:07 
Полковник
Полковник
Аватар

nervnoto1 написа:
Дали някой от вас се е будил с гадното чувство, че не е изпитвал силна тръпка от месеци ...

Ми да ти кажа аз и заспивам с подобни чувства, макар че на общия фон не би трябвало да се оплаквам...

В тоя ред на мисли , ще се радвам да чуя интересни идеи и предложения , сега на дневен ред ми е да се спусна по Дунава от някъде , с надуваемата ми бебешка лодка - времето е подходящо , масло против изгаряне и няколко бутилки бира , вързани и изхвърлени зад борда да се охлаждат , друго не съм предвидил :mrgreen:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Юли 2012, 17:59 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

go6o написа:
nervnoto1 написа:
Дали някой от вас се е будил с гадното чувство, че не е изпитвал силна тръпка от месеци ...

Ми да ти кажа аз и заспивам с подобни чувства, макар че на общия фон не би трябвало да се оплаквам...

В тоя ред на мисли , ще се радвам да чуя интересни идеи и предложения , сега на дневен ред ми е да се спусна по Дунава от някъде , с надуваемата ми бебешка лодка - времето е подходящо , масло против изгаряне и няколко бутилки бира , вързани и изхвърлени зад борда да се охлаждат , друго не съм предвидил :mrgreen:

Вземи си и мехлем против бесни кораби и объркани румънци в подострени лодки :?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 24 Юли 2012, 00:56 
Подполковник
Подполковник
Аватар

Хубавото е че не си единствената която мисли в тази насока...хората и клип са направили:

http://www.youtube.com/watch?v=Ym4dGPLd5Ww

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 26 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]