Дата и час: 18 Юни 2018, 23:49

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 33 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Сеп 2007, 10:04 
Капитан
Капитан
Аватар

Прав си за СВто, Zlatko :wink: прав си...ама знаеш ли колко е удобен за дребосъчки :) Съветваха ме доста, че си е много добро моторче и за начало, просто се кара с малко повече мислене.
Успехи!!! :)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Сеп 2007, 10:12 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

Абе тука един приятел от Бургас го има това СВ 400 и това лято почти не го е карал. Та ще вземем довечера да му отидем на гости :) пък да видим как ще се развият събитията

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Сеп 2007, 10:48 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

Не знам за вас но според мен проблема с частите е за всички японски 400cc мотори, не че се обиждам нещо ама ми писна от странни подмятания относно Bandit-ите. А ако човек е сериозен намира начин.
По въпроса с височината всеки който се е качвал върху моя, коментара е "ама тоя мотор е много нисък". Всичко останало с поддръжката и проблемите е въпрос на каква бройка случиш (както е в прочем с всички мотори май).
Колкото до кубатурата дали ще е 125, 250, 400, 500 - е май въпрос на личен избор. Често чувам мнения от сорта на "абе ти що си го взе тоя 400cc а не взе един 600cc, рано или късно ще ви вземеш пак 600cc" - не ги одобрявам ама имам приятел който взе SV650 и си го кара без проблеми . А V-Twin си е съвсем друга работа ... няма такова нервно животно.
Bandit-a е страшно цивилизован мотор между другото (на мен ми е първи мотор така че го казвам от личен опит) - само веднъж ме е изненадал съвсем в началото. Ако някой не вярва на някоя сбирка може да пробва моя :-)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Сеп 2007, 07:27 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

И така, изборът на машина е направен. HONDA CB 400 а има и време да се помисли и за HONDA VTZ. Благодаря на всички които ми помогнаха за избора. Специални благодарности на TatkoBarba, EliSca и Sunny последната която ме отказа от даден клас мотори към които се бях засилил. На всички пожелавам много и безаварийни киломретри. Моля модераторите да изтрият темата. Благодаря.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Сеп 2007, 08:25 
Генерал-майор
Генерал-майор
Аватар

че що да я трият. Много си е хубава за останалите хора, които могат да дойдат с подобно питане. Добре, че си взел решение.

Ще ми се за видя ефекта от подаръка лично /щастливите хора са прекрасна гледка/, но разчитам да ни разкажеш как е минало подаряването.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Сеп 2007, 11:10 
Редник
Редник
Аватар

Ще останеш доволен от СВ-то.Аз също карам такъв и мога да ти кажа,че е страхотна машинка.На мен ми е също първи мотор ,но още на първото качване имах усещането,че го карам отдавна.Даже тогава и мъжа ми возих без проблем,който е 100кг. :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 01 Сеп 2008, 21:26 
Zlatko написа:
Привет на по добрата половина на човечеството. Уважаеми дами. Моля да ми помогнете да избера мотор за приятелката ми. Искам да я изненадам за рожденния и ден които е в началото на следващия сезон.Имаите предвид че не е карала мотор и ще се учи на него. Висока е около 155-160 (неудобно ми е да я питам :oops: ) 49-51 кг. Мислех за нещо от вида на Априлия 125 но като поизчетох форума се поразколебах.
П.П. Пуснах темата във вашия форум защото в мъжкия виждам как съветват новобранците да скачат направо на 1000 кубика. Извинявам се ако някои се почувства обиден.
Благодаря

ам на мен ми подариха suzuki K5-600 нямах много опит с карането на мотор,но моторчето ми е супер удобно за каране и най-вече е леко,а аз тежа 47кг,само,че съм малко по-висока 170

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: 06 Ное 2010, 17:30 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

Suzuki Tu 250 X e мотора, който се търси!

http://vilioradev.snimka.bg/motorcycles ... 37.7563664

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Ное 2010, 20:34 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

ezhko написа:

Да се надяваме, че за 3г все го е намерил :)
Иначе не изглежда лошо сузукито.

sunny написа:
Както написах в една друга тема вече :

Honda CB 500 :) за мен е най-добрия мотор!!!

Жена съм и ми е първи и е много лек.

Много си харесвам машинката!!!

Айде няма да казвам, че според мен това си е направо "женски" мотор щото веднага ще скочат поне 10 човека да разнищят темата има ли женски и мъжки мотори ;) защото и според мен няма, но имам предвид, че се кара супер леко и е прекрасен за жена /на мъж просто ще му е прекалено леко/ :)
..

Досега никой не беше намеквал че Лили е женска, верно лилава е ама ако обичаш не пускай такива слухове :)

П.П.: темата е леко стара, но може автора да си спомни как е протекло развитието на подаръка.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 01 Дек 2010, 13:25 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

От приятелка на съпруга... Парите отделени за пиньони и верига заминават регулярно за пералня и пердета... :)
След две-три неприятни за нея случки (нещо русо, каращо четириколесно, държащо телефона с дясната си ръка на лявото ухо и с полед минаващ през теб) решихме,че риска не си заслужава.(все пак отговаряме за три деца)
Продадох двата мотора доплатих и сега си се кефиме на червения дзвер. Еле па я.
За нея остава задната седалка и цялото ми сърце :D

Изображение

Поздрави и благодарности на всички.
П.П. Honda CB500 На едно приятелче от Бургас.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 06 Дек 2010, 12:38 
Генерал-майор
Генерал-майор
Аватар

Сексист! Не се извинявай с пералнята и трите деца. Това е постижение, да оставиш буля на задната седалка...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 07 Дек 2010, 15:00 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

Не бе. Миналия месец взех един Simson S51 за из селото. Та съм го оставил за обща консумация.
Жинъ, дицъ който превари :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 06 Яну 2011, 20:29 
Редник
Редник

ezhko написа:

Съвсем случайно попаднах на темата.Този мотор беше мой , доста рядък мотор за БГ но навсякъде хващаше окото, беше 2002г.Сега мисля го кара една дама от София и е много доволна.Бих казал че за начинаещ е много добър, лек, поврътлив за града и много плавен след движението на дясната ръка ;) След това карах ЦБ 400, също страхотно моторче има достатъчно ряз, лек, удобен и за дълъг път. Мисля че и двата мотора са прекрасни за начинаеши,било то жени или мъже от опита ми досега.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 33 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]