Дата и час: 18 Юли 2018, 20:46

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 15 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 30 Мар 2012, 07:51 
Сержант
Сержант

На проведената среща на Софийската мото кръгла маса преди мероприятието в помощ за Наката от Brothers from Hell MC, бе взето решение...на 4.април.сряда, да се проведе...ДЕМОНСТРАТИВНА ОБИКОЛКА НА СОФИЯ ЗА БЕЗКОМПРОМИСНОСТ И НУЛЕВА ТОЛЕРАНТНОСТ КЪМ ШОФЬОРИТЕ,
ОСАКАТЯВАЩИ И УБИВАЩИ МОТОЦИКЛЕТИСТИ...КАКТО И ЗА ПРИВЛИЧАНЕ ВНИМАНИЕТО НА ВОДАЧИТЕ НА ЧЕТИРИКОЛЕСНИ МПС КЪМ МОТОЦИКЛЕТИСТИТЕ.
Сборен пункт...11.00 ч. площад "Св.Александър Невски"...маршрутът на придвижване ще бъде уточняван и доуточняван по-късно.
Приканват се за участие всички мотоциклетисти, съпричастни към темата!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Мар 2012, 09:00 
Полковник
Полковник
Аватар

DOC- написа:
..... БЕЗКОМПРОМИСНОСТ И НУЛЕВА ТОЛЕРАНТНОСТ КЪМ ШОФЬОРИТЕ, ОСАКАТЯВАЩИ И УБИВАЩИ МОТОЦИКЛЕТИСТИ...

Док, какво значи БЕЗКОМПРОМИСНОСТ И НУЛЕВА ТОЛЕРАНТНОСТ ?
Какво ще ги правим такива шофьори?
Обясни ми какво имаш на предвид.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Мар 2012, 09:30 
Сержант
Сержант

Всичко ок, обаче защо в работен ден и то на обяд, поне към 17ч. да е инак няма как работещите да дойдем.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Мар 2012, 11:38 
Подполковник
Подполковник
Аватар

teoted написа:
...Док, какво значи БЕЗКОМПРОМИСНОСТ И НУЛЕВА ТОЛЕРАНТНОСТ ?
Какво ще ги правим такива шофьори?
Обясни ми какво имаш на предвид.

туй много прилича на акциите на МВР-физкултурника .. дайте поне "гръмко" име да и измислим за пред журналистите .. че със сигурност ще ги има .. нали все пак за това се прави .. да сме в новините :wink: или по точно .. някой да го дадат по телевизията #-o

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Мар 2012, 13:16 
Сержант
Сержант

Тео, за мен БЕЗКОМПРОМИСНОСТ И НУЛЕВА ТОЛЕРАНТНОСТ е...когато ми застраши живота някой/я скапаняк, като ме засече или отнеме предимство, да му счупя огледалата, изкривя ламарините, да го докопам отвътре и да му ударя един-два-три, в зависимост от ситуацията, за да си отваря очите "на четири" следващия път, щом види и чуе мотоциклет...правили сме го дори пред караулката на КАТ на Орлов мост...но сега става въпрос за ДЕМОНСТРАТИВНА ОБИКОЛКА НА СОФИЯ!

Може и до 18-19.00 ч. да откараме...просто преценихме, че тогава пък ще е много голяма гъчканица по кръстовищата.

radomit, много злобливо изказване...ако не те "ебе" темата, не я "еби" и ти...за да не те "наебе" някой!

Най-вероятно това няма да бъде еднократен акт на демонстрация и протест...идеята е да се стреснат четириколесните нещастници, защото сезона започва с двама осакатени завинаги мотоциклетисти!

Последна промяна DOC- на 30 Мар 2012, 13:33, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Мар 2012, 13:20 
Подполковник
Подполковник
Аватар

DOC- написа:
...за да не те "наебе" някой!

.. пич .. ???? .. или как да го коментирам се чудя това ???

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Мар 2012, 13:23 
Полковник
Полковник

Без да ме ебе, но...твърде агресивно, което ще доведе само и единствено до повече агресия от страна на четириколесните! Това с покривените ламарини и огледала на земята....не се филмирайте излишно...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Мар 2012, 13:39 
Сержант
Сержант

Пич, коментирай го както си искаш или продължавай да се чудиш...на коментар като твоя, какъв отговор очакваш???

forry, ти си обърни и другата буза, живей си псевдо-християнски...иде реч за земните чада, а и никой не те кара да се филмираш!

Толкова ли неясно го написах или както винаги си чешете езиците и обругавате всяко дело..."Приканват се за участие всички мотоциклетисти, съпричастни към темата"!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Мар 2012, 13:41 
Сержант
Сержант

Док, всички тук са съпричастни по темата. Но очевидно много от нас не вярват, че проблема ще се реши с излишна агресия. А ти за съжаление открито призоваваш към такава.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Мар 2012, 14:24 
Сержант
Сержант

nikotin, за всяка публикувана информация или инициатива се започват едни и същи оплювки, брътвежи и неграмотно разчитане на написаното от една шепа самодоволни еснафи...отново и отново...къде видя или прочете да призовавам за открита агресия?

ДЕМОНСТРАТИВНА ОБИКОЛКА НА СОФИЯ ЗА БЕЗКОМПРОМИСНОСТ И НУЛЕВА ТОЛЕРАНТНОСТ КЪМ ШОФЬОРИТЕ,
ОСАКАТЯВАЩИ И УБИВАЩИ МОТОЦИКЛЕТИСТИ...КАКТО И ЗА ПРИВЛИЧАНЕ ВНИМАНИЕТО НА ВОДАЧИТЕ НА ЧЕТИРИКОЛЕСНИ МПС КЪМ МОТОЦИКЛЕТИСТИТЕ!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Мар 2012, 14:25 
Сержант
Сержант

DOC- написа:
като ме засече или отнеме предимство, да му счупя огледалата, изкривя ламарините, да го докопам отвътре и да му ударя един-два-три

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Мар 2012, 14:27 
Подполковник
Подполковник
Аватар

докторе .. на "секси намека" ти .. незнам ти какво очакваш .. =D> ???
иначе по темата .. продължавам да смятам "инициативата" ви за 100 % персонален P.R. .. да не коментирам заглавието и
DOC- написа:
.. ДЕМОНСТРАТИВНА ОБИКОЛКА НА СОФИЯ ЗА БЕЗКОМПРОМИСНОСТ И НУЛЕВА ТОЛЕРАНТНОСТ КЪМ ШОФЬОРИТЕ,
ОСАКАТЯВАЩИ И УБИВАЩИ МОТОЦИКЛЕТИСТИ ..

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Мар 2012, 15:31 
Полковник
Полковник
Аватар

Док, разбрах. Благодаря. Ще се опитам да съм там на 04.04.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Мар 2012, 18:31 
Сержант
Сержант

nikotin, питам...отново и отново...това може да продължава без край...къде видя или прочете в поста ми да призовавам някого да прави това, което аз съм правил, правя и бих направил?

radomit, както и сега...в последните две години се изказваш винаги неподготвен...доколкото разбирам, ти мислиш...мислиш ли изобщо, че инициативата ни е персонален телевизионен /за мен ли става въпрос/ P.R.? Виждам, че имаш профил във facebook...можеш да видиш, следиш и наблюдаваш и там инициативите ни и усилията ни да се направи нещо си...и сигурно го правиш...не мога да разбера защо ядеш лайна всеки път, когато нещо не проумяваш или не искаш да проумееш и да си разваляш рахата?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Мар 2012, 19:12 
Подполковник
Подполковник
Аватар

DOC- написа:
....не мога да разбера защо ядеш лайна всеки път, когато нещо не проумяваш или не искаш да проумееш и да си разваляш рахата?

защото .. си имам мнение по въпроса .. и го споделям .. без лафове като "неподготвен" ... "лайна" .. "еба" .. "троша" и т.н.
намали "оборотите" :roll:

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 15 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]