Дата и час: 23 Сеп 2018, 03:16

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 25 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2009, 10:20 
Полковник
Полковник
Аватар

След дълго очакване и четене из форумите за мото салона, най-накрая дойде и 10-ти април и тръгнахме.
Аз, Ваня (жена ми), Васко и Ема.
Тръгнахме в 9,30 от ОМВ-то и след час акостирахме пред Табаковите ханове след село Златна панега, където правят най-вкусната рибена чорба от пъстърва според мен.

Изображение
Васко и Ема пред Дукатито

Изображение
и в самото ханче до едноименната река

Изображение
Изображение
реката е уникална, много красива и с типичния за карстови води цвят

Следващата спирка беше след около 150 километра, няколко километра преди Бяла, за зареждане с бензин.
Установих че от Плевен до Русе има пълна хегемония на бензиностанциите на Петрол!

Изображение
Изображение
останало от социализма полуразрушено кафе в което намерихме поне работещо WC,
няколко загубили цвета си от прахоляк лалета, разнообразяваха иначе общата представа за разруха

От там следващата ни цел беше село Две могили и по-точно пещерата Орлова чука, след нея крепостта Червен и накрая Ивановските скални манастири.
Плановете ни, обаче не се реализираха докрай понеже не предполагахме че разглеждането на пещерата ще отнеме толкова много време, а именно над два часа.

Ето и няколко снимки от пещерата.
Изображение
заведението, което работи и като каса за вход за пещерата, една разлютена лелка ни поиска по шест лева за вход и ни предупреди че
снимането в пещерата струва пари, не се поинтересувах точно каква е сумата

Изображение
Изображение
изглед около заведението и нагоре към паркинга

Изображение
и панорамата разкриваща се от площадката пред пещерата

Изображение
ето така изглеждат стълбите водещи до 15 километровия лабиринт,
който толкова много провокираше нетърпението ми да вляза вътре, но екскурзовода така и не идваше

Изображение
входа на пещерата, както се вижда изкуствено прокопан и табелата със схемата на лабиринта

Изображение
в дясно от входа се намира ето тази дупка, много се чудих дали е жилище на пещерни хора или просто скална ниша
нашарена от туристите, най накрая, когато екскурзовода дойде обясни че наистина в нея са живели хора и то не какви да е
а неандерталци и забележете от преди 80 000 години!!!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 13 Апр 2009, 11:06 
Полковник
Полковник
Аватар

Снимките от пещерата са само 3-4, понеже както по-горе написах трябваше да се плаща за снимане и тези са що-годе контрабанда

Изображение
това са кости от пещерна мечка, от снимката не се вижда, но в дупката е целия скелет, който не е разкопан изцяло,
пещерните мечки достигали до височина 3 метра, когато са на четири лапи и тегло над 3 тона, и това ако не е изобилие от месо...

Изображение
Изображение

Обиколката на пещерата продължи до "езерцето на желанията"
(интересно защо в всяка пещера има такова езерце и задължително се пускат пари за да ти се сбъднат желанията, или пък дупката на греха и тн),
"концертната зала", както и "музикалните сталактити" и други скални забележителности, за мен лично доста интересни галерии бяха отминати,
но пък видяхме "Снежанка и седемте джуджета", секви патки, камили и още безброй други представители на животинския вид изваяни от камък.

Вече наближаваше пет часа, отвъртяхме газта и след по-малко от час се настанихме в хотела в Русе, намиращ се между ЖП и автогарата.
Чухме се със Змея по телефона и петнайсе минути след това се срещнахме. Заведе ни в едно много приятно заведение чието име предразполага
към пиенето на крушова ракия.

Изображение
така изглежда мястото от вътре

Изображение
Изображение
Изображение
и ние в него

Змея излезе за малко и докато успеем да вкараме по една ракия се върна със Серго и двете им семейства.

Изображение
Изображение
Изображение
тези снимки не се нуждаят от коментар

По едно време към масата се присъединиха и още двама мотористи, Бойко и придружаващата го мадама, така и не разбрах, дали са семейство или приятели,
но вече бях погълнал няколко големи ракии и една бира и не можех да снимам, пък какво остава да запомня такива неща.
Прибрахме се в хотела с уговорката на следващия ден да се видим в девет сутринта за закуска и да отидем на срещата пред магазина на Змея в 10.
Но не стана точно така, ние се събудихме много рано, в седем и тридесет бяхме на крака, вече супер наспали се и бодри, нямахме търпение да закусим и да се отправим към срещата.
След един час вече дъвчехме нещо в ресторанта бавно-бавно в очакване Васко и Ема да слязат в 9, но 8,30 се появиха и те.
В 9,00 вече палехме моторите, и Васко ни заведе на срещата.

Изображение
ето ни вече пред магазина в очакване на останалите, там заварихме много красивото жълто БМВ на Байко

Изображение
Изображение
Серго дойде от първите, макар че нямаше да идва с нас, искаше много да пробва как върви сузукито оборудвано с нови карбуратори. Докато той караше ние разгледахме магазина и
отново видях любимия си мотоциклет, който за съжаление все още не мога да си купя, но се надявам някой ден да е мой

Изображение
ето така изглежда границата отстрани

Изображение
кръговото точно преди границата

Изображение
дойде и мощна великотърновска група, моторите на тия пичове бяха достойни за мото салон, по-късно в Букурещ пред тях се спираха толкова много хора, видимо впечатлени от машините
а отзи червен ВТХ има убийствен звук

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 13 Апр 2009, 11:55 
Полковник
Полковник
Аватар

Пропуснах да кажа че на едно ОМВ в Русе имаше огромна група мотористи, също така и на бензиностанцията, непосредствено преди границата.
На паркинга пред експо центъра в Букурещ беше пълно с мотоциклети с БГ регистрации.

Минахме границата за пет минути.
Нашите граничари просто отвориха бариерите и ни пуснаха, но румънците ни поискаха личните карти и талоните на моторите.
Май записваха данните защото се наложи да почакаме около 5-10 мин. пред гишето.

Изображение
ето така изглежда бензиностанцията, построена непосредствено след "Дунав мост"

Тръгнахме към Букурещ, водени от Змея и от тук на татък пътуването за мен беше най-кошмарната част от целия уикенд.
Пътя, ако може да се нарече път е с размерите на нашите третокласни пътчета с огромни коловози от тировете и както сами се досещате ДУПКИ, толкова много и толкова големи дупки в България съм виждал само на едно място, в участъка Монтана - Лом. След като минахме неизвестно количество километри се включихме в главни път от Гюргево за Букурещ, широк - двулентов път с гладък асфалт, малко се поуспокойх че офроуда е свършил, но не беше така. Хубавия асфалт свърши изненадващо заменен с различни по размер изкопи запълнени с пясък и редуващи се с бабуни, просто няма такъв кошмарен път.
Влязохме в града по едно тясно пътче, такъв хаос не бях виждал, румънците карат бетер нашите мангали, натискат те от всички страни с нездраво изражение на лицето изразяващо желание да те пребият.
От там след няколко кръгови се набихме в един офроуд тунел, после пак кръгово, паваж, пак кръгово, пак паваж, мангали с дачии облещени все едно че виждат нашествие а не няколко мотоциклета, и така след около 30 минути борба за оцеляване а не каране стигнахме до Експо центъра. Това е втория път когато съжалих че не карам ендуро а първият сигурно се досещате кога е бил?

Изображение
ето и заветната цел

Толкова се бях скапал от пътя, продължил едва около час и половина че не ми се влизаше в залата, това прочетох и в очите на спътниците ми, отчайващо пътуване беше а знаехме че трябва и да се връщаме. След кратка почивка купихме билети на направо символични цени, 10 лей, което се равнява на около 5 лв, кога ли и нашите изложители ще се научат че за да има посетители не може да блъскат цени по 10 евро на изложенията си, при това несравнимо по-бедни от това, което видях този ден.

Изображение
Изображение
Изображение
няколко снимки отвън, още нямаше много хора, явно румънците бяха избрали следобеда за посещение

Признавам си че това ми е първият мотоциклетен салон, но това което видях при влизането, толкова ме впечатли че просто загубих ума и дума.
Накратко, много мотоциклети, АТВ, скутери, бъгита и не на последно място жестоки мадами украсяващи всеки щанд. Също така консултантите на различните марки имаха един недостатък, почти не говорят английски, комуникацията ни беше много зле.

Следващите снимки са нямат нужда от коментар:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
ето Ваня до един Харлей, който поразително и отива на екипировката

Изображение
ето ме и мен до един як силикон, вие ще прецените дали и отивам на екипа

Изображение
и Васко се усмихна на тези 1200 кубика или може би повече?

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
стига толкова мотори, ето ни и нас

Изображение
и най-красивия за мен мотор на изложението на смешната цена от 7500 евро

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 13 Апр 2009, 12:21 
Полковник
Полковник
Аватар

В такъв дух премина цялото изложение, разглеждане, снимки, катерене по моторите и мноооого разголено месо!
Тръгнахме си към три и половина и след леко загубване във безкрайните букурещстки гръгови кръстовища, офроуда и буреносния вятър на връщане, благополучно се прибрахме в хотела по здрач.
Паркирахме моторите пред хотела, където безпроблемно нощуваха предната вечер и се качехме в стаите за кратка почивка преди вечеря.

Изображение
ето ги двете другарчета вързани за предните гуми за всеки случай

След час и малко направихме една нощна обиколка на центъра на Русе придружена с похапване в Хепи, но тримата, Ема беше отнесла плувката отдавна и мина без вечеря, явно тежкия преход от 180 километра и беше дошъл в повече.

На следващия ден рано сутринта, в 9,30 се запътихме обратно към София, но се наложи да поотложим тръгването с 2 часа понеже Дукатито запали, загасна и час и половина се опитвахме да разберем от къде е проблема. Звънахме на Серго и той заедно с Бойко и Митко се озоваха да помагат. Махахме свещи, чистихме, въртяхме напразно, и не иска и не иска да запали тоя мотор и това е!
Тук е момента да благодаря на Колегата със синия срад от Русе, който веднага се отзова, донесе кебали за запалване, поряза се ужасно дълбоко с един нож в опит да отреже част от изолацията на кабела, един случаен минувач с голфче се спря за да ни даде ток от колата си и през цялото време съдейства за да успеем да запалиме машината.
Та след час и половина въртене се оказа че в резервоара няма никакъв бензин, а той-резервоара на гърловината е с една цедка и изобщо не се вижда какво има или няма вътре в него, та благодарение на Серго установихме че бензин няма, Васко отиде купи туба и бензин, наля в резервоара и о чудо след третото завъртане припука и запали. Тръгнахме, на бензиностанцията на ОМВ дозаредихме резервоарите и се отправихме на път. На бензиностанцията се запознахме с един дядо, който слезе от една стара, очукана жигули и ни запоказва негови черно-бели снимки с чисто нови за времето си мотоциклети и най-якия трайк на Ява, май каза че бил модел 550?? Беше много трогателно!

До София се прибрахме без никакви инциденти след четири часа и половина, от които удин час обяд отново на Табаков хан.

Ето и последните три снимки:
Изображение
Изображение
Изображение

Всички останали снимки може да разгледате ТУК

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 13 Апр 2009, 12:45 
Генерал-майор
Генерал-майор
Аватар

Беше супер!! =D>
До като някой се возеха други разглеждаха забележителностите на Русенския край.... :D

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=11560071

Продавам Suzuki Katana 1100F;
http://bikerz.bg/viewtopic.php?f=12&t=34279

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 13 Апр 2009, 19:24 
Подполковник
Подполковник
Аватар

vikik написа:
Пътя, ако може да се нарече път е с размерите на нашите третокласни пътчета с огромни коловози от тировете и както сами се досещате ДУПКИ, толкова много и толкова големи дупки в България съм виждал само на едно място, в участъка Монтана - Лом. След като минахме неизвестно количество километри се включихме в главни път от Гюргево за Букурещ, широк - двулентов път с гладък асфалт, малко се поуспокойх че офроуда е свършил, но не беше така. Хубавия асфалт свърши изненадващо заменен с различни по размер изкопи запълнени с пясък и редуващи се с бабуни, просто няма такъв кошмарен път.
Влязохме в града по едно тясно пътче, такъв хаос не бях виждал, румънците карат бетер нашите мангали, натискат те от всички страни с нездраво изражение на лицето изразяващо желание да те пребият.

Първото пътче, от КПП-то до нормалното шосе, е има-няма 3 километра. А "изкопите с пясък и бабуни" бяха на две места по 1 км. Явно са ти се сторили много дълги заради скоростта на групата. Но не забелязах аз или Бойко да имаме проблеми с настилката :D Но чопърите сякаш нарочно караха в лявата лента с 50-60 и само чаках някой забързан да ги отнесе.
Стоически издържах до третото кръстовище в Букурещ и си бих камшика. Разгледах изложението и тъкмо си тръгвах и вие пристигнахте. Както вика Филип Дребния с Фейзъро: "Дайте малко газ бе хора!"...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 13 Апр 2009, 20:57 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

Ето и моите снимки. Страшни румънки, а от предишните ходения в таз държава знам, че мразят сутиените.
http://picasaweb.google.com/boiko73/1112042009#
Изображение
Ще споделя и аз няколко уточнения.
Първо да кажа само, че мадамата с мене ми е жена от вече 13 години и дай боже още много по толкова.
Второ шапка свалям на ЗМЕЯ, щото закара група от 30 мотора живи и здрави до Букурещ, а това е страшно отговорно и трудно. Според мен можеше малко по-бързичко да се кара, но пък бяхме много различни мотори и нямаше как. А пътя си беше точно като нашите/ за справка прохода Шипка от към Казанлък и Искърското дефиле близо до Нови искър/. Аз лично се кефих по дупките с мотора :D. И трето на връщане аз също зтървах групата, но се оказа, че като се попита няколко пъти, съвсем спокойно човек си излиза от града в правилната посока. Аз лично съм доволен, щото беше хубаво, покарах, гледах мотори, жени, ядох румънски кебапчета, то на моториста кво повече му трябва.

We live to ride........"

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 13 Апр 2009, 22:20 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

На мен тази ми бе любимката :mrgreen:
Изображение
Изображение

ПП Румънците са сигорно най големите селяни който човек може да срещне , хем прости , хем грозни , хем смешни . В началото като отвориха границата и плъзнаха като мухи на .... , вервайте ми супер прост народ , повечето можеш да ги видиш в една дачия на 20г вътре с 5 циганина викащи на румънски и препълнена с покупки .

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 13 Апр 2009, 22:29 
Подполковник
Подполковник
Аватар

boiko73 написа:
... Аз лично се кефих по дупките с мотора :D ...

Ти от кога го вкарваш тоя мотор в дупки, бре Бойко =D> :P

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 14 Апр 2009, 05:43 
Полковник
Полковник

Радвам се, че ви е харесало изложението.

За движението на групата - ми с толкоз мотори, каращи за пръв път заедно в тежък трафик - толкоз. Аз лично не си позволих да вдигна повече от 100 - тази екстремна скорост си позволих на дългите широките прави. Въпреки това групата от 30 мотора правеше 1 км. колона, но понеже предварително се бях се настроил за точно такова пътуване лично за мен нямаше нищо изненадващо. Въпреки това, надявам се, разбирате какво ми костваше този лимит, възседнал палавия XJR :lol:

Тук искам специално да благодаря на Бойко, който стоически понесе последното място в групата от началото до самия край и на Чейсъра, който стоически понесе движението с групата до самия Букурещ :mrgreen:

Аз също се кефех на дупките по пътя - не видях нищо драматично в тях - с повечко газ мотора си минаваше съвсем безпроблемно :roll:

А иначе за самото изложение - понеже това е четвъртото издание, което посещавам, наблюдавам деградивна тенденция, която се потвърждава с всяка следваща година. Не е добре това ... За сметка на това цените си бяха в нормалния диапазон + 30 % , като само Кawa Motors ни изненадаха с отстъпки от 500-2000 евро за наличните мотори /Kawa Motors са представители на Aprilia - не се заблуждавайте от името на фирмата :mrgreen: /

www.zmei.bg

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 14 Апр 2009, 08:45 
Генерал-майор
Генерал-майор
Аватар

А пък аз,ей на тез тримата им скинах ританките,най много на този в средата (защото е още в гаранция),най много ми напълни душицата левия на снимката. :D :D :D :D :D

Изображение

Пък вие си гледайте каките.... #-o :D :D :D :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 14 Апр 2009, 09:14 
Полковник
Полковник
Аватар

ЗМЕЙ написа:
Радвам се, че ви е харесало изложението.

За движението на групата - ми с толкоз мотори, каращи за пръв път заедно в тежък трафик - толкоз. Аз лично не си позволих да вдигна повече от 100 - тази екстремна скорост си позволих на дългите широките прави. Въпреки това групата от 30 мотора правеше 1 км. колона, но понеже предварително се бях се настроил за точно такова пътуване лично за мен нямаше нищо изненадващо. Въпреки това, надявам се, разбирате какво ми костваше този лимит, възседнал палавия XJR :lol:

Тук искам специално да благодаря на Бойко, който стоически понесе последното място в групата от началото до самия край и на Чейсъра, който стоически понесе движението с групата до самия Букурещ :mrgreen:

Аз също се кефех на дупките по пътя - не видях нищо драматично в тях - с повечко газ мотора си минаваше съвсем безпроблемно :roll:

А иначе за самото изложение - понеже това е четвъртото издание, което посещавам, наблюдавам деградивна тенденция, която се потвърждава с всяка следваща година. Не е добре това ... За сметка на това цените си бяха в нормалния диапазон + 30 % , като само Кawa Motors ни изненадаха с отстъпки от 500-2000 евро за наличните мотори /Kawa Motors са представители на Aprilia - не се заблуждавайте от името на фирмата :mrgreen: /

Ами явно моя мотор е много чувствителен към дупки защото на двапъти така се разтресе че едвам го овладях, но със сигурност догодина ще посетя пак изложението, чудя се само защо като имаш В СТРОМ не го ползва там, като чета коментарите на Бойко и Чейсъра ми се струва че те са се кефили даже?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 14 Апр 2009, 10:54 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

Ilarioncho - Lary написа:
boiko73 написа:

От три седмици. Щото станах голям майстор :lol:

We live to ride........"

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 14 Апр 2009, 15:01 
Генерал-майор
Генерал-майор
Аватар

boiko73 написа:
Ilarioncho - Lary написа:
boiko73 написа:

От три седмици. Щото станах голям майстор :lol:

Закълни сА!?!? :D :D :D :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 14 Апр 2009, 20:36 
Капитан
Капитан
Аватар

Много съжалявам, че не сме се запознали но и бяхме позакъснели, а относно
Chaser написа:
... чопърите сякаш нарочно караха в лявата лента с 50-60 и само чаках някой забързан да ги отнесе.
:-k
.. ми кво да ти кажа, не си много прав!
1.Чопъри
2.Имахме и човек :n00b: прехвърлил 50-те, който за сефте кара толкова дълго в група и мога да кажа , че даже надмина моите очаквания =D>
3.Още повече, че имаме в групата 1-2 ,които .... просто толкова могат!
Ми кво сега няма да ги фърляме в банкета :lol: или :2gunfire:
Не се оправдавам но на връщане аз и кабриото, наречено Goldwing сме се прибирали със скорост 150-160 :!: и то при отвратителен вятър
А Змея много добре се е подготвил за пътуването с 30 машини. :evala: =D> :bira: :bira:
Поздрави на всички които бяха там
teo :bira:

П.П.Бойко ми се стори странно познат :oops: а снимките му са мноооооо яки да ме извинява но си позволих да кача негови снимки в моя профил ето тук:
и моята класация за задник 2009 в Букурещ Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 15 Апр 2009, 07:27 
Полковник
Полковник

vikik написа:
... чудя се само защо като имаш В СТРОМ не го ползва там, като чета коментарите на Бойко и Чейсъра ми се струва че те са се кефили даже?

Защото:

1. Пазя В-Строма за Йордания :mrgreen:

2. XJR-а много ме кефи и гледам да го ползвам максимално интензивно, докато все още е в мое владение :lol:

3. XJR-а е доста по - удобен, когато съм с травма на левия крак 8)

Сега като прочетеш пак моя коментар ще видиш, че И аз се кефех на дупките, не само Бойко и Чейсъра :lol:

Тео - Чейсъра кара от последните в групата и внимателно е наблюдавал това, което се е случвало пред него, а това, че го е написал - направил го е с идеята всеки да си извади поука и да си коригира пътното поведение. И да ти кажа под секрет - той е чопърист по душа :squarewink:

www.zmei.bg

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 15 Апр 2009, 10:02 
Капитан
Капитан
Аватар

ЗМЕЙ написа:
...... направил го е с идеята всеки да си извади поука и да си коригира пътното поведение. И да ти кажа под секрет - той е чопърист по душа :squarewink:

Видях го на огледалата как почти цяла Румъния кара прав :lol:
Не е зле като идея това с поуката но някой трябва да прочете написаното :( , нали? Виж ако има некви забележки към моето каране-мога да търпя критика!
И пак -БЛАГОДАРЯ ЗА ПРИЯТНОТО КАРАНЕ :zelen:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 15 Апр 2009, 11:20 
Капитан
Капитан
Аватар

Изложението си беше super!
За съжаление нашата група не беше с моторите. Стуууденшко ни се видя. За което съжалих веднага след като пристигнахме.

За мен това беше първо посещение, но ми се стори, че цените си бяха ОК. Дори с 20-30 % надолу.
Ходих в събота и в неделя.
В неделя направо си имаше разпродажба. Купихме Chopper кожено яке за 90 ЕUR, Heine-Gericke кожено яке за 120 EUR, навигация за 120 EUR.
За съжаление тогава не всички размери са в наличност. Някои си тръгнаха без покупки по тази причина.

Готиното бе, че можеш да видиш и да пробваш всичко. Става ти, харесваш го, вземаш го. Не го купуваш по картинка от каталог.

В неделя имаше и доста по-малко хора. Те тогава разгледах всичко на спокойствие. В събота си беше доста голяма блъсканица.
Качвахме се по моторите за проба, питахме, пробвахме и т.н. Учудащо продавачите бяха така любезни, както и предния ден в събота. =D>

Лошо впечатление ми направи само щанда на Harley Davidson. Навсякъде табели "не пипай" и прочие. Като в музей. Така не се поуляризира най-популярния мотоциклет в USA. [-X Ха, чудо голямо!!! То там имаше и най-малко хора....
В Букурещ имат и HD магазин + Showroom. Поне така се разбрахме с румънеца. Май ще се пазари от там.... :wink:
Ако някой иска адреса да пише на лични.

А отвънка на паркинга си беше като мотосъбор. Адски много и всякакви машини. Абе, изложение, ама без пари. :D

Прескочихне и в съседната палата, където бяха car-tuning. Малииииии. Там видях какво е да си МАНЯК.
Само тунинги. И то какви! За Car Audio да не говорим.
Отвънка на паркинга пък бяха пък тези дето не бяха пуснати вътре. Ужас! Кола няма, ама sound трепач.
Те там си беше "Мекка" за Пернишкия Голфаджия. :lol: Там им викат "Дачия". :lol:

За Букурещ - нямам думи. Този град е на светлинни години пред София. Като инфраструктура, пътища (5 ленти за движение в една посока!), чистота (бат' Бойкооооо), зелени площи, полицейко присъствие. Поне централната част, където минахме. Дупките на изхода са наистина гадни, ама това е изхода към БГ. Пък и трафика е сериозен.

Готино беше.
Пак сме там догодина.

ПП. Ако ходите, носете си пари. Все нещо ще ви хареса. :P

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 15 Апр 2009, 14:12 
Подполковник
Подполковник
Аватар

teo-vt написа:
1.Чопъри
2.Имахме и човек :n00b: прехвърлил 50-те, който за сефте кара толкова дълго в група и мога да кажа , че даже надмина моите очаквания =D>
3.Още повече, че имаме в групата 1-2 ,които .... просто толкова могат!
Ми кво сега няма да ги фърляме в банкета :lol: или :2gunfire:

Не влагам лоши чувства. Карал съм с "Bad company" и преди, сега очаквах усложнения с Петър (като да му излети някоя гайка от мотора :mrgreen: ), но той караше някъде напред и не го видях. Но Докторът се откъсваше доста от предния и групата много се разтегляше. Wing-ът пък поддържаше неговата скорост, но не мърдаше от лявата лента, когато един мерцедес го натискаше и накрая оня понечи да го отнесе, здраво се беше изнервил - и Wing-a скочи вдясно и без малко да отнесе следващия мотор. В градове като Букурещ или караш с тяхната скорост и правиш техните простотии, или те размазват. Като форсирам и скачам по трамвайните ленти, ми правят път, като ви видяха да чакате след колите на кръстовищата, започнаха да ви мачкат към бордюрите. Имаше един чопър, който караше пред мен, заедно с Wing-а - e те той си беше майстор.

И за чопърите не си прав - някой път покарай с онези убавци-ескадронисти (без Апостол), да видиш как се стържат стЪпенки по завоите =D>

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Апр 2009, 22:48 
Майор
Майор
Аватар

Ето малко снимки и от мен: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=365948

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 25 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]