Дата и час: 21 Авг 2018, 07:36

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Първи мотор
МнениеПубликувано на: 29 Май 2018, 14:53 
Редник
Редник

Здравейте, нов съм във форума. Обмислям закупуването на първи мотор. Мисля направо да се кача на 600 кубиков. Бюджета ми е 2к за самия екземпляр(не знам дали са достатъчно). Четох доста за различните марки и модели и като цяло съм се спрял на Honda cbr 600 ф2/ф3 или Yamaha fzr 600(макар, че четох, че тоя мотор е капризен от към карбуратори и свещи). Естествено за тия пари не гоня нещо ново, а запазена машина дори и по старичка. Ще помоля за мнението ви за тези 2 мотора, а също така и за предложения на нещо друго. Също така очаквам съвети и критики.
П.С. Ако темата не е за тук, моля администраторите да я преместят в правилния раздел.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Първи мотор
МнениеПубликувано на: 29 Май 2018, 21:15 
Подполковник
Подполковник
Аватар

Явно те кефят "пистови" мотори, а тези два модела са основни в този клас, така че въпросът е да намериш читав екземпляр, което няма да е толкова лесно, защото говорим за модели на по 20+ години.

Иначе аз лично винаги предлагам в такива случаи да се взима някое шосейно ендуро - по-евтино е, по-просто е като устройство, по-леко е, няма пластмаси да им слугуваш, по-евтино е за поддръжка (вкл. гуми), по-маневрено, по-удобно е, по-устойчиво е на изпускания и падания, и като цяло е по-дуракоустойчиво. Минус е, че не са особено красиви и трудно им се лепят "мадами" :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]