Дата и час: 19 Юли 2018, 14:44

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 149 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 02 Май 2012, 22:16 
Майор
Майор

Еми явно законите ни са такива. Те куките не са виновни, явно имат камери и т.н. на каналите. Пък пътен полицай никога няма да ти направи проблем за това нещо.
Безаварийни!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 02 Май 2012, 22:30 
Сержант
Сержант
Аватар

kokok0 написа:
<snip>
Ще довърша за хора на които им се чете.
После проучих, че ако решиш да добавиш лепенки или рисунки, добавяш ги, снимаш си мпс-то, отиваш в кат,
там сверяват снимките с реалността и ти шибват някой печат на копие от снимките които пък си ги носиш с теб.
Да обаче аз не променятм дизайна на мпс-то. Ония ми вика ти трябва да имаш договор с фирмите чиито са надписите.
Ааааа и още една смешка: чичи ми кава поредния вариант сякаш е допуснал, че аз видиш ли мога да приема:
-другият вариант казва, е да дублираш надписите на кирилица, тогава ще те пусна! уе уееееееееее !

Както и да е.

Е идеи как да продължа съвместното си съществуване с моя приятел РР безболезнено ?
Трудно съм щял да минавам ГТП както и като ме спрат пътни полицаи = проблеми !

А ето и безумието до което ме докараха господата с чертички по рамената!
Питайте ме колко ме боля сърцето докато ги лепях и после докато ги разлепях !
Да съм жив и здрав :)

http://kokok0.snimka.bg/motorcycles/mot ... 8.27084553

Ужас.

Не мисля, че ще ти направят проблем, нито катаджии, нито за ГТП. Карай си красивата
машина и т'ва е.

Само да ти спомена, че мен ме пуснаха да мина с номер под опашката :roll:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 02 Май 2012, 22:52 
Капитан
Капитан
Аватар

Мен пък ми взеха книжката преди година заради това хахаха

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Юли 2012, 16:28 
Редник
Редник
Аватар

И на мен ми предстои пререгистрация на мотор най-вероятно следващата седмица и питам ако задните мигачи не светят фатално ли е. Днес ходих до КАТ- Дървеница и си взех талонче, което ми дава право да пререгистрирам мотора когато си реша няма краен срок понеже срока за пререгистрация ми изтичаше днес. Искат ти само копие на договора. Така че всички колеги, които поради някаква причина им се налага да закъснеят най-добре да си вземат такава бележка и няма да имат санкции после. 8) 8)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 01 Окт 2012, 17:19 
Редник
Редник

Имам Въпрос на които доста хора не можаха да ми отговорят .Преди няколко дни си купих мотоциклет Хонда сичко точно с собственика го прехвърлихме с договор за покупко продажба при нотариус даде си ми сички документи и т.н. но Проблема е че или по пътя за Варна или нчкаде пред блока ми е изчезнал регистрационич номер с пловдивската регистрация .Сега вапроса е като отида в Кат Варна кво да прая така и така трябва да сменя талоните и номерата но ще имам ли проблеми че нямам предишните номера (причтел ми каза че можело да се плати символична глоба и да мине целия цирк) или трябва да отида до Рпу и да обявя Регистраца табела за открадната ? И чак тогава да ходя в кат

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 02 Окт 2012, 09:15 
Подполковник
Подполковник
Аватар

За съжаление най-вероятно зависи от настроението на "служителя" в КАТ, но не пречи да пробваш да идеш и да се правиш на неразбиращ.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 02 Окт 2012, 13:58 
Редник
Редник

мисля че се оправих днес ходих до РПУ-то подадах някво заявление че ми е откраднат номера писах обяснение и живот и здраве утре след 13:00 ще ми дадат декларация с която да отида в кат заедно с другите документи да си регистрирам мотора.Цялата тая галимация е 2 часа разправии ксерокопиране на договори за покупко-продажба талони писане и т.н. разкарване с едни бележки нагоре надолу плаща се някаква символична такса 4 лв за декларацията и тва е

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Окт 2012, 09:37 
Лейтенант
Лейтенант
Аватар

за инфо след 1 11 тая година няма да се минава техно тест а ДАЙ софия ще се издава единично типово одобрение (което е същото като технотеста просто други ще зимат парите)адреси и тел има във всички пунктове на кат

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 14 Апр 2013, 10:17 
Сержант
Сержант

Здравейте, колеги. Виждам, че темата точно на място и имам един въпрос, към хората, които тази година са регистрирали мотоциклет внесен от Италия.

Какви са необходимите документи за регистрация на мотор нов внос от Италия, в КАТ- хикс ?

п.п. По-точно ме интересува с какви документи трябва да дойде мотора от Италия (по спомен имаше един оригинален талон, на който се слагаха всички следващи собственици, който е светло кафеникав на цвят, двулицев и тук си правих договор за покупко-продажба на италиански). Правил съм го това упражнение няколко пъти, с италиански, английски и австрийски документи, но в близките 3 години не съм се занимавал. Та, моля за помощ от колега, който наскоро е врял и кипял в тази сага.

Поздрави.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 149 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]